Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 03.02.2010, 00:56   #20
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
O, sposobów tworzenia haseł jest pewnie sporo, ale mi najłatwiej zapamiętać i później odtworzyć wprowadzając hasło taki sposobik:

Bierzemy sobie jakiś kawałek wiersza, powiedzonka, czy piosenki, dla przykładu: "7 Dziewcząt z Albatrosa tyś jedyna, Aaa" i tworzymy hasełko z pierwszych znaków każdego wyrazu, czyli : "7DzAtjA" . Jeśli dorzucimy do tego jakieś cyferki, np. 1410 (bitwa pod Grunwaldem), co daje razem "7DzAtjA1410", to już mamy coś co stanowi jakiś poziom zabezpieczenia.

PS Domorosłych hakerów informuję, że powyższe hasełko wyssałem z palucha na potrzeby tego postu, więc mogą się nie wysilać
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Odzyskanie/odczytanie hasla do "RAR"ów... TOMMYx Komputery - oprogramowanie i sprzęt 66 27.12.2008 12:38
Odzyskanie Hasła do pdf 47 Off topic 14 12.04.2006 20:36
Hasła na foldery w sieci grappa01 Off topic 1 02.06.2004 15:19
Program do hasła.... bubson Off topic 2 10.02.2004 12:08
[ Wykradziono hasła Gadu-Gadu ] +++LeWaP+++ Off topic 17 20.02.2003 15:54


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.