Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray (https://forum.cdrinfo.pl/f11/)
-   -   StarForce 3.6 bez odpinania napędów (https://forum.cdrinfo.pl/f11/starforce-3-6-bez-odpinania-napedow-62747/)

Mnich 25.02.2006 12:15

Kolejność napedów zmienisz przez:
1. odistalowanie napędu wirtualnego (uruchom ponownie komputer)
2. Odinstaluj sterowniki CD/DVD, jak będzie chciał system ponownego uruchomienia komputera daj na nie i zainstaluj Daemona. Jak go zainstalujesz, dopiero wtedy ponownie uruchom komputer. Teraz pierwszy powinien być napęd wirtualny a poźniej fizyczne (tak jest umnie).
3. Jak masz świeży system, to patrz pkt.2

Matievoo 25.02.2006 12:33

Mógł byś mi podać swój numer gg ?
Bo jescze mam do ciebie małe pytanko,a nie chce się tu ciągle pytać.

Matievoo 25.02.2006 15:12

Dzięki Mnich nareście chodzi.
Meczyłem się z tym od 11.00 do 14.30 ale się opłacało:)
Mam jeszcze jedno pytanie ,czy ten skórt,ta ikona co utworzyłem przez starfuck,
moge ją skopiowac jak będe robił format c: i puźniej z niej odpalać ,czy musze
te czynności wykonac od nowa ?
Masz odemnie BIG REPUTKE!!!

Mnich 25.02.2006 17:20

GRATULUJE, cieszę się że mogłem pomóc choć jednej osobie :D :piwo: , a jak tych osób znajdzie się więcej, będzie COOL.
Nigdy czegoś takiego nie robiłem i szczerze powiedziawszy nie wiem, ale myslę że powinno działać jeżeli StarFuck, zainstalowana gra, obraz płyty będą w tych samych katalogach co przed formatem. Ale ogólnie po co zachodzić w głowe, w końcu to 2 min. roboty :D. Napisz który sposób zastosowałeś, ten pierwszy, czy drugi ? Bo to jest ważne, bo w pierwszym jakby nie patrzeć odpiąć napędy trzeba, a w drugim nie. Może też napisz jaką gre odpaliłeś i jakie ona ma zabezpieczenie.

Matievoo 25.02.2006 18:18

-Zastosowałem ten sposób 2 ,bo wydawał mi sie o niebo krótszy i mniej skomplikowany.
-Odpaliłem tym sposobem Toca 3,wcześniej musiałem odpinać napędy! :\
-A zabezpieczenie to SFNightmare,i tak mi nie chodziło jak po przyciskałem pare
przycisków tam ,bo mam nagrywarke DVD ,sam się przekonałem na własnej skórze,ze
jak się ma nagrywarke DVD to nie wystarczy mieć SFNightmare i wyłoczyć
przez ten programik napęd fizyczny,tylko sam musiałem odpinac kable.
Ale wcześniej jak nie miałem nagrywarki DVD tylko nagrywarke zwłykłą to nie musiałem
odpinac napędów.

-A teraz do Ciebie kieróje pytanie Mnich nie masz problemów z tym żadnych obiawów jak zagrasz w tą gre i wyjdziesz zeby Ci Windows przycinał ?!
-Ten StarFuck automatycznie sobie sam odlocza napęd z menadzera użądzeń,czy
windows "nie gupieje" jak sie nie włoczy puźniej napędu po graniu czy nie zwiesza?
Bo umnie się tak zdarzyło przed formatem c:?!(Ale narazie wszystko ok)

pablocoo 25.02.2006 18:39

Hehe, mi tez pomogles, bo dzieki temu, ze sprobwalem wiem o co biega :)
Poprostu musze wylaczac napedy za pomoca StarFucka z ustawieniem SuperAgressive - testowalem i tylko przy SA dziala bez zarzutow (testowany Kameleon, SF 3.6) :)
Dzieki :)

