Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f120/)
-   -   Resident Evil 2 Remake (https://forum.cdrinfo.pl/f120/resident-evil-2-remake-97651/)

MajsterPopsuj 28.01.2019 10:43

Melisę to ja piję na przemian z zieloną herbatą i miętą. Dlatego jestem jeszcze taki spokojny. :D

mgit 28.01.2019 20:30

Ograłem demko - nie zachwyciło mnie. Nie wiem... może za to, że cała seria średnio mi się podobała...

misiozol 10.02.2019 12:27

Mam gram, grficznie i jakosciowo moge porownac do tombridera nowego , bardzo przyjemnie sie gra polecam :spoko:

edit, gre przeszedlem jako gostek, jest za to bonus mozna przejsc ponownie jako dziewczyna jako nowa gra plus 2 czy jakos tak , no i nastepuje przeplatanie sie fabuly i to co zrobilem wczesniej jest czesciowo zrobione jak zaczynam gre jako kobitka ;)

edit2 gre przeszedlem calkowicie , bosowie sie zgadaja oraz inne jest zakonczenie moze bardziej dopelnienie zakonczenia , trzeba przejsc jako obydwie postaci wtedy gra jest dopelniona , niektore zeczy sie pokrywaja i trzeba robic to samo 2 razy ale do zaakceptowania to jest , zdecydwanie warto :spoko: na koniec dodam ze jest jeszcze jeden dodatek przeistaczamy sie w postac typa z maska gazowa jakies special forces czy cos tam i jest speed run do punktu ekstrakcji ale to juz siekanina sie robi takie suche to jest :sciana:bark finezji i polotu sieczka i fruwajace flaki :rotfl:

MajsterPopsuj 17.02.2019 18:32

Zagrałem i jestem rozczarowany. To nie jest RE2, to jest zupełnie inna gra. O ile remake RE1 też mocno przemodelował oryginał to nie na taką skalę i nie wykastrował aż tyle.

Najbardziej mnie wk*a, że zombie są teraz niemal tytanowe i są miejsca gdzie się pojawiają w nieskończoność. Co za idiotyzm... W normalnym RE2 wszystko można było sobie idealnie wliczyć, tutaj miałem nadzieję na te samo, tym bardziej że w FPP można było to oprzeć na headshoty + jakiś margines błędu.

Z Leona zrobili ciotę, a z Klary lalkę z amerykańskich seriali dla nastolatków.

misiozol 17.02.2019 18:38

No fakt jest taki ze nie da sie ich ubic prawie , strzelisz 5 razy w leb a ten sie i tak podniesie za 10minut :sciana:

MajsterPopsuj 17.02.2019 18:42

A weź teraz i przejść tryb hardcore na S+...

Gry jeszcze nie skończyłem bo kończę Opad 4, więc może nie jest aż tak źle, ale... póki co to uważam za stratę pieniędzy jak ktoś celuje w nówkę.

M@X 18.02.2019 22:09

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj (Post 1418363)
Najbardziej mnie wk*a, że zombie są teraz niemal tytanowe i są miejsca gdzie się pojawiają w nieskończoność. Co za idiotyzm...

Wystarczyło deskami zabić okna i by się nie pojawiały ***129335;***127995;

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj (Post 1418363)
Z Leona zrobili ciotę, a z Klary lalkę z amerykańskich seriali dla nastolatków.

Tobie się już chyba nic nigdy podobać nie będzie. ***8222;Żeby było jak było, Mariusz.***8221;.

Kupiłem, gram, jest wymiot. Graficznie zamiata, klimat ni z tej ziemi. Wlasnie tak powinien wygladac RE 2 wydany dzisiaj, a wiem co mowie bo próbowałem kilka razy podchodzić do oryginału i okazywało sie, ze najlepsze co w niej na dzien dzisiejszy jest to moje wspomnienia jak fajnie sie w nią wtedy grało. Cały czas szukający nas Mr. X przeraża bardziej niż Nemesis w oryginalnym RE 3, brak amunicji jest przytłaczający i walka o przetrwanie jest cały czas wyczuwalna.

Sztos.

Nie żałuję ani złotówki.

