Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.12.2014, 17:03   #331
cyklonos
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.12.2014
Posty: 4
cyklonos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
I oczywiście pod warunkiem stosowania tylko dobrych nośników BD-R DL (Panasonic MEIT01\MEIT02 lub płyt z takim MID tłoczonych dla innych firm (Verbatim ,Thats ,JVC,Sony,Maxell itp itd)
dajmy na to mam do wyboru Pioneer (BDR-S09XLT) oraz BDR-209DBK

która i dlaczego??

a co do płyt takie mogą być jak piszesz?:
allegro.pl/plyty-bd-r-blu-ray-25gb-6x-printable-fab-verbatim-i4836017369.html
cyklonos jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.12.2014, 17:24   #332
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez cyklonos Podgląd Wiadomości
dajmy na to mam do wyboru Pioneer (BDR-S09XLT) oraz BDR-209DBK

która i dlaczego??

a co do płyt takie mogą być jak piszesz?:
allegro.pl/plyty-bd-r-blu-ray-25gb-6x-printable-fab-verbatim-i4836017369.html
Pioneer BDR-S09XLT w stosunku do BDR-209DBK obsługuje DVD-RAM i BD-R\RE XL oraz kilka zaawansowanych funkcji więc wybór jest prosty przy zbliżonej cenie .
Oba napędy technicznie się nie różnią a jedynie softem i różnymi panelami z przodu.

Co do płyt to daruj sobie Omegi DL od CMC .

Ja polecam tylko MEIT01\MEIT02 w temacie DL
http://allegro.pl/verbatim-blu-ray-b...869271998.html
http://allegro.pl/panasonic-blu-ray-...845233865.html
http://allegro.pl/sony-bd-r-dl-50gb-...827709475.html
http://allegro.pl/panasonic-bd-r-dl-...870206632.html
http://allegro.pl/bd-r-dl-panasonic-...869868147.html
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.12.2014, 17:34   #333
cyklonos
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.12.2014
Posty: 4
cyklonos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Pioneer BDR-S09XLT w stosunku do BDR-209DBK obsługuje DVD-RAM i BD-R\RE XL oraz kilka zaawansowanych funkcji więc wybór jest prosty przy zbliżonej cenie .
Oba napędy technicznie się nie różnią a jedynie softem i różnymi panelami z przodu.
więc padło na BDR-S09XLT jak lepszy
a co do płyt to są same 50 -tki a cos z mniejszych 25gb ?
powiedz mi to DL co to oznacza? i dlaczego tylko te twoim zdaniem?
kto pyta nie błądzi wiec jak mogę to pytam
cyklonos jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.12.2014, 17:43   #334
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez cyklonos Podgląd Wiadomości
więc padło na BDR-S09XLT jak lepszy
a co do płyt to są same 50 -tki a cos z mniejszych 25gb ?
powiedz mi to DL co to oznacza? i dlaczego tylko te twoim zdaniem?
kto pyta nie błądzi wiec jak mogę to pytam
Cytat:
Napisany przez cyklonos Podgląd Wiadomości
będzie w stanie sprostać na dzień dzisiejszy nagraniu płyty blu-ray np 50gb powiedzmy takiego filmu:

