Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD

Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt Blu-ray, HD DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.11.2016, 21:09   #121
hed
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.11.2016
Posty: 12
hed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam!

Jestem pechowym właścicielem tego "przypadku". Produkt zakupiony w sumie w lipcu 2015 roku. Reklamacja w lutym 2016 roku. Produkt reklamowany to model 506-BB, odesłali mi model 506-CB. Laser oczywiście nie domaga. Na próbę ponownej rejestracji zgłoszenia w tzw. serwisie samsunga w Wa-wie w firmie Telmark brak odpowiedzi, co robić? Poradzicie coś?
Jeśli sprzęt był wymieniony na nowy w lutym tym roku, to jest na gwarancji?
Co za sprzęt!;/

Cytat:
Napisany przez bujos Podgląd Wiadomości
Nawiązując dalej do mojego pytania dokonałem reklamacji tej nagrywarki, obsługa expres kurier odebrał jednego dnia, a za dwa dni otrzymałem od kuriera inną nagrywarkę tego typu. Nic nie płaciłem za przesyłki. Gwarancja na optykę jest dwa lata. Nie naprawiają tej nagrywarki tylko wysyłają nową nie maja części do niej w serwisie Samsunga. Otrzymałem nowa nagrywarkę i problem jest ten sam czyta tylko DVD i CD a płyt blu-ray nie widzi. Na razie testowałem ją z Verbatimami i noname ISY
w poniedziałek kupię inne aby być pewnym że to nie wina plyt. Ma ktoś jakiś pomysł
Instalowalem trzy dostępne sterowniki do tej nagrywarki i nic, podłączałem ją do rożnych systemów i tez lipa. Czy może to być wina kabla. Proszę o porady bo pomysły mi się kończą i nerwy. Dzieki za pomoc
Podobna sytuacja u mnie, nowa wymieniona wypalara i ten sam problem. Porażka firmy S.
Próbowałem z różnym softem i płytami.
A na chwilę obecną wygląda na to, że serwis w ogóle nie realizuje napraw z powodów technicznych.

Ostatnio zmieniany przez hed : 26.11.2016 o godz. 22:34
hed jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.11.2016, 06:52   #122
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Spółka TSST zbankrutowała i od początku 2016 r nie prowadzi działalności produkcyjnej...Być może załamała\ograniczyła się również działalność serwisowa ?
Wygląda na to że Telmark realizuje tylko zlecenia zatwierdzone przez Samsung

Kod:
Aby zgłosić urządzenie do naprawy gwarancyjnej prosimy o kontakt z infolinią firmy Samsung 
Infolinia firmy Samsung:  0 801 801 881, 0 801 172 678 lub 22 607 93 3
Infolinia serwisu Telmark: 22 665 85 85 Fax: 22 380 40 98
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2016, 08:56   #123
hed
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.11.2016
Posty: 12
hed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za info. A ta spółka produkowała tylko napędy, czy całość sprzętu logowanego SAMSUNG?
hed jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2016, 11:02   #124
bujos
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 31.10.2016
Posty: 8
bujos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w Samsungu w serwisie powiedzieli mi że do tej nagrywarki nie mają części i jak jest usterka to wymieniają na nowy sprzęt, ale czemu przysłali mi tez wadliwy to jest dopiero porażka do jutra będę próbował i dalej reklamuje.
bujos jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2016, 11:25   #125
hed
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.11.2016
Posty: 12
hed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
bujos obecnie nie można nawet zarejestrować naprawy:/ mi nawet nie przyjęli kolejnego zgłoszenia reklamacji.
spróbuj płyt ze stajni panasonic bd-r 25gb MID:MEIT02
poza tym zalecane dyski masz tutaj:
tsstodd.com/rdisc/bd/
Recommended BD disc types

BD-R MediaMKM(VERBATIM, MITSUBISHI), PANASONIC, SONY, TDK BD-RE MediaMKM(VERBATIM, MITSUBISHI), PANASONIC, SONY, TDK BD-R DL MediaMKM(VERBATIM, MITSUBISHI), PANASONIC BD-RE DL Media MKM(VERBATIM, MITSUBISHI), PANASONIC BD-R TLTDK

