Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.03.2005, 00:07   #31
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mateusz_se
Tak zgadzam sięjest lepszy, ale na nim nie można uruchomić Toce 2.
A to nowosc, bo u mnie jakos dziala... SFN + Mini Image + Toca 2 PL!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.03.2005, 09:56   #32
DjSn@kE
Bywalec
 
Avatar użytkownika DjSn@kE
 
Data rejestracji: 17.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 41
DjSn@kE w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja mam wersję zrobioną w alkoholu i mam mini image germany i euro i mi nie chce zadiałać. może ktoś wie o co k...chodzi. FUCK OFF STARFORCE

Ostatnio zmieniany przez DjSn@kE : 18.03.2005 o godz. 10:00
DjSn@kE jest offline  
Stary 19.03.2005, 11:59   #33
mosciu22
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.04.2003
Posty: 6
mosciu22 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jaki dokładnie mini-image ma być użyty do polskiej wersji Toca 2?
musi być użyty Alcohol? nie wystarczy Deamon?

(jest gdzieś "krok po kroku" jak uruchomić Toca 2 PL wersja DVD?)

Ostatnio zmieniany przez mosciu22 : 19.03.2005 o godz. 12:02
mosciu22 jest offline  
Stary 19.03.2005, 12:15   #34
mateusz_se
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.07.2004
Posty: 40
mateusz_se w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
A to nowosc, bo u mnie jakos dziala... SFN + Mini Image + Toca 2 PL!
Ja tak testowałem i nic nie działało. Teraz mam jedynie problem w tym menu....
mateusz_se jest offline  
Stary 21.03.2005, 06:03   #35
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Niech mesgnie do mnie na PRV ktos z serwerem - wysle mu na mail odpowiedni Mini Image do wersji PL i niech on udostepni go publicznie, bo ja niestety serwera nie posiadam... A co do monotowania Mini Image - ja robie to w DAEMON'ie, Alcohola nie uzywam w ogole jak owirtualnego napedu, tak wiec oswiadczam - DAMEON Tools wystarczy w zupelnosci!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline  
Stary 22.03.2005, 21:41   #36
Miku
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Posty: 3
Miku w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez mateusz_se
Tak zgadzam sięjest lepszy, ale na nim nie można uruchomić Toce 2.
@Jerry from hell Toce uruchomiłem, lecz mam kłopot, podczas wchodzenia do opcji dźwięku gra mi się wyłącza.... a ponadto mam jeszcze jedną niespodziankę, jade ten pierwszy wyścig i potem (jak już przejadę go) mam "okno" z wyborem sterowania, opcjami dźwięku itp (pewnie wiesz o czym mówię) daję akceptuj i nic się nie dzieje- znikają mi napisy z wyborem opcji i jest tylko ten filmik w tle a jak ruszam kursorami, to słychać jakby coś się działo....
Ja Takze mam ten sam problem z race driver 2 co ty i nie wiem co z tym menu zrobic...........Nie wiem przeciez tyle osob urochomilo ta gre moze niech sprawdza czy nie maja tych samych problemow Szkoda bo przejezdza sie jeden wyscig oglada filmik a pozniej po wyborze sterowania robi sie tylko widok tla bez mozliwosci widoku ospji.......Cos tam slychac ze klika...ps. gre odpalilem z patchem 1.2 :\
Miku jest offline  
Stary 24.03.2005, 20:49   #37
Jerry from hell
Calibra is the best!!!
 
Avatar użytkownika Jerry from hell
 
Data rejestracji: 06.07.2004
Lokalizacja: Trzebinia
Posty: 314
Jerry from hell zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@miku a po co Ci jakiś patch? Podobny problem miałem z wersja angielską na 5cd. POtem zakupiłem w hipermarkecie emule wersje dvd i to samo.Po pierwszym wyścigu koniec i nic nie dalo sie robić. Popostu zwiech. Dopiero jak "kupiłem" wersje 5cd PL problem zniknął. Podobno cos jest nie tak z miniimage. JA mam takie *mdf ma 68,9kb a *mds ma 27.7kb. Przedtem miałem rozne inne nawet po 300kb i u mnie nie działało.
__________________
Calibra..... i wszystko jasne :-)


Jerry from hell jest offline  
Stary 24.03.2005, 23:34   #38
Miku
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Posty: 3
Miku w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Jerry from hell
@miku a po co Ci jakiś patch? Podobny problem miałem z wersja angielską na 5cd. POtem zakupiłem w hipermarkecie emule wersje dvd i to samo.Po pierwszym wyścigu koniec i nic nie dalo sie robić. Popostu zwiech. Dopiero jak "kupiłem" wersje 5cd PL problem zniknął. Podobno cos jest nie tak z miniimage. JA mam takie *mdf ma 68,9kb a *mds ma 27.7kb. Przedtem miałem rozne inne nawet po 300kb i u mnie nie działało.
Hmmm a nie przeslal bys mi maila tego mini imagu to bym sprobowal nie musial bym szukac......miku@retsat1.com.pl

Pozdrawiam
Miku jest offline  
Stary 25.03.2005, 07:13   #39
mosciu22
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.04.2003
Posty: 6
mosciu22 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Potwierdzam. W moim przypadku problemem był niewłaściwy mini-image. Po użyciu tego, o którym wspomina Jerry from hell problemów z grą już nie było.

