Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 08.08.2013, 14:06   #646
pali8
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.05.2013
Lokalizacja: 8 km od Ediego
Posty: 195
pali8 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nju mobile - całkiem fajny no limits, wziąłem i rozmawiam.

Umowa na miesiąc.
Rachunek dobija do maks. 29 zł a potem bezpłatne.
SMS maks. 9 zł, ale ja nie korzystam.
Internet chyba dość drogo, ale też nie korzystam.

Nie wiem na czym polega przekręt. Jakby ktoś wiedział, to niech napisze.
pali8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.08.2013, 14:31   #647
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Jako ze to "Siostrzyczka" Orange bede przy przedluzaniu umowy walczyl ich wlasna bronia o warunki ;-). Mam juz, w oparciu o bilingi, przygotowany z automatu wykres z raportem czego dokladnie potrzebuje i w jakiej ilosci.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.08.2013, 16:18   #648
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali8 Podgląd Wiadomości
nju mobile - całkiem fajny no limits, wziąłem i rozmawiam.

Umowa na miesiąc.
Rachunek dobija do maks. 29 zł a potem bezpłatne.
SMS maks. 9 zł, ale ja nie korzystam.
Internet chyba dość drogo, ale też nie korzystam.

Nie wiem na czym polega przekręt. Jakby ktoś wiedział, to niech napisze.
Również wziąłem i.. jeszcze nie rozmawiam.. Czekam na przeniesienie numeru.

Jaki haczyk? Głównie dostępność obsługi - tylko przez internet, a przez telefon płatne (i to sporo). Ale jeśli wszystko będzie dobrze działać, to w zasadzie bez znaczenia..


A.. Internet nawet nie tak drogo. Do 19 zł chyba 0,19 za 1MB, potem też za darmo (chociaż wolniej). Ale oprócz tego są zupełnie przyzwoite pakiety, porównywalne (a może i lepsze) jak w innych sieciach.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2013, 14:57   #649
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Kopia Playa w postaci MiniMax (oferta na kartę) jest tym lepsza, że jeżeli masz osoby w Play to dzwonisz do nich za 0zł, a kasa z konta leci na połączenia do innych.
Minus taryfy od Play to początkowe 25MB (kolejne 500MB to 9zł, natomiast 1.5GB 20zł).
Jeżeli zatankujesz konto za 50zł to ważność konta na połączenia wychodzące to 100 dni. Na miesiąc więc wychodzi minimum 15zł.

Ciekawa jest też oferta Play na kartę - minuta do innych sieci to 0.29zł, SMS 0.09 natomiast MMS 0.19zł. Pakiet internetu 1GB kosztuje 10zł.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2013, 20:05   #650
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No ale nju wypada tutaj korzystniej..

Minimum miesięczne to 9 zł - do wartości 29 zł za rozmowy (powyżej jest za darmo) płacisz za tyle, ile wygadasz i to po dobrych cenach (19 gr za minutę), a z tego, co czytałem w innych sieciach to 29 to opłata stała. Podobnie zresztą jak z sms-ami.

A i do tych limitów, powyżej których jest za darmo, ceny też są najlepsze na rynku (19 gr za min, 9 za sms-a).


W tym momencie nie widzę dla tej oferty konkurencji (co nie znaczy, że nie będzie).



A.. i numer przenieśli mi w ciągu (zakładam) kilku godzin i to w nocy. Wieczorem rozmawiałem jeszcze w plusie, o 8 rano następnego dnia był już dostępny u nich.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2013, 20:21   #651
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@andrzejj wszystko zależy od kontekstu, dla osób k***359;óre mają np. dużą część znajomych w Play bardziej opłaca się MiniMax.

Co do nju, to maksymalnie zapłacisz 57zł(9zł sms, 29zł rozmowy - leci z tego nawet do Orange, 19zł internet 1GB z lejkiem po przekroczeniu, lejek 8kB/s), minimum 9zł.


Oferta jest super dla osób, które mają zmienne potrzeby - raz dzwonią i smsują dużo a raz nie. W przypadku kiedy dużo dzwonisz i smsujesz to lepiej wybrać co innego - za mniej niż 57zł będziesz miał pewnie to samo.


Jeżeli chodzi o MiniMax to jest to oferta skierowana raczej dla osób, która mało internetuje, oraz ma więcej znajomych w Play.

0zł do PLAY za rozmowy i smsy nawet jak masz zerowy stan konta (koniecznie ważne połączenia wychodzące). Kosztuje Cię jedynie internet i minuty/msy do innych sieci.
Tutaj jednak jak w przypadku nju masz za free po przekroczeniu:
29zł za rozmowy;
9zł za smsy;
5zł za internet (wychodzi 25MB).

