Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 07.07.2009, 13:44   #3
HHHH
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.07.2009
Posty: 2
HHHH w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam ten sam problem. Płyta z nawigacją do mojej BMW 5 jest już trochę porysowana i korzystam z kopii którą zrobił chyba poprzedni właściciel. Nawigacja z 2007 roku nagrana na płycie DVD DL. Obecnie korzystam z kopii nagranej na płytę TDK DVD+R DL ale nie jest już w dobrym stanie i chciałem ją ponownie przegrać.
Programy wyżej wymienione przez autora tematu nie wykrywają jakichkolwiek zabezpieczeń. Próbowałem przegrać Alcoholem 120%, obraz zrobił bez żadnych problemów. Nagranie również przebiegało bez najmniejszych kłopotów tylko po nagraniu nie widać żadnych plików na płycie, nie wiem czy to wina źle wypalonej plyty czy jakiegoś super zabezpieczenia, narazie jdną płytę DL mam do kosza a biorąc pod uwagę, ze cena jednej to 8zł nie chcę marnować kolejnych. Zamieszczam screena zawartości płyty:
http://img31.imageshack.us/img31/7721/navi2007.jpg
Przegrywałem nagrywarką Pioneer DVR-115D

Ostatnio zmieniany przez HHHH : 07.07.2009 o godz. 13:52
HHHH jest offline   Odpowiedz cytując ten post
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Kopiowanie zabezpieczonych gier v1.64a VLuka FAQ 0 29.12.2002 17:43
kopia płyty tombalt Napędy optyczne CD 2 24.12.2002 16:00
Kopia płyty CELINE DION Ada_m Napędy optyczne CD 14 09.06.2002 20:25
Kopia bezpieczeństwa płyty zbezp. LaserLock***39;iem OZ Napędy optyczne CD 2 22.01.2002 17:19
Czy kopia orygnalnej płyty audio(lub kopii)traci na jakosci? SLAYER Napędy optyczne CD 4 17.01.2002 08:21


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.