Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.02.2010, 13:04   #751
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt Podgląd Wiadomości
Wybór to jest od 32 cali. 26 cali to można sobie monitorek do kompa kupić
OK - ogólnie jeśli chodzi o ilość to masz niestety rację ... wybór zaczyna się od dużych 32-calowych niestety ... z tym, że ja miałem na myśli nie tylko wybór ilościowy ale też jakościowo/funkcyjny ... tzn. że od modeli 26-calowych mamy większą moc głośników, więcej funkcji itd.

Monitor 26 calowy ... ... oczywiście jak ktoś chce to ja nikomu nie bronię ... wiem nawet, że niektórzy np. projektanci, architekci itd. to takich potrzebują ... ale to dość wąski margines użytkowników ... no chyba że mamy na myśli graczy, którzy potrzebują super rozdzielczości do super szczegółów w swoich grach
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.02.2010, 16:27   #752
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29 Podgląd Wiadomości
Z całym szacunkiem dla Ciebie ... ale ostatnie stwierdzenie zaraz mi przypomniało teorię "nie kupuje się samochodów na F" i tym podobne ...
W ostatnich 3 miesiącach trzy razy przedzierałem się przez oferty dostępnych telewizorów. A w ostatnim tygodniu dorzucono mi dodatkowo ograniczenie tv do 2 tys. złotych. Więc siłą rzeczy zmuszony byłem rozeznać się w ofercie LG i jakiegoś Daewoo, bo jedynie to mieściło się w tym zakresie cenowym uwzględniając inne wymagania. I wiesz jak się skończyło? Namówiłem na zakup starszej Bravii która była w ofercie w Saturnie za 2,560zł. A na podstawie tego rozeznania twierdzę, że LG to złom. Oczywiście moim zdaniem... A dłaczego? Dlatego, że:

Cytat:
Napisany przez romanesco Podgląd Wiadomości
No cóż, każdy ma prawo do własnej oceny. Z tym, że ja bardziej ufam jednak specjalistom robiącym testy, aniżeli opinii (najczęściej subiektywnej) wydanej przez zwykłego użytkownika.
Oczywiście, że każdy ma prawo mieć własne zdanie. Tylko że to nie specjaliści będę siedzieć u mnie w domu przed telewizorem, tylko ja. Więc telewizor musi spełniać moje wymagania, a nie ich. I cóż z tego, że Samsung ma może i większe możliwości regulacji, gdy tą całą regulacją nie da się ustawić takich kolorów, jak na soniaku? Dlatego mam takie, a nie inne zdanie. I wcale nie twierdziłem, że Samsung jest do niczego, powiedziałem tylko, że nie dorównuje Sony i Sharpom, niezależnie od tego co piszą jacyś specjaliści. Natomiast po oględzinach na żywca tv LG, czy Daewoo wyrażam swoją o nich opinię, że to elektroniczny złom i jak powiedział @romanesco mam do tego prawo.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 16:48   #753
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Ale prawda jest taka ze znawcy w sklepach wciskaja takie kity ze szkoda slow, np brak dekodera mpeg-4(dla mnie zbyteczny), byle by wcisnac cos innego, nawet w tej samej czy podobnej cenie. Ja wole Sony chocby ze wzgledu na 5 lat lat gwarancji. Niech nawet i ma slabszy obraz, chociaz w kablowce analogowej ciezko bedzie to zobaczyc, ale nie bede sie z nim bujal jak popsuje sie po 3 latach.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 17:20   #754
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
W ostatnich 3 miesiącach trzy razy przedzierałem się przez oferty dostępnych telewizorów. A w ostatnim tygodniu dorzucono mi dodatkowo ograniczenie tv do 2 tys. złotych. Więc siłą rzeczy zmuszony byłem rozeznać się w ofercie LG i jakiegoś Daewoo, bo jedynie to mieściło się w tym zakresie cenowym uwzględniając inne wymagania. I wiesz jak się skończyło? Namówiłem na zakup starszej Bravii która była w ofercie w Saturnie za 2,560zł. A na podstawie tego rozeznania twierdzę, że LG to złom. Oczywiście moim zdaniem... A dłaczego? Dlatego, że:



Oczywiście, że każdy ma prawo mieć własne zdanie. Tylko że to nie specjaliści będę siedzieć u mnie w domu przed telewizorem, tylko ja. Więc telewizor musi spełniać moje wymagania, a nie ich. I cóż z tego, że Samsung ma może i większe możliwości regulacji, gdy tą całą regulacją nie da się ustawić takich kolorów, jak na soniaku? Dlatego mam takie, a nie inne zdanie. I wcale nie twierdziłem, że Samsung jest do niczego, powiedziałem tylko, że nie dorównuje Sony i Sharpom, niezależnie od tego co piszą jacyś specjaliści. Natomiast po oględzinach na żywca tv LG, czy Daewoo wyrażam swoją o nich opinię, że to elektroniczny złom i jak powiedział @romanesco mam do tego prawo.

