Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.06.2005, 14:01   #46
krEcik^
-=['MaStAh']=-
 
Avatar użytkownika krEcik^
 
Data rejestracji: 19.02.2005
Lokalizacja: Pabianice
Posty: 82
krEcik^ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja tez mam Neo 128 od roku i przez ten czas rozloczyl mi sie moze ok. 3 razy (przez caly rok) nie mam takich problemow ale mam inne pytanie. Neo rozlacza sie zawsze po 24h mysle ze to przez to ze zmienia sie IP ale u moich kumpli ktorzy maja Neo 640 tak sie nie robi i maja net podlaczony przez np. 8 dni a ja po 24h musze sie laczyc od nowa Wiecie cos na ten temat
pozdro
__________________
krEcik^ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.06.2005, 14:26   #47
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mam neo 640 i tak samo rozlacza sie po uplywie 24h polaczenia. Twoi kumple pewnie maja ustawione zeby laczylo sie na nowo, sam tez tak mam i w sumie nawet sie tego nie zauwaza (no jak wszystko chodzi tak jak trzeba).
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 14:28   #48
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez krEcik^
Ja tez mam Neo 128 od roku i przez ten czas rozloczyl mi sie moze ok. 3 razy (przez caly rok) nie mam takich problemow ale mam inne pytanie. Neo rozlacza sie zawsze po 24h mysle ze to przez to ze zmienia sie IP ale u moich kumpli ktorzy maja Neo 640 tak sie nie robi i maja net podlaczony przez np. 8 dni a ja po 24h musze sie laczyc od nowa Wiecie cos na ten temat
pozdro
koledzy maja pewnie autoconnecta ktory wznawia polaczenie z marszu, ty lecisz zapewne na "cudownym" oprogramowaniu ot TP ktore niepotrafi polaczyc po rozlaczeniu
no chyba ze zamiast modemow usb maja routery sprzetowe



--edit--
grzeniu mnie wyprzedzil
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 14:31   #49
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez krEcik^
(...) moich kumpli ktorzy maja Neo 640 tak sie nie robi i maja net podlaczony przez np. 8 dni a ja po 24h musze sie laczyc od nowa Wiecie cos na ten temat
pozdro
do niedawna miałem właśnie neo 640 i jest to nie prawdą że nie rozłącza sie po 24 godz.obecnie ma Neo 2 MB i co 24 godz jest rozłączane
w każdej opcji neostrady jest rozłaczenie po 24 godz. jest to zwiazane ze zmiana IP
__________________
namor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 15:05   #50
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
@ Pawel_k :

-''lecisz zapewne na "cudownym" oprogramowaniu ot TP ktore niepotrafi polaczyc po rozlaczeniu '' -

te cudowne oprogramowanie z tpsy potrafi sie ponownie polaczyc ,trzeba tylko ustawic w opcjach


edit:
co bym zyskał gdybym przeszedl z programu tp na autoconnect ??
ile wazy autoconnect,jaka wersja itd.

Ostatnio zmieniany przez Yarozelsky : 10.06.2005 o godz. 15:53
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 16:31   #51
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
@ Pawel_k :

-''lecisz zapewne na "cudownym" oprogramowaniu ot TP ktore niepotrafi polaczyc po rozlaczeniu '' -

te cudowne oprogramowanie z tpsy potrafi sie ponownie polaczyc ,trzeba tylko ustawic w opcjach
szkoda ze ja tego niezauwazylem zreszta taka opcja powinna byc aktywna z automatu
a moze jeszcze tow. general wie jak tam wylaczyc tworzenie osobnego profulu w OE dla konta pocztowego z neostrady :-P
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
edit:
co bym zyskał gdybym przeszedl z programu tp na autoconnect ??
ile wazy autoconnect,jaka wersja itd.
programik wazy moze 500kb, dziala bardzo sprawnie, nie obciaza kompa tak jak aplikacja tp, potrafi czekac az modem sie zsynchroniuzuje [tylko sagem], wysyla powiadomienia na sms,email o zmianie ip itp
http://autoconnect.prv.pl/
http://forum.neostrada.info/viewtopi...ht=autoconnect
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2005, 16:42   #52
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
''a moze jeszcze tow. general wie jak tam wylaczyc tworzenie osobnego profulu w OE dla konta pocztowego z neostrady :-P''
-niestety niewiem

''programik wazy moze 500kb, dziala bardzo sprawnie, nie obciaza kompa tak jak aplikacja tp, potrafi czekac az modem sie zsynchroniuzuje [tylko sagem], wysyla powiadomienia na sms,email o zmianie ip itp
http://autoconnect.prv.pl/
http://forum.neostrada.info/viewtopi...ht=autoconnect''
-dzieki za progz,mam sagema ,juz zassalem,zapodam troche pozniej bo teraz emule chwycil mi dobry transfer

Ostatnio zmieniany przez Yarozelsky : 21.07.2005 o godz. 22:33
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2005, 19:12   #53
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
WITAM
dziś założyłem neo (512) no i chciałbym dziś wypróbowa jak w nocy ściąga no i jak zrobić auto ponawianie połączenia tak bym nei musiał się budzić co chwile??