Godzilla (2014) [Lektor PL] Blu-ray CEE 1080p AVC DTS-HD MASTER
Disc Size: 40 976 544 043 bytes
Protection: AACS
BD-Java: No
BDInfo: 0.5.8
Myślałem że do filmów powyżej 25GB szukasz płyt .
Masz cały temat o płytach:
Najlepsze nośniki BD-R
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.12.2014, 17:50   #335
cyklonos
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.12.2014
Posty: 4
cyklonos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Myślałem że do filmów powyżej 25GB szukasz płyt
tak owszem ale poniżej też mój błąd mogłem dopisać w pierwszym poście.
ob-lukam temat z mojej strony zostaje mi tylko Podziękować
człowiek zielony w temacie nie ruszył by z miejsca a kupować ciągle oryginalne filmy blu-ray po 80zł + to trochę koszty ponad normę z krajowej pensji człowieka mieszkającego w PL.
także coś się będzie kombinować w końcu ta jakość i dźwięk to jest coś...
cyklonos jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2014, 21:07   #336
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pioneer radzi sobie też dobrze z Fortisami, o których można poczytać na Forum.
Do ważnych rzeczy używam Panasonica i Verbatim (nie LTH).
Do filmów i innych mniej ważnych Fortis BD-R
Zobaczymy za rok jak będą chodziły
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2014, 12:44   #337
agm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.07.2004
Posty: 4
agm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam pytanie,
czy te nagrywarki Pioneera są z jakimś oprogramowaniem?
a jeśli tak to jakim?
agm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2014, 14:29   #338
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez agm Podgląd Wiadomości
mam pytanie,
czy te nagrywarki Pioneera są z jakimś oprogramowaniem?
a jeśli tak to jakim?
Ostatnio tylko w wersji BOX Pioneer BDR-209 EBK dodawany jest pakiet ArcSoft TotalMedia Extreme

Pioneer BDR-209\S09 BD-R x16
http://www.softpedia.com/get/Multime...-Extreme.shtml


http://allegro.pl/pioneer-blu-ray-re...850609148.html
http://allegro.pl/pioneer-blu-ray-re...847356644.html
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2014, 16:44   #339
agm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.07.2004
Posty: 4
agm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki czary2mary,
właśnie się wdrażam w temat bluray, kupiłem odtwarzacz sony BDP-S4200 i sporo koncertów na bluray,
chciałbym coś poprzegrywać, powyciągać z tych płyt do plików. Chcę teraz kupić Pioneera 209 lub S09.
Lepiej 209 i dokupić Nero czy S09 z tym ArcSoft TotalMedia Extreme.

I jeszcze jedno, czy Nero lub TotalMedia Extreme potrafią takie rzeczy jak DVDFab?

Widzę też, że są dwa DVDFab:
DVDFab HD Decrypter - darmowy
DVDFab Platinum - płatny

Czy tym darmowym wyciągnę z bluraya np część koncertu do pliku bez utraty jakości?
Czy trzeba kupić pełną wersję DVDFab?

Będę wdzięczny za odpowiedź na te pytania.
agm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.12.2014, 19:49   #340
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez agm Podgląd Wiadomości
Dzięki czary2mary,
właśnie się wdrażam w temat bluray, kupiłem odtwarzacz sony BDP-S4200 i sporo koncertów na bluray,
chciałbym coś poprzegrywać, powyciągać z tych płyt do plików. Chcę teraz kupić Pioneera 209 lub S09.
Lepiej 209 i dokupić Nero czy S09 z tym ArcSoft TotalMedia Extreme.

I jeszcze jedno, czy Nero lub TotalMedia Extreme potrafią takie rzeczy jak DVDFab?

Widzę też, że są dwa DVDFab:
DVDFab HD Decrypter - darmowy
DVDFab Platinum - płatny

Czy tym darmowym wyciągnę z bluraya np część koncertu do pliku bez utraty jakości?
Czy trzeba kupić pełną wersję DVDFab?

Będę wdzięczny za odpowiedź na te pytania.
W programie ArcSoft TotalMedia Extreme jest tylko prosta edycja\montaż plików video\odtwarzacz BluRay na PC \program do nagrywania więc zupełnie do zgrywania i kompresji zabezpieczonych płyt się nie nadaje.

DVDFab HD Decrypter pozwala tylko na skopiowanie całości materiału na dysk komputera.
DVDFab Platinum nie wspiera od jakiegoś czasu deszyfracji zabezpieczonych materiałów \trzeba jeszcze dokupić AnyDVD żeby można było kopiować koncerty.
Nero -też trzeba dokupić program do deszyfracji zabezpieczonego materiału .
Trzeba pamiętać że kompresja w popularnych programach z nośnika BD-DL 50GB na BD 25GB powoduje utratę dźwięku HD(dts hd master audio\dolby true) np DVDFab Platinium pozwala chyba maksymalnie na dźwięk DD 5.1 . więc starta jest duża .
Lepiej koncerty BD-DL zgrywać bez ingerencji na nośniki BD-R DL
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2014, 13:05   #341
Tal-Rash
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Tal-Rash
 
