Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Gry na konsole

Gry na konsole Dyskusje o grach na konsole



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 04.05.2015, 19:26   #1
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Forza Horizon 2

Forza Horizon 2 to kontynuacja gry wyścigowej, będącej spin-offem serii Forza Motorsport. Podobnie jak w poprzedniczce, tak i w tej części położono nacisk na luźniejsze podejście do tematu. Wersja na konsolę Xbox One powstała na silniku Forza Motorsport 5, a jej opracowaniem - we współpracy z ojcami marki, zespołem Turn 10 - zajęli się twórcy "jedynki", studio Playground Games. Miejscem akcji – w przeciwieństwie do pierwszej Forzy Horizon – nie jest USA (stan Kolorado), lecz Europa Południowa pełna zapierających dech w piersiach widoków. Motywem przewodnim wyścigów jest ponownie festiwal muzyczno-samochodowy. Do dyspozycji gracza oddano zróżnicowany sandboksowy świat, który można przemierzać luksusowymi pojazdami takich marek, jak Lamborghini, Nissan czy Ford. Kluczowymi zmianami w porównaniu do „jedynki” są zmienne warunki pogodowe oraz znany z Forzy Motorsport 5 system Drivatar, który kreuje sztuczną inteligencją na podstawie wyczynów graczy z całego świata.
Źródło: TUTAJ

Kolejna gra do mojej kolekcji, jako wielki fan wyścigówek - po obejrzeniu kilkunastu gameplay - stwierdziłem muszą ją mieć.

No i tak się stało, że dziś ją kurier dostarczył. Co ciekawe w 3kropkach czy też komutroniku czy nawet w mm jest dostępna tylko wersja english bez dodatkowych samochodów. Ja nabyłem wersję z lektorem wraz z dodatkiem day one (trzy dodatkowe samochody). Gra wymiata i bije na głowę wszystkie need for speed'y. Co ciekawe - jak pada deszcz, zostają kałuże na drodze - i pomału wysychają - możliwości tuningu uzależnione są od wybranego samochodu. Kto nie grał niech żałuje.
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.09.2015, 11:18   #2
lugiza
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 08.09.2015
Posty: 1
lugiza w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jedynka była świetna, klimat wręcz wspaniały. W dwójce jakoś tego nie czułem. Gra oczywiście zacna, ale pierwsza część stoi w mojej hierarchii wyżej.
lugiza jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[Sprzedam] Forza Motorsport 2 - Gra Xbox 360 adbok Kupię/Sprzedam/Zamienię 0 08.06.2009 11:38
Forza 2 - premiera tuż tuż driv Gry 19 12.08.2007 17:07


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.