Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV)

Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) Tematy poświęcone stacjonarnym nagrywarkom, odtwarzaczom audio/video oraz sieciowym odtwarzaczom multimedialnym.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.07.2009, 10:45   #1
serious
Bywalec
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Posty: 72
serious w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pal 2 ntsc i odwrotnie?

Witam! Mam takie pytanie. Mam telewizor przywieziony z Niemiec. Jest on dosyc stary firmy Orion. Kiedy podlaczam do niego odtwarzac dvd ktory ma oba systemy (ntsc/pal) to w telewizorze odbiera tylko PAL. No i byloby wszystko ok tylko ze ja mam duzo koncertow zagranicznych w systemie NTSC i nie moge ich odtworzyc. Tzn moge ale obraz jest czarno bialy. I tera moje pytanie: Czy istnieje taka mozliwosc przerobienia telewizora jakos tak zeby odbieraloba systemy? Slyszalem o jakims konwerterze ale nie wiem o co biega. Z gory dzieki.

P.S. Nie wiedzialem gdzie umiescic ten temat wiec jakby co mozna gdzies indziej przeniesc
serious jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.08.2009, 09:21   #2
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Żeby TV odbierał program w systemie NTSC, musi posiadać wbudowany dekoder tego systemu. Czy da się przerobić Na to pytanie nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć. Może i by się dało, lecz telewizor jest starszej generacji, a poza tym trzeba by się zastanowić jaki byłby tego koszt. Najlepiej z tym pytaniem zwrócić się bezpośrednio do jakiegoś serwisu RTV. O wspominanym przez Ciebie urządzeniu (konwerterze) nie słyszałem i trudno mi cokolwiek w tej sprawie powiedzieć.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2009, 10:26   #3
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Moje Dvd- Pioneer ma opcje zmiany sygnału wyjściowego do wyboru Pal, Ntsc ,auto. Sprawdź może masz w swoim takie coś.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2009, 10:56   #4
serious
Bywalec
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Posty: 72
serious w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tak wiem o tym ale chodzi wlasnie o to ze na NTSC lub Auto obraz jest czarnobialy
serious jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2009, 11:08   #5
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kolor będzie tylko na ustawionym PAL bo twoje TV taki system kolorów akceptuje.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
NTSC to PAL pytanie YASIOO1988 Homebrew 1 22.02.2008 18:11
Zmiana z NTSC na PAL? throp DVD-Video 1 22.10.2006 19:57
PAL na NTSC vilano DVD-Video 19 06.07.2006 11:35
NTSC do PAL genius333 DVD-Video 4 13.11.2004 19:58
Konwersja DVD NTSC na PAL Di@blo DVD-Video 14 15.06.2004 14:09


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.