Data rejestracji: 20.06.2003
Lokalizacja: Pobiedziska
Posty: 114
Tal-Rash w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zakupiłem BDR-S09XLT No i jak chcę zrobić disc quality poprzez opti drive control to wyświetla mi że drive not support this function. Dlaczego?
__________________
Tal-Rash /Rafał S. /GG: 155555 /WWW: http://rash.home.pl
Tal-Rash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2014, 13:18   #342
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Tal-Rash Podgląd Wiadomości
Zakupiłem BDR-S09XLT No i jak chcę zrobić disc quality poprzez opti drive control to wyświetla mi że drive not support this function. Dlaczego?
Pionek jest na chipset Renesas i nie testuje disc quality dla BD\jedynie jako tako działa test płyt jednowarstwowych DVD.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2014, 13:23   #343
Tal-Rash
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Tal-Rash
 
Data rejestracji: 20.06.2003
Lokalizacja: Pobiedziska
Posty: 114
Tal-Rash w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
:[ Zawsze coś...
__________________
Tal-Rash /Rafał S. /GG: 155555 /WWW: http://rash.home.pl
Tal-Rash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2014, 21:20   #344
Tal-Rash
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Tal-Rash
 
Data rejestracji: 20.06.2003
Lokalizacja: Pobiedziska
Posty: 114
Tal-Rash w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kupiłem nowego Pioneera BDR-S09XTL
No i mam problem z nagrywaniem płyt.
Mianowicie sporadycznie się to nie udaje.
Co trzecia średnio płyta gdy dochodzi do 100% staje na około dwie minuity po czym nero wyświetla:
---

Przerwano polecenie SCSI
G: Pioneer BD-RW BDR-S09
Nie można wykonać polecenia zakończ w trybie DAO!
Nie można wykonać polecenia zapis!
Przerwano polecenie SCSI
G: Pioneer BD-RW BDR-S09
Zapis prędkością 6x nie powiódł się.
---
Nie wiem co mam poradzić.
Może coś z kompem nie tak?
Nagrywam NERO BURNING ROM 2015.

Może coś ma to wspólnego z tym że jak włożę płytę czystą do napędu to sporadycznie nero się zawiesza podczas jej wykrywania.

Proszę o rady. Napęd nowiutki. Coś mi się wydaje że coś z PC raczej będzie.
Mam Kaspersky Anti Virus i używam AD Malware od Malwarebutes nic nie widzą w kompie syfu.

Może winny Deamon Tools?
__________________
Tal-Rash /Rafał S. /GG: 155555 /WWW: http://rash.home.pl

Ostatnio zmieniany przez Tal-Rash : 16.12.2014 o godz. 21:33
Tal-Rash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2014, 21:40   #345
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No ja bym spróbował np. na innych płytach, IMG Burn-em wypalić, wywalić wszystkie programy do wirtualnych napędów (mi pomogło). Sprawdzić też możesz sterowniki kontrolera SATA (przestawić mode z AHCI na IDE w biosie np.).
Można też zmienić kabel sygnałowy SATA (sprawdzić czy dobrze "siedzi" w gnieździe - użyć z zatrzaskami).
Podłączyć pod inny port ew. inny kontroler SATA.
Przeskanować MBAM lub AdwCleaner.
Na jednym z PC nie mogę na moim Pionku 209 EBK zaktualizować FW, na innym bez problemu...
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór nagrywarki LG BH10LS lub LITEON IHBS 112 ORAZ PIONEER BDR 205 BK rysieksat Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD 0 27.05.2011 19:19
Problem z wypalaniem CD na Pioneer DVDR-112D noe Napędy optyczne CD 4 02.06.2007 16:38
Pioneer DVR-a09xl (1,58) - nie wypala płyt x16 Mareks6767 Napędy optyczne DVD 19 27.09.2006 15:58
Nagrywarka mi zjada płyty DriX Napędy optyczne DVD 22 20.05.2006 11:35
Pioneer 107 i Verbatim x16 DoReMi123 Napędy optyczne DVD 13 30.07.2005 11:50


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.