Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.05.2006, 08:04   #46
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !


To chyba pomyłka - przecież kolega @andrzejj9 wcale nie założył nowego tematu - tylko dopisał się do założonego jakiś czas temu przeze mnie - więc działanie chyba jak najbardziej słuszne.
A co do wyszukiwarki - sam też szukałem i wcale dużo konkretów nie znalazłem (patrząc na wypowiedzi z tego tematu - poprzednie i obecne - to jest on z dotychczasowych chyba najbardziej wartościowy

Pozdrawiam
ro29
tak jak napisał wyżej Kristoferros najpier był osobny temat potem został dołaczony do "Twojego"

pozdrawiam
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.05.2006, 00:51   #47
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez Kristoferros
Jak byś śledził dyskusję od początku to byś wiedział, że andrzejj9 założył nowy temat, potem dopiero przeniósł do tego.

Co do wad programu antywirusowego NOD32. Jak sama nazwa wskazuje jest to program antywirusowy a nie firewall, więc nie wiem co to za wada. Jest to zaleta - nie ma wszystkiego nawalonego do kupy.
W drugiej kwestii - masz rację ogólnie - ale jakoś u mnie akurat ten firewall działał bez problemu (z tego pakietu Arcavir) - a niestety już dwa inne firewall'e, które próbowałem odpalić ciągle wieszały kompa itd. Choć może mam pecha ...
A z drugiej strony - skoro są to programy do zabezpieczania komputera - to wydaje mi się, że sensowne jest, aby były tworzone w pakietach - tak mi się wydaje ...

Natomiast w pierwszej sprawie - temat specjalnie przejrzałem, zanim to napisałem - ale sprawa się szybko wyjaśniła:
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
@ ro29

Tak, rzeczywiście najpierw założyłem temat, potem go tu dołączyłem (wcześniej nie zauważyłem tego tematu przez ciebie założonego). Fakt, że mogłem o tym też napisać. (...)
No właśnie - kolega @andrzejj9 nie napisał ,więc po prostu nie wiedziałem, że tematy zostały połączone (ostatnio mniej bywam na Forum niż kiedyś ).

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...) A co Komputer Świata. Masz na myśli 'zwykły' KŚ, czy jakiś Niezbędnik, czy też KŚ Ekspert?

Bo jeśli zwykły, to muszę wygrzebać stare płytki, bo ostatnie numery kupowałem w wersji CD, więc jeszcze się może okaże, że nie muszę programu kupować, bo go na jakiejś płycie ma
Mam na myśli zwykły KŚ - co miesiąc (czyli co dugi numer) jest podawany nowy numer seryjny (jest też program na płycie, ale jak go raz zainstalujesz to chyba już później nie trzeba).
Natomiast nie wiem czy stary numer coś Ci da - ta wersja z płyty ważna jest tylko chyba około miesiąca - też z 3 miesiące temu kupiłem KŚ, od razu nie instalowałem - i jak z miesiąc temu chciałem to zrobić to już klucz był nieważny

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2006, 07:58   #48
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Mam na myśli zwykły KŚ - co miesiąc (czyli co dugi numer) jest podawany nowy numer seryjny (jest też program na płycie, ale jak go raz zainstalujesz to chyba już później nie trzeba).
Natomiast nie wiem czy stary numer coś Ci da - ta wersja z płyty ważna jest tylko chyba około miesiąca - też z 3 miesiące temu kupiłem KŚ, od razu nie instalowałem - i jak z miesiąc temu chciałem to zrobić to już klucz był nieważny

Pozdrawiam
ro29
W sumie i tak go co dwa tygodnie kupuję, więc mogę raz na miesiąc z płytką. Zobaczę, czy było w ostatnim numerze.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2006, 22:55   #49
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
W sumie i tak go co dwa tygodnie kupuję, więc mogę raz na miesiąc z płytką. Zobaczę, czy było w ostatnim numerze.
W ostatnim nie było - będzie w tym, który ukaże się jutro.
Będę musiał kupić, bo baza wirusów będzie mi się aktualizować tylko do 18.05.

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2006, 07:50   #50
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

W ostatnim nie było - będzie w tym, który ukaże się jutro.
Będę musiał kupić, bo baza wirusów będzie mi się aktualizować tylko do 18.05.

Pozdrawiam
ro29
No właśnie sprawdziłem w ostatnim numerze, że była zapowiedź.

Też sobie sprawię, zobaczymy, jak to działa.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.