Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.06.2005, 00:12   #61
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_123
witam mam jeszcze jedno pytanie odnosnie neo czy da się jakoś sprawdzić ile się ściągneło juz??
Oczywiście, że się da - rozumiem, że nie masz na myśli polecanych Ci programów typu NetMeter, czy AutoConnect ? No bo w nich to wystarczy wybrać np. opcję statystyka w AutoConnect, czy Totals w NetMeter i masz wszelkiej maści dane.
Co do możliwości sprawdzenia w TP - są takie - ale niestety nie są zawsze wiarygodne, a do tego niezbyt świeże.
Metoda pierwsza (odświeżana czasem co kilka dni !!!) - najprostsza - wchodzisz na stronę www.neostrada.pl - i jako użytkownikowi Neostrady pojawić się powinna strona tzw. Serwisu Multimedialnego (czyżbyś jeszcze tam nie był ) i po lewej stronie powinna pojawić się informacja o ilości pobranych danych do dnia .... (czasem się jednak nie pojawia - lub dane są sprzed kilku dni - jak już napisałem).
Jest też druga opcja - którą odkryłem dzisiaj - ale to jest chyba ten sam licznik, tylko w innym miejscu choć dane jakby dokładniejsze - wchodzisz do swojego panelu poprzez stronę www.panel.neostrada.pl i po lewej masz do wyboru jedną z opcji: Transfer i masz dane - chyba dokładniejsze - ale tam dopiero raz byłem.

No to wiesz już chyba wszystko ?
Pomogłem może ? Jeśli tak, to napisz parę słów, jak się udało ściąganie przez emule na Neostradzie lub innym klientem - bo ja jakoś z emule miałem problemy, jak chciałem się pobawić !

Pozdrawiam
ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.06.2005, 00:17   #62
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_123
witam mam jeszcze jedno pytanie odnosnie neo czy da się jakoś sprawdzić ile się ściągneło juz??
tak , można to sprawdzić
wcodząc na strone
http://www.neostrada.pl/
z lewej strony mamy licznik ściagniętych danych (oczywiście po zalogowaniu się na tej stronie)
lub
za pomocą takiego małego sprytnego programiku o nazwie NeoT - polecam
http://qba.neostrada.pl/neot/
__________________
namor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2005, 00:30   #63
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez namor
tak , można to sprawdzić
wcodząc na strone
http://www.neostrada.pl/
z lewej strony mamy licznik ściagniętych danych (oczywiście po zalogowaniu się na tej stronie).......
Witam !

Na tej stronie nie trzeba się logować - wyskakuje Ci serwis multimedialny i po chwili masz po lewej np. witaj @namor, a pod spodem: ilość pobranych danych do dnia .....

A logować się trzeba, jak te dane chcesz sprawdzić w panelu użytkownika.
I powyższa strona tak się uruchamia, mimo iż nie mam aplikacji dostępowej TP

ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2005, 05:29   #64
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Oczywiście, że się da - rozumiem, że nie masz na myśli polecanych Ci programów typu NetMeter, czy AutoConnect ? No bo w nich to wystarczy wybrać np. opcję statystyka w AutoConnect, czy Totals w NetMeter i masz wszelkiej maści dane.
Co do możliwości sprawdzenia w TP - są takie - ale niestety nie są zawsze wiarygodne, a do tego niezbyt świeże.
Metoda pierwsza (odświeżana czasem co kilka dni !!!) - najprostsza - wchodzisz na stronę www.neostrada.pl - i jako użytkownikowi Neostrady pojawić się powinna strona tzw. Serwisu Multimedialnego (czyżbyś jeszcze tam nie był ) i po lewej stronie powinna pojawić się informacja o ilości pobranych danych do dnia .... (czasem się jednak nie pojawia - lub dane są sprzed kilku dni - jak już napisałem).
Jest też druga opcja - którą odkryłem dzisiaj - ale to jest chyba ten sam licznik, tylko w innym miejscu choć dane jakby dokładniejsze - wchodzisz do swojego panelu poprzez stronę www.panel.neostrada.pl i po lewej masz do wyboru jedną z opcji: Transfer i masz dane - chyba dokładniejsze - ale tam dopiero raz byłem.

No to wiesz już chyba wszystko ?
Pomogłem może ? Jeśli tak, to napisz parę słów, jak się udało ściąganie przez emule na Neostradzie lub innym klientem - bo ja jakoś z emule miałem problemy, jak chciałem się pobawić !