OK - to ja zapytam tak - czy to prawda, że wszystkie LCD BRAVIA SONY mają czas reakcji na poziomie 8 ms ? Jak pytałem w sklepie gdzie mają te Sony 19 LCD to taką dostałem odpowiedź. A jeśli tak to czy widać przy tym czasie smużenie - oczywiście chodzi mi o obrazy dynamiczne np. mecz siatkówki itp. ?
A jeśli widać to czy znacznie i np. według Ciebie na takim LCD z 5 ms będzie mniej widoczne ? (ten LCD LG właśnie ma 5 ms) ?

Jeszcze pozostaje kwestia MPEG 4 ... zapewne ta Bravia jaką Ty poleciłeś takie miała ...

Aha - jeszcze jedo pytanie - ten Sony o którym piszesz to współpracuje z sygnałem analogowym np. z kablówki czy cyfrowym ? A jeśli z analogowym to czy dobrze daje sobie radę z "przeróbką" ? Bo czytałem różne opinie np. jedni właśnie polecali Sony w tym względzie inni właśnie LG, a odradzali Samsunga itd.

Pozdrawiam !

EDIT:
Tak sobie czytam i szukam i znalazłem, że można "przerobić" tego Sony na odbiór MPEG4 za pomocą takiej karty (jest ten typ w wykazie współpracujących modeli):
http://www.dvbsklep.pl/moduldostepuc...nnp4-p-76.html
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 05.02.2010 o godz. 17:32
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 17:24   #755
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Co do Sony, to odpowiem ci tak, model KDL 32S5600K - jesli ma 8ms to siatkowke oglada sie elegancko. Obraz z kablowki analogowej tez BDB. I z tego co widze model ten wszedzie ma 5ms -moze dlatego ze to BE2. Byc moze BE1 mialy 8ms.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 17:50   #756
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jest bardzo duża różnica w jakości obrazu miedzy kablówką analogową a cyfrową przynajmniej u mnie.Analog podłączony do antenówki ,cyfrowa przez dekoder HD(HDMI).
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 18:05   #757
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
No tak, ale chodzi o TV crt a lcd w analogu.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2010, 23:46   #758
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Magia nazwy Sony działa jak widać na wzrok

Inn sprawa,że na razie chyba nie warto kupować bardzo drogiego TV. Jak nei mamy dużo kasy. technologia szybko idzie do przodu. Jeszcze na dobre nie zagościło u nas w świadomości HD i LCD a już mamy 3D. Nie ma wielu kanałów telewizji HD a już zapowiadają telewizję w trzech wymiarach
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2010, 17:08   #759
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt Podgląd Wiadomości
Magia nazwy Sony działa jak widać na wzrok

(...)
No właśnie

Bo prawda jest taka - że mimo iż zgadzam się ogólnie z większością opinii i rad ... to chyba szkopuł polega na tym, że żaden z Was nie ma ani nawet nie miał okazji oglądać choć przez chwilę któregoś z tych modeli ... więc w sumie oceniamy na zasadzie suchych faktów i teorii o marce i innych modelach - i tutaj macie 90 % racji - ja też uważam, że Sony nadal jest jedną z najlepszych marek a na pewno lepszą od LG ... tylko pytanie jest takie - czy na pewno dotyczy to wszystkich modeli ? Bo tutaj już miałbym spore wątpliwości ...

Ale podsumowując to i tak nieźle mi w głowie namieszaliście bo już byłem prawie pewny na zakup tego LG a teraz to już kompletnie sam nie wiem

