Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.07.2009, 14:16   #1
robert.32
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2005
Posty: 6
robert.32 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Alcohol 120% licencja.

Witam
Nie bardzo wiedziałem gdzie napisać tego posta,więc piszę w Off topic .Mam takie pytanie do zorientowanych w temacie:kupiłem (myśle,że będzie w poniedziałek) Alcohol 120% z licencją na darmowy upgrade 1 rok.Czy jeżeli zainstaluję go na komputerze i aktywuję,a po jakimś czasie wymienię jakiś komponent (np.dysk twardy),to czy będę musiał reaktywować na nowo?Poczytałem trochę pomoc do programu i zauważyłem tam coś takiego: "Hardware key", dlatego pytam.

pozdrawiam
robert.32 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.07.2009, 15:20   #2
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
This error message can be generated after you have made hardware changes, reformatted your computer or your serial number has been registered on another computer. All these can result in a change of your hardware key. To resolve this you need to change the hardware key that is registered on our server in relation to your serial number to the new hardware key that shows at the bottom of your "Enter Serial Number" box.

To resolve this error or to switch activations. You must login to your account on our website http://users.alcohol-soft.com/login.php Once logged in select License(s) from the menu and then click on "Activations", here you should select your present hardware key and make it active. You can then return to Alcohol and you will be able to activate it.
http://support.alcohol-soft.com/en/k...+on+another+PC
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.07.2009, 15:39   #3
robert.32
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2005
Posty: 6
robert.32 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za linka
robert.32 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2009, 07:07   #4
arnakus
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika arnakus
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Redmond
Posty: 137
arnakus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z licencją na darmowy upgrade przez rok???

Cytat:
Napisany przez robert.32 Podgląd Wiadomości
Witam
Nie bardzo wiedziałem gdzie napisać tego posta,więc piszę w Off topic .Mam takie pytanie do zorientowanych w temacie:kupiłem (myśle,że będzie w poniedziałek) Alcohol 120% z licencją na darmowy upgrade 1 rok.Czy jeżeli zainstaluję go na komputerze i aktywuję,a po jakimś czasie wymienię jakiś komponent (np.dysk twardy),to czy będę musiał reaktywować na nowo?Poczytałem trochę pomoc do programu i zauważyłem tam coś takiego: "Hardware key", dlatego pytam.

pozdrawiam

Gdzie kupiłeś tego Alkohola? Ja kupiłem 3 lata temu bezpośrednio u producenta i mam "wieczną licencję". Nowe wersje ściągam logując się na swoje konto w AlkoholSoft. Sharewarowej wersji nie da się zarejestrować. Jeśli zmienię jakiś główny komponent w komputerze to "hardware key" zostanie zdeaktywowany. Będąc na koncie kasuję stary i generuję nowy. Wszystko działa bez problemu.
__________________
arnakus
arnakus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2009, 08:20   #5
robert.32
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2005
Posty: 6
robert.32 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Alcohol-a można kupić w wersjach "lifetime" (takiego pewenie Ty kupiłeś) i wersji na roczny, darmowy upgrade.Takie włąsnie wersje sprzedają np.tutaj CRO.Sklep pewnie jest resselerem i licencje dostaje od producenta.Chyba coś podobnego jest z kontami Rapidshare:też można kupić je u autoryzowanych przedstawicieli Rapid-a.
PS.Dzięki za wyjaśnienie sprawy z hardwarekey.

pozdrawiam
robert.32 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2009, 17:26   #6
Diabolique
Horror Fan
 
Avatar użytkownika Diabolique
 
Data rejestracji: 27.06.2005
Lokalizacja: Blok Wschodni
Posty: 1,622
Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
licencja = koncesja?
__________________

iHAS124@PX-L890SA

Diabolique jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Alcohol 52% za darmo! murt Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 31 23.09.2006 14:48
Philips cdd 2600 - Alcohol sebekoo Napędy optyczne CD 0 11.03.2004 13:27
Alcohol vs Win2k - !!!! - dlaczego sie wykrzacza !!!! Laser Napędy optyczne CD 10 23.02.2003 11:45
Alcohol CloneCD NERO ->> trzymać wszystkie ? Laser Napędy optyczne CD 12 13.01.2003 17:45
Kopiowanie zabezpieczonych gier v1.64a VLuka FAQ 0 29.12.2002 16:43


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.