Mnich 25.02.2006 19:14

Matievoo Jak gram, nic się nie dzieje, jak wychodzę z gry, StarFuck włącza spowrotem napędy i czasami mi przycina na krótko wina. Ale tak miałem zawsze od kiedy urzywam StarFuck'a i uznaję to jako normalny obiaw.
pablocoo Ja cały czas mam ustawione w StarFuck na SuperAgressive i tylko dzięki temu nigdy nie odpaliłem gry z SF 3.6. Ale to zależy od kompa chyba.

pr0taas 25.02.2006 23:00

kurde nie moge zrobic tej toki 3. zrobilem wszystko wg tego co napisales pisze fucking 3.7.13.0 ale dupa pisze ze mam wlozyc plytke gdzie indziej ;/ tyle ze jak instalowalem to nie mialem wlaczonych wtedy opcji w daemonie aby emulowal wszystko bo gdzies tak czytalem pozniej jednak chyba sie okazalo ze trzeba wiec jak montowalem to tak zrobilem i teraz pytanie czy musze to instalowac od nowa ? bo strasznie dlugo sie to robi :P a nie mam tyle czasu ;) thx in advance

Matievoo 25.02.2006 23:16

pr0taas pasowało by żebyś to od nowa zainstalował,poniważ to może
być główna przyczyna że nie uruchomisz toce 3,zrób jescze raz powoli wszystko
tak jak jest opisane w 2 sposobie ,bez otwierania zasłon komputera.
I wtedy powinno wszystko grać!

pr0taas 25.02.2006 23:53

a powiedz mi czy najnowszy starfuck to 0.83 beta czy jest nie beta? bo mam bete moze to cos z tym.. :P

edit;
zrobilem all od poczatku i niestety u mnie dupa, caly czas nie dziala ;(

macsob 26.02.2006 09:43

Kurcze kupiłem płytke główną DFI LanParty NF4 Ultra-D i póki co żadna gra ze SF mi nie działa (nawet po odłączeniu napędów). Na mojej poprzedniej płytce było wszystko OK.

Mam pytanko co do sterowników IDE. Ja niby przy instalacji driverów do nForce4 nie kazałem ich wgrać. (W panelu przy DOSTAWCA STEROWNIKA pisze Microsoft).

Co tu może być??? Nie wiem czy to ważne ale teraz mam dysk na SerialATA2. Aha, jak to jest z tym starfuckiem?? Mi sie udało poszukać v. 0,83BETA (i w dodatku po niemiecku). Może ktoś podać link do wersji angielskiej?

Pozdrawiam!

Matievoo 26.02.2006 17:51

Cytat:

Napisany przez pr0taas
a powiedz mi czy najnowszy starfuck to 0.83 beta czy jest nie beta? bo mam bete moze to cos z tym.. :P

edit;
zrobilem all od poczatku i niestety u mnie dupa, caly czas nie dziala ;(

Wersja beta nic do tego nie ma ,bo ja odpaliłem gre,a też mam wersje bete.
A napewno masz wcześniej napęd wirtualny od napędu fizycznego -Mój komputer.
Bo bez tego nie pójdzie ci gra!
Musisz zamontować obraz gry w demonie i wtedy zainstalować,chyba napisałem
na co najbardziej musisz zwracać uwagę!!!

pr0taas 26.02.2006 20:19

tak na pewno mam wczesniej 100%. zrobilem all od poczatku wlacznie z instalowanie gra odpalaniem za kazdym razem wywala ze mam do innego napedu. jeszcze cos poprbuje ale slabo to widze ;)

Matievoo 26.02.2006 20:35

Napisz jeszcze pr0taas jaki masz napęd!

dramina 26.02.2006 21:01

A o co chodzi żeby odinstalować sterowniki (CD,DVD)bo nie kumam?????Bo nie przypominam sobie żebym instalował jakieś sterowniki do wypalary DVD...????


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.