Pozdrawiam
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2010, 19:41   #760
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29 Podgląd Wiadomości
Bo prawda jest taka - że mimo iż zgadzam się ogólnie z większością opinii i rad ... to chyba szkopuł polega na tym, że żaden z Was nie ma ani nawet nie miał okazji oglądać choć przez chwilę któregoś z tych modeli ...
Czuję się przywołany do tablicy, więc postanowiłem coś wyjaśnić. Mogę rzucić coś w dyskusji na podstawie specyfikacji, czy jakiś testów, ale wtedy nie upieram się przy swoim zdaniu. Ale pisałem już gdzieś, że wiem jak się przeprowadza takie testy i porównania sprzętu, którym bezkrytycznie wierzy romanesco. Wiem, bo swego czasu dostarczałem sprzęt do tego typu zestawień. Dlatego mam wyrobione zdanie o tego typu 'specjalistach'. Może i są teraz uczciwi (choć nie przypuszczam) i obiektywni, jednak dla mnie te testy mogą służyć jedynie jako zestawienie w jednym miejscu parametrów testowanych urządzeń. Dlatego zawsze wyżej będę cenił sobie (także w odróżnieniu od romanesco) opinię zwykłego użytkownika, niż tych specjalistów. Jeśli 10 zwykłych użytkowników mówi, że sprzęt jest OK i wart zakupu, to dla mnie jest najistotniejsze. Choć później zawsze idę przetestować sprzęt osobiście przed zakupem. W końcu taki tv, czy monitor, to jednak sprzęt na który będę się patrzył przez najbliższych kilka lat - przynajmniej w założeniach.

Nie mam też uprzedzeń, czy jakiś dziwnych nalotów lanserskich. Bardzo bym chciał, żeby marka typu LG, czy Daewoo robiła świetny sprzęt, bo są znacznie tańsi od uznanych marek i za pieniądze przeznaczone na tv mógłbym zamiast 40 Soniaka kupić 52" LG. Ale niestety tak nie jest.

Tak jak mówiłem oglądałem tv LG - co prawda tylko w markecie, podłączone do ściany monitorów, obok marek typu Samsung, Philips, Sony, czy Sharp. I wiem, że ściana monitorów w markecie to nie jest odpowiednie miejsce do testowania sprzętu, ale pierwsze wrażenie można sobie wyrobić. I na podstawie tego wrażenia twierdzę, że LG to złom. Bo jeśli np. jakość obrazu na większości tv (np. Samsung vs. Sony) jest mniej więcej porównywalna, to LG, Daewoo znacznie od nich odstają - pojawia się tam jakiś szum, ziarnistość, obraz jest jakby niewyraźny. Oczywiście może być to kwestia samego podłączenia, czy regulacji, ale efekt ten zauważyłem nie w jednym, ale w kilku sklepach. Dlatego skreśliłem ten sprzęt.

Nie znam natomiast segmentu tv 19" - nigdy mnie nie interesował, więc może znajdziesz tam jakiś niezły model.

Co do wcześniejszych pytań: nie wiem, czy wszystkie (nie jestem PM soniaka), ale gros ma 8ms. Mimo tego nie widzę efektu smużenia, nawet na bardzo szybkich scenach. Owszem, widzę różnicę jakościową pomiędzy sygnałem analogowym, a cyfrowym na korzyść tego ostatniego. Z drugiej jednak strony ciotka u której też pracuje soniak na analogowej kablówce jest zachwycona jakością obrazu. Więc chyba nie jest tak źle. Tuner MPEG-4 nie stanowił dla mnie najmniejszego kryterium wyboru, ale rzeczywiście przypadkowo go ma
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2010, 23:21   #761
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
'specjaliści' to przekupieni stronniczy amatorzy, a ciotka to guru mvp hi-tec tv quality lcd pewnie
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2010, 23:36   #762
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wiesz, nie mam pewności, czy 'specjalista' przed puszczeniem tv na allegro, chociaż wyjął go z pudełka, za to jestem pewny, że ciotka codziennie ogląda Złotopolskich, Klan, czy co tam jeszcze leci
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2010, 10:37   #763
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
opinie o specjalistach i robionych przez nich testach w calej rozciaglosci potwierdzam i podpisuje sie pod slowami Reetou
dokladnie to samo jest na podworku, ktorych sie akurat zajmuje

testy w gazetach sa o kant d rozbic
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2010, 10:51   #764
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
gratuluję podwórka
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.02.2010, 11:01   #765
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Też robiłem różne testy na podwórku, ale ze 30 lat temu mi przeszło.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Która konsole, jaki model itp... [?] Mlody-San Hardware 98 22.01.2006 11:14
jaki program uzywa portu 7200? -Sid-The-Rat=> Off topic 5 30.01.2003 07:38
Jaki Ups wybrać? AS_Wywiadu Off topic 20 14.11.2002 11:47
LAN w budynku. Jaki osprzęt ? +++LeWaP+++ Off topic 18 29.10.2002 08:41
Jaki kodek???? Skoczy DivX, Xvid, Matroska i inne 4 02.08.2002 10:33


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.