Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Homebrew

Homebrew Aplikacje, emulatory, biosy, dashe, exploity etc.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 17.07.2006, 19:49   #1
lebex
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.03.2006
Posty: 3
lebex w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem ze Swapem 3.6

Witam! Mam problem z moją konsolą (SCPH-70004). Kiedy wkładam grę wszystko jest wczytywane poprawnie. Wyskakują firmy które wydały grę itd. Lecz gdy przychodzi do wczytania początkowego "filmiku" pozosatje czarny ekran. Mam konsolę od roku i nigdy nie miałem takich problemów. Dzieje się tak z każdą grą. Korzystam ze SM 3.6. Nie jest to wina felernych płyt, gdyż używam z firmy TDK. Z czym jest problem prosze o pomoc i dokładne info co i jak mam zrobic aby konsolka działała.
lebex jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.07.2006, 22:11   #2
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To sproboj dla pewnosci chociaz wypalic raz jeszcze tą gre na np. esperaznie albo verbatimie i wtedy powiedz czy zawiodlo....
pod warunkiem, ze te gry nie np. jakies fify....wtedy bedzie inna bajka

<edit>zmieniłem na bardziej czytelna nazwe tematu </edit>
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!

Ostatnio zmieniany przez Desden : 18.07.2006 o godz. 10:17
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.07.2006, 08:09   #3
lebex
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.03.2006
Posty: 3
lebex w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Uważasz że to wina Swapa? Bo zle wypalonych plytek napewno nie. Mi sie dzieje tak z każdą grą a mam ich 50 na składzie. Wydawało mi sie że to wina laserka który mógłby być zakurzony (choć bardzo by mnie to dziwiło gdyż konsolka ma rok i dbam o nia). Sprężone powietrze załatwiłoby sprawę?
lebex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.07.2006, 10:27   #4
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez lebex
Uważasz że to wina Swapa? Bo zle wypalonych plytek napewno nie. Mi sie dzieje tak z każdą grą a mam ich 50 na składzie. Wydawało mi sie że to wina laserka który mógłby być zakurzony (choć bardzo by mnie to dziwiło gdyż konsolka ma rok i dbam o nia). Sprężone powietrze załatwiłoby sprawę?
Mozliwe,ale w przypadku swapa jest za duzo problemów jak samej radosci przez to nie tak prosto stwierdzic czasem, co jest grane.
Równie dobrze coś moglo sie stac laserowi,padłes ofiara złej partii nosników - tez sie zadarza! itd.
Jesli sadzisz ze trzeba przedmuchac to tak zrob! na pewno nic mu sie nie stanie,co najwyzej mu sie poprawi, ale tez mozesz uzyc zamiast sprezarki powietrznej "plyty czyszczącej" - napewno cos pomoze.
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2006, 14:53   #5
lebex
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.03.2006
Posty: 3
lebex w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam ponownie! Odda***322;em konsolke do serwisu Sony w warszawie ocenili ze jest cos zrabane z glownym ukaldem w konsoli (nie wierze w to) i naprawe ocnili na blisko 300zl. Probowalem jakos wyminac te "filmiki" i naciskalem caly czas start i udalo sie zagralem w MGS3. Sprobuje z plyta czyszcaca a jak nie to poszukam na wlasna reke jakiegos fachowca. Pozdro!
lebex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2006, 16:11   #6
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez lebex
Probowalem jakos wyminac te "filmiki" i naciskalem caly czas start i udalo sie zagralem w MGS3.
Bez filmikow to mozna powiedziec ze sprobowales zagrac. MGS3 bez filmikow to tak jakbys miotle nazwal samolotem...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2006, 20:08   #7
mastahpl
[mniej]starszy gracz ;]
 
Data rejestracji: 11.02.2005
Posty: 57
mastahpl zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Bez filmikow to mozna powiedziec ze sprobowales zagrac. MGS3 bez filmikow to tak jakbys miotle nazwal samolotem...
Edit do posta M@X'a: Wszystkie MGS'y bez filmikow to tak jakbys miotle nazwal samolotem.
__________________
mastahpl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.