Maksymalnie zapłacisz 43zł, minimum może być i 0zł. Ładujesz konto na 100dni za 50zł i wychodzi po ~16zł.


Osobiście z abo przejdę chyba na Play na kartę, dlaczego?

0zł za rozmowy i smsy do Play;
1GB internetu z lejkiem to 10zł;
6zł pakiet nielimitowanych SMSów do innych sieci.

Czyli za 16zł mam net, darmowe do Play, oraz darmowe smsy do innych sieci. Za rozmowy płacę 29gr/min.

Cytat:
A.. i numer przenieśli mi w ciągu (zakładam) kilku godzin i to w nocy. Wieczorem rozmawiałem jeszcze w plusie, o 8 rano następnego dnia był już dostępny u nich.
TO akurat jest standard - podobnie miałem dwa lata temu jak zmieniałem Erę na Play.

@andrzejj9 daj znać po kwartale jak Ci się rozłożyły wydatki.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 10.08.2013 o godz. 20:37
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2013, 21:07   #652
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Wiesz... ja generalnie z tego telefonu mało rozmawiam, więc spodziewam się, że raczej będę w granicach tych 10 może 20 zł. Zresztą przeszedłem głównie dlatego, że jak przejrzałem średnie koszty z ostatniego roku, to wyszło mi około 40 zł (miesięczne). A biorąc pod uwagę bardzo sporadyczne użytkowanie to jednak dużo. Podejrzewam, że za to samo w tej ofercie nju miałbym może z 15.

"W przypadku kiedy dużo dzwonisz i smsujesz to lepiej wybrać co innego - za mniej niż 57zł będziesz miał pewnie to samo."

W przypadku kiedy tylko dzwonisz i sms-ujesz to rachunek wyniósłby maksymalnie 38 zł (bez internetu).

Nie wiedziałem natomiast, że w Play również jest tak, że do osiągnięcia limitu (powyżej którego jest za darmo) także wszystko jest zliczane. Kiedy przeglądałęm oferty (jakiś miesiąc temu) nie pisało o takiej ofercie (niemniej dla mnie nju jest odpowiednia - większość znajomych i osób, do których dzwonię, jest w innych sieciach).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2013, 11:59   #653
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja przenisolem dwa moje numery do MiniMax (juz wczesniej oba byly w Play) - imho zdecydowanie korzystniejsza, gdyz wiekszosc rozmow prowadze w Play
NJU jest kozystniejsza TYLKO I WYLACZNIE gdy korzysta sie sporo z netu lub gdy nie korzysta sie czesto prawie wcale z telefonu (ale tedy moze lepiej Play Rok Waznosci za 5 zl?)
do 500 MB mimo wszystko korzystniejszy jest Play
bo wszystkie warunki sa identyczne z wyjatkiem pakietu netu
a w dodatku w Play jest wsio w sieci za free i male pakiety netu sa tansze
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2013, 16:17   #654
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Obadamy nju, za jakiś czas może Play. Zaletą jest również to, że umowa na czas nieokreślony. A więc jeśli Play stanie się dla mnie bardziej opłacalny to..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2013, 03:15   #655
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zamówiłem NJU, bo ja dla odmiany dzwonie w większości do T-Mobile, a mam teraz telefon dual sim, więc szkoda, żeby gniazdo puste stało.
Jeszcze sprawa zasięgu, ta, gdzie T-mobile ma słaby, to najczęściej Orange ma dobry i odwrotnie.

Używacie? Jakie wrażenia?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2013, 17:38   #656
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jedna pani z call center na początku tego tygodnia bardzo chciała odmienić moje życie na lepsze, ale jakoś jej nie wyszło. Przy czym udało się jej mnie zniecierpliwić, co jest już wyczynem.

Dzwoni sobie kobita radośnie i mówi, że taka ona a taka z Plusa. Chyba nawet nie powiedziała, że rozmowa jest nagrywana, a musiała być - ale może mi to umknęło. Zwykle takie rozmowy kończę po 5 sekundach od momentu uzyskania informacji że to próba namówienia mnie na cokolwiek, ale tym razem postanowiłem z ciekawości sprawdzić jak przebiegnie rozmowa, gdy będę absolutnie jasno wyrażał sprzeciw co do jakichkolwiek propozycji, ale nie będę z własnej inicjatywy przerywał.

Rozchodziło się o LTE. Że niezwykle szybki, że kilkadziesiąt razy szybszy niż moje obecne łącze, że wszędzie, że zawsze i że na każdym kroku. 65 GB na miesiąc, wuwuwu i jutup noł limytsz. 59 zł. Modem LTE za złotówkę. A za***isty jak sto pięćdziesiąt. (5 minut)

To jeszcze tylko sprawdźmy, czy jest pan w zasięgu. Proszę podać adres, gdzie pan najczęściej przebywa.

