Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Homebrew

Homebrew Aplikacje, emulatory, biosy, dashe, exploity etc.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 29.11.2005, 10:15   #1
Piotrek1985
Bywalec
 
Data rejestracji: 16.05.2005
Posty: 72
Piotrek1985 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question Pomoc w sprawie "prześwietlania" płyt do PSX, Sprawdzanie zawartości płyt

WITAM!
Chciałem Was prosić o pomoc a mianowicie chodzi o gry na PSX'a (Playstation 1). Mam kilkanaście gier i chciałbym zobaczyc co na nich jest ale nie chodzi mi o to aby pje odpalic na konsoli i przejść. Chciałbym zobaczyć co znajduje się na płycie - chodzi mi o dane na niej. Dla przykładu chcem sprawdzić zawartość płyty (np. CD1) gry Parasite Eve 2 - wiadomo obrazki broni , lokacji lub nawet modeli 3D itp (czytałem na jednym forum , że gość znalazł dwie bronize z RE2 , które normalnie nie występują w grze - niby nic ale zawsze można sprawdzić ). Szukałem już informacji na ten temat w sieci ale nie ma wyjaśnionego dokładnie tego jak to zrobić. Natknełem się na program PSmplay , i w pewnym sensie działa ale nie tak jak bym sobie tego życzył... Program skanuje płytę ale jedynie co cnajduje to tylko pliki .STR czyli filmiki i tylko filmiki. Kiedy zaznaczam sam format .TIM nie znajduje NIC na płycie a powinno. Na płycie znajdują się podane pliki :
- Pe_disk.01 (2KB)
- Sles_025.58 (362KB)
- Init.bs (11KB)
- Dummy.dmy (49480KB)
- Stage0.hed (7KB)
- Stage0.cdf (60082KB)
- Stage1.cdf (93838KB)
- Stage2.cdf (52098KB)
- Stage3.cdf (36818KB)
- Inter0.str (215900KB)
- System.cnf (68 bajtów)
Gra jest oryginalan w PAL'u. Bardzo proszę o jaką kolwiek pomoc jeżeli ktoś już coś takiego robił , czy potrzebne są jeszcze jakieś inne programy aby otworzyć te pliki , może jakieś pluginy ? Jakby ktoś zamieścił opis jak dobrać się do tych plików byłbym bardzo wdzięczny. Przejżałem wasze forum i znalazłem tematy ale nie zupełnie o to mi chodzi (nie chodzi mi tutaj o wypalanie płyt). Acha i ściągnełem z netu kilka programów takich jka PSX2HD , BULIDCD i wiem że jest jeszcze STRIPISO ale znaleźć go nie moge a napewno te programy można zastąpić jakimiś innymi. JESZCZE RAZ BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC !
Piotrek1985 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.