Pozdrawiam
ro29
tak wielkie dzięki byłęm już tam ale tak dogłebnie się nie bawiłem tym co do ściagania to gry tylko Azureusem bo eMule to kiepsko a muze Bearsharem jak chcesz dokłdniej znać statystyki to na GG
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2005, 10:34   #65
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
witam mam pytanko tyle bylo tych tematow o Neostradzie ze nie bede tworzyl nowego tylko pod ten sie podlacze...teraz jest wielka promocaj neostrady ze ze 128 podwajaja predkosc, no i ja wlasnie mam 128 kiedy wlacza mi sie net wyskakuje taka chmurka z boku i jest napisane 192Kb/s no i ostatnio wlaczam i mam juz 392,2Kb/s czyli rozumiem ze mi podwoili ta predkosc, lecz jednak wszytko zostalo po satreemu strony otwieraja sie tak samo, przy sciagniu z neta tez pozostaje ta sama predkosc...i nie wiem co mam zrobic cos moze w ustawieniach sie zmienia..?prosze o pomoc
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2005, 10:38   #66
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jesli masz na chmurce wieksza predkosc a strony sciagaja sie po staremu to znaczy ze jeszcze masz blokade na loginie @ 128kb/s i dopoki nieprzypisza ci predkosci 256kb/s bedzeisz mial 16kb/s zamiastr 32kb/s
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2005, 10:42   #67
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
aha dzieki za informacje
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2005, 17:23   #68
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Znalazlem bardzo ciekawy text o TPSA:
TPSA- Teraz Podwyższymy Sku****lom Abonament
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.03.2006, 22:03   #69
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Mam pytanie do użytkowników modemu do Neostrady Thompson speed touch 330 (od TP).
Sprawa jest następująca. Dziś wymieniałem Wujowi dysk (stary z 2000 roku niestety zaczął mieć bad'y). Wszystko jakoś szło do momentu instalacji Neostrady. Ponieważ oczywiście nie instalowałem programu od TP - więc znalazłem stery na płytce i ...niby się zainstalowały, ale bez prośby o podłączenie modemu. Co prawda jak go podłączyłem to się zainstalował - ale był następnie problem z połączeniem - nie było tej ikonki na pulpicie. Ostatecznie musiałem zainstalować jakieś sterowniku z netu (dobrze, że miałem przy sobie) - na nich wszystko było ok - ale odrzucało hasło !! Zmiana hasła - nie pomogła. Dopiero kolejna reinstalacja sterowników. I zadziałało !!!
Ale jest jedna dziwna rzecz - otóż poprzednio zawsze było tak, że po kliknięciu w tą ikonę połączenia - otwierało się okienko - i dopiero po naciśnięciu Connect - się łączył. Teraz wystarczy kliknąć ikonę - i już wyskakuje okienko i się łączy !!!

Mam więc dwa pytania - czemu te oryginalne sterowniki nie dawały się zainstalować na tym nowym dysku ?? I po drugie - czy ktoś ma taką samą sytuację, że mu się zaraz łączy, po kliknięciu na tą ikonę (jest to trochę denerwujące i dziwne) ??

Dla informacji - płyta Abit ST6, Celeron 900, 384 RAM, dysk Seagate 40 GB ATA100, Windows98 SE

Pozdrawiam
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 02.03.2006 o godz. 22:21
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2006, 16:15   #70
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
cos tam od jutra TAńIEJ dla nowo przystepujacych do NOE

podobno usredniajac 20 %

cos tam wsluszalem w TV24

oficjalna strona TP milczy
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2006, 16:34   #71
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
http://www.telepolis.pl/news.php?id=5645
telepolis juz co nie co napisalo


-edit-
jak oficjalna strona tp milczy a to:
http://www.tp.pl/prt/pl/o_tp/serwis_...sowe?_a=552204
i to:
http://www.tp.pl/b/binaries/PL/35654..._365098557.pdf
__________________
nie bedzie niczego

Ostatnio zmieniany przez Pawel_k : 03.07.2006 o godz. 16:41
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2006, 16:51   #72
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Chyba się skusze na 512 na 24 miesiące, bo obecna opcja 640 mimo braku limitów jest już nie na czasie cenowo.
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2006, 18:32   #73
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ricki
Chyba się skusze na 512 na 24 miesiące, bo obecna opcja 640 mimo braku limitów jest już nie na czasie cenowo.
No ja chyba tez sie skusze tym bardziej ze wlasnie umowa mi sie konczy w sierpniu
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2006, 20:28   #74
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Mam do sprzedania modem F@st 800 do Neo jakby ktoś chciał
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2006, 20:40   #75
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a dzia***322;a?

wszyscy psiocz***261; na ten modem a u mnie chodzi jak trzeba, nawet si***281; nie zawiesza (jakie***347; baaardzo nieliczne przypadki)
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.