MajsterPopsuj 19.02.2019 19:24

Odczuwasz przerażenie grając w grę? :|

Panie sprytny, nie ma desek na wszystkie okna, poza tym są te z jęzorami i mózgami na wierzchu co też się w nieskończoność pojawiają... Postać "biega" niewiele szybciej od tej z RE7, a zombie jak już wspomniałem są irracjonalnie wytrzymałe. To właśnie sprawia, że ta gra mnie zwyczajnie wku*a. W oryginale wszystko było do wyliczenia...

PS: A właśnie, Tyrant teraz biega w kapeluszu. W KAPELUSZU! A ilość zadawanych obrażeń oparta jest o... ilość klatek na sekundę. Ale broń dalej tego Residenta. :P

PPS: Dobre remake'i na miarę PS4 pokazały kolosy i trylogie lisa/smoka.

misiozol 19.02.2019 19:32

moze tak powiedzmy ja gralem na trudnosci assisted , ja gram po to zeby miec radoche a nie zeby sie wqur... o to ze mnie non stop cos zjadaja i nawet na tym poziomie byly momenty ze mnie szlag trafial bo ja gram nie dla pucharkow czy ile zabije zombi tylko dla klimatu i przygody a nie zeby wpakowac magazynek w glowe zombi i ten wstanie za 10minut , i stwierdzam ze silent hill zdecydowanie bardziej mi podchodzi niz ta siekanina bosow bo skoro chlopak je zabil to czemu mam te same w drugim przejsciu dziwczyna nie mogli zrobic innego ? jest sporo takich kwiatkow co mne wkurza is sie kupy nie trzyma ale co tam klimat jest ok .

MajsterPopsuj 25.02.2019 22:59

Ja też Assisted i na tym mi się gra najlepiej... Z wersją 1.03 zmiękczyli podobno zombie.

Nom, to ja skoczyłem Leona A, ale już Clare B nie bo przymusowy autosave ulega uszkodzeniu tuż przed ostatnim bossem. Co za crap...

Rany, ile rzeczy wycięto to aż mi smutno. Nie darowano nawet pająkom, a laboratorium to teraz wygląda jak z schowek na miotłę (w ogóle nie czuć, że to mega uber wielka tajna palcówka). Można było zrobić spokojnie prawdziwe scenariusze B, bo prawie wszystkie materiały do tego są, zamiast tego oba są prawie identyczne ze sztucznym blokowaniem niektórych lokacji. BTW w RE2 jak pamiętam to można było spokojnie się wrócić z laboratorium (o ile jeszcze nie tykał zegar)) do nawet komisariatu, teraz nie można i dwukrotnie jest się odcinanym.

I ten cholerny filtr chromatyczny. Jak ja tego gówna nienawidzę!

Jak dla mnie to 6/10, a nawet mniej za ten bug krytyczny i akcję z demem...

misiozol 26.02.2019 09:03

A grales w tego speed run tym typem w masce gazowej po odblokowniu gry ? Ja wlaczylem wyszedlem z szmba na ulice i mi sie odechcialo bo to siekanka jakas dla fanatyka fruwajacych flakow , i w tym momencie stwierdzilem gre pora skasowac czyli ZZZ - Zainstalowane Zagrane Zkasowane :D

MajsterPopsuj 26.02.2019 14:04

Nie, bo to sie chyba odblokowuje po przejściu 2nd run, a u mnie gra uszkadza autosave przed ostatnim bossem i wyrzuca do menu konsoli. :szczerb:

misiozol 26.02.2019 15:05

O zesz w mor... :D

MajsterPopsuj 27.02.2019 14:24

Ano. A spróbuj napisać, że to kiepski RE to zagryzą. Wszędzie. Przykład (jakby ktoś miał za dużo wolnego czasu):
https://www.psxextreme.info/topic/11...make/?page=118

M@X 27.02.2019 14:44

Ilość załączników: 1
Widzę że już też na innych forach użytkownicy są przyzwyczajeni, że nie podoba Ci się absolutnie nic, Twoje zdanie jest jedynym słusznym i trzeba Twoje zrzędzenie brać przez pół czy nawet bardziej ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.