Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.03.2007, 10:14   #16
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK Podgląd Wiadomości
chciałem Ci powiedzieć, że jak mało kto wskazałeś mi klawiature która na prawde bardzo dobrze do mnie przemawia. Odpowiadająca moim potrzebom klawiaturka.
Myślę, że w razie czego może i będzie tą następną.

Klawiatura niezla problem w tym, ze jest to flat albo superflat, a ja np. bardzo nie lubie tego typu.
Jestem zwolennikiem ciezkich wysokich klawiatur typu

Po prostu co kto lubi. W Maczku mam klawiature MacCally duza i ciezka, oryginalna Apple trzymam na zas, jest malenka i lekka, mimo ze doskonale przykleja sie do podloza, mam wrazenie ze zaraz mi sie przesunie.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.03.2007, 10:40   #17
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
właśnie. co kto lubi. ja mam takiego Logitecha i pisze się na nim tak samo jak na droższym wypasionym/bezprzewodowym/z wodotryskiem , ale ma zero bajerów i o to chodzi. jak się zaleje i padnie to 25 złotych tylko

Załącznik 38240

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:17
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.03.2007, 14:00   #18
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
ciapek@ o tak flat jest bardzo wygodny
ostatnio mialem problem u kumpla bo musialem cos napisac na zwyklej - o boshe dramat

z tanich klawiatur polecam BTC nie do zarabania a w przyplywie zlosci mozna
roztrzaskac o biurko ... latwa w czyszczeniu po zalaniu

a z tych drozszych to polecam


albo tansza


jednyna wada tych zestawow jest rolka w mysz ... do grania kompletnie sie nie nadaje
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.06.2011, 19:23   #19
ethar
Herbaciarz^^
 
Data rejestracji: 19.09.2008
Posty: 738
ethar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam, nie chcąc zakładać nowego tematu piszę tutaj Otóż kupiłem sobie przejściówkę PS2/USB na allegro, do swojego laptopa. Mam klawiaturę i mysz logitecha, pod porty PS2, w laptopie takowych nie posiadam, dlatego kupiłem adapter. Niby wszystko ślicznie działa no ale... właśnie ale... Mysz działa praktycznie bez zarzutu, jednak gdy "scrolluje" działa on tak jakbym nacisnął cofnij (sprawdzałem na dwóch myszkach w każdej to samo). A klawiatura niby też wszystko działa, ale nie zawsze wszystkie przyciski łapie za pierwszym razem(nawet bardzo często). A momentami, działa tak jakbym trzymał przyciśnięty klawisz. Jest jakiś sposób by to ustrojstwo naprawić nie kupując innej przejściówki ? Jakieś sterowniki, albo narzędzia diagnostyczne ?
__________________
https://www.facebook.com/CzytelnikPlakalJakKupowal - moja osobista misja.

https://www.facebook.com/ZakonBrowardynow - wytłumaczenie mojego uwielbienia do piwa.

kubacki.deviantart.com
ethar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.