![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany
Data rejestracji: 07.03.2021
Posty: 2
![]() |
Pioneer BDR S12-XLT vs 212-EBK
Znalazłem na forum zestawienie aktualnych modeli Pioneerów i wedle niego te dwa modele różnią się tylko frontem. Cenowo też nie różnią się jakoś znacznie i tu pojawia się ból głowy. Który wybrać?
Czy różnią się czymś więcej, a wobec tego który jest lepszy? Jeśli nie to co robi ten nowszy front w modelu s12 i czy warto za niego dopłacić? ![]() Dodam, że kupuję nagrywarkę z myślą o wypalaniu M-disków. P.S Super forum, w dzisiejszym internecie trudno o pewne źródło rzetelnej wiedzy, a żyjące fora (których kiedyś było pełno), dziś stają się wymierającymi gatunkami. Graty! |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zamaskowany
![]() Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,702
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Napędy są identyczne technicznie - różnią się tylko oprogramowaniem , troszkę inną obudową , panelem przednim , kurtynami i uszczelnieniem przeciwpyłowym oraz funkcjami zaawansowanymi ..
Więcej info w naszym teście : https://www.cdrinfo.pl/artykuly/arty...r-BDR-212-S12/ |
|
|
|
![]() |
| Tagi |
| 212-ebk, bdr, pioneer, s12-xlt |
|
|