Ostatnio zmieniany przez hed : 27.11.2016 o godz. 11:38 Powód: info o dyskach
hed jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2016, 14:26   #126
bujos
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 31.10.2016
Posty: 8
bujos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
obecnie mam tylko verbatimy i jakies noname jutro pokupuje inne i będę testował. Najważniejsze abym nabył panasonica jest najlepsza bynajmniej tak wynika z testów.
Jak nie zadziała będę reklamował drugi raz dam znać co mi odpowiedzą w Samsungu i czy przyjmą reklamacje. Hed mam pytanie , a u Ciebie płyty m-ki Panasonic ruszyły czy też bezskuteczna próba.
bujos jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2016, 14:43   #127
hed
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.11.2016
Posty: 12
hed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeszcze nie próbowałem, Panasonic MEIT02 zdobyć można chyba tylko na allegro u czary2maryJa i tak mam już dosyć tej porażki samsunga. Wydaje mi się, że nie ma co tracić kasy i testować skoro producent z góry zaleca określone dyski.
hed jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2016, 19:06   #128
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez hed Podgląd Wiadomości
. A ta spółka produkowała tylko napędy, czy całość sprzętu logowanego SAMSUNG?
TSST to obecnie spółka Samsunga i Optisa - którą z rokiem 2017r miał w 100% przejąć Optis ale zbankrutował z początkiem 2016r. i w tej chwili jest ogromny bałagan prawny bo zdążył przejąć fabryki produkujące napędy... .
Oczywiście tylko dotyczy produkcji napędów optycznych .
Podobno pierwotni właściciele Toshiba i Samsung chcą ratować spółkę i swoją reputację ale na razie chyba prawnicy z bankowcami muszą się dogadać ....
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2016, 15:19   #129
bujos
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 31.10.2016
Posty: 8
bujos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam kupiłem dzisiaj 7 różnych płyt bluray, niestety żadnej z nich napęd nie wykrył. Dokonałem drugi raz reklamacji, która została przyjęta. Czekam ponownie na kuriera.
Dam znać jak otrzymam kolejny napęd jeśli otrzymam haha. Niedługo trzeba będzie założyć temat z numerami seryjnymi uszkodzonych napędów, bo może wymieniają jak leci bez sprawdzenia. Pozdrawiam szkoda zdrowia i nerwów na ten napęd.
bujos jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2016, 18:42   #130
hed
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.11.2016
Posty: 12
hed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak dokonałeś reklamacji? na infolinii? czy na telmark.waw.pl? formularz na telmark dla mnie nie działa.

Ostatnio zmieniany przez hed : 28.11.2016 o godz. 19:14
hed jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2016, 06:00   #131
bujos
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 31.10.2016
Posty: 8
bujos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam reklamacji dokonuję dzwoniąc na ten numer 022 6079333 później przyjeżdża kurier za którego nie płacisz tylko musisz spakować towar do wysyłki
bujos jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2016, 16:52   #132
hed
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.11.2016
Posty: 12
hed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
daj znać co ugrałeś
hed jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2016, 11:38   #133
hed
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.11.2016
Posty: 12
hed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Po pół godziny konsultacji na infolinii przyjęto zgłoszenie do serwisu.
Serwis jednak odrzucił mi ponowną reklamację sprzętu. Jeszcze nie znam powodu.
Co ciekawe dowiedziałem się na infolinii, że serwis nie musi wymienić napędu na nowy, ale na sprawny, np. po wymianie optyki

Ostatnio zmieniany przez hed : 02.12.2016 o godz. 11:42
hed jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2016, 14:47   #134
hed
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.11.2016
Posty: 12
hed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez hed Podgląd Wiadomości
Po pół godziny konsultacji na infolinii przyjęto zgłoszenie do serwisu.
Serwis jednak odrzucił mi ponowną reklamację sprzętu. Jeszcze nie znam powodu.
Co ciekawe dowiedziałem się na infolinii, że serwis nie musi wymienić napędu na nowy, ale na sprawny, np. po wymianie optyki
Jednak wymienili mi na nowy egzemplarz. Na razie nie che mi się nawet tego testować.
hed jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2016, 22:22   #135
bujos
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 31.10.2016
Posty: 8
bujos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja dzisiaj otrzymałem od nich drugą nagrywarkę i działa bynajmniej widzi płyty Blu-ray. Wróciłem dopiero z pracy więc nagrywanie odpuszczę sobie rano trzeba wstać. Jutro podejmę próbę wypalania to dam znać. Jak na razie jestem zadowolony z serwisu nie robili żadnego problemu, a wiem że tych nagrywarek nie naprawiają bo Samsung nie ma do nich części. Serwis wymienia na nowe nagrywarki jak jest usterka lasera na który jest dwa lata gwarancji. Pozdrawiam
bujos jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Dziwny problemem z HUBem USB, Vistą i urządzeniami po odłączeniu HUBa Smartek Komputery - oprogramowanie i sprzęt 14 10.08.2009 16:22
Mobo Intel -szybkość transferu USB do różnych urządzeń zewnętrznych - dobra, czy nie? joujoujou Off topic 2 18.05.2007 14:35
Windows na dysku USB mikas Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 3 24.01.2007 22:16
USB 1.1 (komp) vs 2.0 (nagrywarka) assim Napędy optyczne CD 2 21.08.2004 10:17
USB 2.0 pod Win 98SE Verdorn Off topic 2 27.11.2003 16:13


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.