Przy okazji chciałem podziękować za pomoc i poświęcony czas - dla Jerry from hell.
mosciu22 jest offline  
Stary 25.03.2005, 08:37   #40
Miku
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Posty: 3
Miku w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez mosciu22
Potwierdzam. W moim przypadku problemem był niewłaściwy mini-image. Po użyciu tego, o którym wspomina Jerry from hell problemów z grą już nie było.

Przy okazji chciałem podziękować za pomoc i poświęcony czas - dla Jerry from hell.
No przeslijcie mi ten mimiimage przeciez to kilka kilo

email:// miku@retsat1.com.pl
Miku jest offline  
Stary 25.03.2005, 09:14   #41
Jerry from hell
Calibra is the best!!!
 
Avatar użytkownika Jerry from hell
 
Data rejestracji: 06.07.2004
Lokalizacja: Trzebinia
Posty: 314
Jerry from hell zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@miku masz maila
__________________
Calibra..... i wszystko jasne :-)


Jerry from hell jest offline  
Stary 25.03.2005, 11:39   #42
mosciu22
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.04.2003
Posty: 6
mosciu22 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Miku
No przeslijcie mi ten mimiimage przeciez to kilka kilo

email:// miku@retsat1.com.pl
ja wysłałem wcześnie rano - nie doszedł?
mosciu22 jest offline  
Stary 27.03.2005, 14:25   #43
bartek24
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.03.2005
Posty: 5
bartek24 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
[QUOTE=Jerry from hell]Juz se poradziłem i bez zadnej instalacji Patcha 1.2. Po prostu zle napisaliście w opisie. Po otwarciu tego drugiego okienka w starfuck'u gdzie pokazujesz mu mini image gry i plik exe i potem robisz skrót na pulpicie czy gdzie tam chcesz to nie trzeba zamykać tego okienka tylko uruchomić gre z tego skrótu. jak uruchomisz gre i skończysz grac to wtedy dopiero zamknij to okienko i cały program starfuck. Musisz to zrobić tylko raz potem juz nie trzeba. U mnie zadziałało. Potem już nie odpalasz za każdym razem starfucka tylko ten skrót co zrobiłeś sam. Mam polską wersje na 5cd.[/
Czesc. sluchaj zrobilem tak jak napisałes ale gdy robie: exe tam gdzie mam exe image(rozumiem ze tam gdzie rozpakowałem a nie ten zamontaowany w wirtualu bo tego nie widzi przy wtyszukiwaniu) a gdy daje creata link i podje mu gdzie ma go utworzyc to po wcisnieciiu na owy skrot wyrzuca:ze Race Driver(tzn nazwa katalogu gdzi mam zinstalowna gre)jest nie dostepna!!!
pomóz mi jak mozesz bo identyczny problem z mini image mam przy street racing syndicate.moj obraz Mds ma tak jak twoj czyli 27.7
bartek24 jest offline  
Stary 27.03.2005, 17:04   #44
Jerry from hell
Calibra is the best!!!
 
Avatar użytkownika Jerry from hell
 
Data rejestracji: 06.07.2004
Lokalizacja: Trzebinia
Posty: 314
Jerry from hell zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@bartek24 gdy robisz EXE to nie EXE image tylko exe gry.
czyli pierwsza linijka od góry to dajesz plik exe do gry czyli dt2.exe
druga to miniimage gry. a trzecie pokazujesz gdzie ma zrobic skrót (daj sobie na pulpit)

Tak robisz?
__________________
Calibra..... i wszystko jasne :-)


Jerry from hell jest offline  
Stary 28.03.2005, 12:02   #45
bartek24
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.03.2005
Posty: 5
bartek24 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czesc.dzieki za odpowiedz ale nie działa.tzn pierwsze(specify exe file) daje plik exe(tam gdzie mam rozpakowana gre). drugie(specify image)daje mini-obraz:plik mds(27.7).trzecia robie skrót-daje na pulpit.jak wciskam na owy skrót to wyrzuca:d:\srs.carbo.starfuck id(dokladna sciezka gdzie mam zainstalownaegstrafucka) jest nie dosptepny
nazwa pliku,nazwa katalogu lub składnia etyliety woluminu jest nie poprawna
mam 3 pyt:
czy musze miec zainstalownago starfucka w katalogu tam gdzie mam gre?
czy przy miniimage daje(2 linijka wypełnmieniia)daje mu niejsce gdzie mam rozpakowane na dysku mini image?
czy musze miec właczonego starfucka podczas odpalania
Pomóz jak mozesz bo kombinuje i nic z tego
dzieki
bartek24 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.