Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   PS4 Jailbreak (https://forum.cdrinfo.pl/f106/ps4-jailbreak-95227/)

MajsterPopsuj 30.05.2018 17:34

A najlepsze jest to, że na Wii i WiiU kupione fanty są przypisane do konsoli, a nie konta. Zdycha konsola, to zabiera ze sobą pieniądze. I nie ma zmiłuj. Na Switchu z kolei trochę już zmądrzeli, ale sake znów przedawkowali bo "kopię" save'ów można (będzie, bo jeszcze usługa nie działa :D) zrobić w ichniej płatnej chmurze, ale w taki sposób że z konsoli jest kasowany, a z chmury nie jest streamowany (czyli save jest albo tu albo tu). I jak przy takim kurestwie nie hakować?

Ja PS4 nie chcę łamać, ale kopia save'ów, ustawień itd. zadziała tylko na tym konkretnym egzemplarzu konsoli i tylko po uprzednim zalogowaniu do SEN (które pewnego dnia przecież wyłączą). Trofea tylko online. Więc czekam... aż mój fw pęknie i rozkminią PFS i szyfrowanie HDD. Sczytam klucze i wrócę potem z powrotem na czysty OFW. :czar:

A youkai of love 30.05.2018 17:40

Akurat Wii i WiiU samo niny ma już głęboko w poważaniu, taka akcja: zaktualizowałem konsole, mając softmoda dla vWii - wszystko działa, IOSy dla trybu vWii dostały poprawki, softmod vWii nie zniknął, zainstalowałem softmoda dla WiiU (mod offline z zakupionej gry), działa, sklep działa, softmod działa, dafaq? Scena nie wie za co na WiiU (bo serwery Wii już dawno wyłączone) dostaje się bana, znaczy wiadomo, że za cheatowanie w grach, ale za które komponenty softmoda nikt nie wie, samo niny nie wie. xD Poza tym, słyszałeś, że niny podpisało umowę z SanDisc? Przepowiednie się sprawdzają, że kadridż będzie o kant dupy rozbić bo albo masz część gry na kadridżu, albo w gorszym przypadku klucz dla gry w pudełku a kadridża co najwyżej sobie 'tam' wsadzić. No i cała akcja 160zł albo więcej (nie orientuje się dokładnie) za jakąś udziwnioną grę dla małotatów i karon. XD

bkt1916 15.06.2018 08:00

Jak to jest, że na olxaxh nie ma jeszcze konsol do kupienia?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

frog 15.06.2018 09:36

Cytat:

Napisany przez bkt1916 (Post 1406332)
Jak to jest, że na olxaxh nie ma jeszcze konsol do kupienia?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jakich konsol?


Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

misiozol 15.06.2018 17:56

Zapewne z niskim softem , albo juz "naprawionych" ;)

frog 15.06.2018 18:53

A to zaden problem kupic konsole z softem 5.05. Wiekszosc raczej takich w sklepie...Nawet Bundle z God of Warem maja 4.73 z tego co ludzie pisza... Jak chce sie kupic pewniaka to najlepiej wybierac bundla z jak najstarsza gra i tyle. Wyzszy soft tzn. 5.50 wyszedl w marcu wiec praktycznie wszystkie konsole z Data Code do 8A beda GIT. A "naprawienie" to banala i nie trwala sprawa wiec nikt takich konsol nie moze sprzedac bo po kazdym resecie konsola juz jest "odnaprawiona" ;)

bkt1916 16.06.2018 13:40

Ok. Zastanawiam się co zrobić. Bo ps3 mam naprawiona i druga nie. Jest jakieś ryzyko bana na ps4? Myślałem żeby swoją zostawić i kiedyś kupić druga do naprawienia, ale z tego co piszecie to chyba nie ma sensu. Inna sprawa, że ja wsiadłem na najnowsza wersje softu i na razie nie naprawie.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

frog 16.06.2018 14:41

Z banami nie ma tematu bo nie ma dostepu do PSN na "naprawionych" konsolach wiec nie ma jak. Ale jak zapewne kiedys pojawi sie dostep to i bany sie pojawia...No ale jak masz wyzszy soft to nie ma tematu w ogole ;) Bo HAckery nawet ostatnio znowu powtorzyli ze nie ma planow wydania kolejnych jailbrekow i jak ktos ma konsole z wyzszym softem a chce naprawiac to musi sprzedac i kupic sobie z nizszym.

MajsterPopsuj 24.06.2018 11:22

Prędzej czy później wyjdą kexploity na 5.50+, a może i inne niż webkit entrypointy. Wystarczy zaczekać, choć w przypadku PS4 to ciężko. Spory line up szykuje się na końcówkę, a ten będzie minimum 5.53+ (ja już się niemogę doczekać remake'u Spyro), do tego promocje na storze. Ja zmiękłem. :kapkap:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.