jeszcze pytanie odnośnie Azureusa który najlepszy?? ja mam 2.3.0.2 ? a poda ktoś storne do konfiguracji eMula i linki do "sklepu"??
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2005, 19:36   #54
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
neo 640 rozłącza się jak każda neo (zmiana IP)

a cały dynks do łączenia jest prawym na ikonę połączenia>właściwości>opcje>wybierz ponownie numer...

mam tylko stery do modemu a reszte ma xp
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2005, 20:24   #55
Death Man
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.05.2005
Posty: 80
Death Man w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez .::piotrek::.
Heh, juz 2 raz w ciagu tych 5 minutek rozlaczylo mi neta. Mam od roku Neo 128 z TPSA i to gowno czasami jest mnie w stanie w ciagu 1h rozlaczyc z internetem 4 - 5 razy. Pytalem sie znajomych, ale nikt nei wie o co chodzi i dlaczego tak sie dzieje

I teraz moje pytanko, czy wy moze wiecie dlaczego tak sie dzieje i jak temu zaradzic. Ja juz nie wyrabiam i caly czas twierdze ze jak tylko skonczy mi sie umowa z TPSA to zmieniam dostawce internetowego, tylko ze u mnie nie ma zbytnio wyboru.

Jak juz pisalem mam Neo 128 i do tego Windowsa XP. Jakby ktos chcial wiedziec to to moej rozlaczenie wyglada tak ze wyskakuje mi "Uzytkownik zostal odlaczony od uslugi", w trayu zmienia sie na czerwony trojkacik, musze odczekac chwilke, a potem poleczyc sie znowu. Tak samo wyglada w komputerze rozlaczenie jak po prostu wyloze wtyczke od modemu
Ciesz się że niemasz podpisanej umowy na neostradę najwyższą, w miejscu gdzie jej niema. I jeszcze niechcą uznać reklamacji. Ponieważ cytuję "Centrala nie jest pod neostradę"
Death Man jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2005, 20:56   #56
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ile max można ściągnąć na 128 a ile na 512 i co jak się to przekroczy??
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2005, 21:15   #57
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_123
WITAM
dziś założyłem neo (512) no i chciałbym dziś wypróbowa jak w nocy ściąga no i jak zrobić auto ponawianie połączenia tak bym nei musiał się budzić co chwile??

jeszcze pytanie odnośnie Azureusa który najlepszy?? ja mam 2.3.0.2 ? a poda ktoś storne do konfiguracji eMula i linki do "sklepu"??
moja rada to wywal soft do łaczenia się dołaczony do neo
i ustanów połączenie ręcznie
a najlepszym rozwiazaniem jest cFos - do łaczenia i AutoConnect - do automatycznego wznawiania połączenia
a wszystko to znajdziesz na tej stronie
http://turbokrecik.info/forum/dload.php?action=viewall
__________________
namor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2005, 21:17   #58
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_123
ile max można ściągnąć na 128 a ile na 512 i co jak się to przekroczy??
Witam !
Po pierwsze - odpowiedź na powyższe pytanie (troszkę rozszerzona):

Po pobraniu przez użytkownika

7 GB danych z Internetu w opcji 128,
15 GB danych - w opcji 512
25 GB danych - w opcji 1024
35 GB danych - w opcji 2048

prędkość transmisji z Sieci do jego komputera spada do 32 kb/s, w kierunku przeciwnym natomiast nie zmienia się. Po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego (w tym przypadku - miesiąca) licznik się zeruje i znowu można korzystać z Internetu z maksymalną prędkością dla tej opcji usługi.


Źródło: http://www.tp.pl/dom/internet/neostrada/

W kwestii pytania o ponawianie połączenia to jest taki programik: AutoConnect, mający właśnie opcję ponownego łączenia. Można go pobrać np. ze strony: http://shider.net/AutoConnect/
Programik ten może na przydać się, jeśli np. chcemy autoamtycznie łączyć się i wznawiać połączenie itd.

Widzę @Burak_123, że jesteś kolejną osobą, która skorzystała tak jak ja z promocji TP na neo512 (tylko, że ja chyba pod koniec lipca oddam niestety neo )

A emule - czy to w ogóle chce działać na Neostradzie ? Bo z Kazaą się chwilę bawiłem i działała, a z emule niewiele co dało się ściągnąć - wiem, że w przypadku braku stałego IP, w emule trafia się na koniec kolejki, ale ile można czekać.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że coś pomogłem
ro29

EDIT: widzę, że w między czasie dostałeś już jakieś rady
I oczywiście zgadzam się z opinią, że z tego softu TP nie warto korzystać - potrafi tak namieszać w komputerze......

Ostatnio zmieniany przez ro29 : 20.06.2005 o godz. 21:20
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2005, 23:23   #59
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
witam mam jeszcze jedno pytanie odnosnie neo czy da się jakoś sprawdzić ile się ściągneło juz??
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2005, 00:11   #60
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez Burak_123
witam mam jeszcze jedno pytanie odnosnie neo czy da się jakoś sprawdzić ile się ściągneło juz??
da sie w ''panelu uzytkownika'' w serwisie neostrada albo programem NeoT[wlasnie neot,pomieszalo mi sie ],w programie musisz podac twoje dane neostrady, program wymaga zainstalowanej javy
Dołączone pliki
File Type: rar NeoLimit.rar (129.8 KB, 21 oglądane)

Ostatnio zmieniany przez Yarozelsky : 25.06.2005 o godz. 00:20
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.