Ależ proszę uprzejmie. (przecież i tak ma przed oczyma adres z umowy)

Mam dla pana świetną wiadomość. Znajduje się pan w doskonałym zasięgu HSPA+ (ach, jak to mądrze i świetnie brzmi... to na pewno jakieś LTE nowej generacji!) Będzie miał pan doskonały zasięg mobilnego internetu. To co, wysyłam kuriera.
Nie, dziękuję.
Dlaczego nie? ( przesłuchanie, czy co?)
Bo nie jest mi to potrzebne.
Ależ proszę pana, zapewniam pana, że jest. To jest (2 minuty). To co, wysyłam kuriera.
Nie, dziękuję, nie potrzebuję tej usługi.
Nie korzysta pan z internetu?
Korzystam i jestem bardzo zadowolony z mojego obecnego operatora.
Proszę pana, pan tylko tak myśli bo pan nie wie, ja panu gwarantuję, że ten kilkadziesiąt razy szybszy internet (2 minuty) To co, wysyłam kuriera. (z naciskiem, bo już za długo jej dupę zawracam)
Nie, dziękuję.
Proszę pana, nie chce pan ultraszybkiego internetu, kilkadziesiąt razy szybszego niż u obecnego operatora?
Nie, gdyż on nie będzie kilkadziesiąt razy szybszy. To nadajnik LTE działa z szybkością ddo 150 Mb/s, a klienci muszą dzielić między siebie tę szybkość. A o ile mi wiadomo w moim mieście jest jak dotąd jeden nadajnik LTE, a klientów sporo.
Proszę pana, otrzyma pan nielimitowane przeglądanie stron www i YT, a ponadto 65 GB na miesiąc (tak, o tym właśnie rozmawiamy. Ale nie będę się upierał.)
Szanowna pani, u mnie nie ma zasięgu LTE, sama mi to pani powiedziała.
Proszę pana, lojalnie pana uprzedzałam, że ma pan u siebie zasięg HSPA+, do 21 Mb/s. To nadal jest kilkadziesiąt razy szybciej niż u obecnego operatora (rzeczywiście, 7 Mb, 30 Mb w nocy, a korzystając z Plusa - ok 8 Mb), gwarantuję to panu. Dostaje pan doskonały modem (2 minuty)
Proszę pani, dziękuję, nie.
No to pogadała jeszcze trochę o świetnej propozycji dodania mi telefonu gorszego niż mam za złotówkę i na warunkach co najwyżej podobnych jak obecnie, oczywiście w drugim abo. Wysyłać kuriera? Wyraziłem grzeczny acz stanowczy sprzeciw (no aż tyle czasu to jednak nie miałem, mimo że zadzwoniła w korzystnej porze).

Dobrze, w takim razie muszę jeszcze na koniec podsumować naszą rozmowę przedstawiłam panu ofertę internetu LTE (niech będzie że minuta. Ona musi, to ja muszę słuchać? A to się dowiedziałem... dobrze że nie musiała mi Pana Tadeusza przeczytać, bo bym na kolację nie dotarł.) To nie wysyłać kuriera?

Więcej eksperymentów już nie będzie. Rozmowa z osobami z call center z ofertami dla mnie będzie odtąd trwała tyle, ile trwała dotąd - do momentu nabrania pierwszego wdechu przez dzwoniącego, a w razie pojemnych płuc - jakieś 5,5 sekundy od rozpoczęcia trajkotania.
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2013, 18:05   #657
pali8
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.05.2013
Lokalizacja: 8 km od Ediego
Posty: 195
pali8 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A u mnie była wczoraj przedstawicielka ds. klientów biznesowych szanownej Poczty Polskiej. Uparli się mnie ją przysłać. Ja nie chciałem.

Myślałem, że przyjedzie jakaś starsza wyuzdana firmową Skoda Octavia.

Przyjechała blondyneczka, młodziutka, wysoka, wiotka, włosy rozpuszczone - kiedyś takie włosy pleciono w warkocz. Oczy bladoniebieskie, źle umalowane i po co... po co malować takie oczęta czarną kreską... Policzki białe, od chłodu lekko różowe

Tramwajem przyjechała. Bidulka taka.

I mi tę ofertę komercyjną Poczty Polskiej przedstawia. Ja to przecież czytałem w pedefie i wszystko wiem. Jedyne co mi dała to komórkę i mail do technicznego, bardzo dobrze. A umowy i tak nie podpisaliśmy, bo ona dzisiaj dopiero na prezentację przyjechała i musi przyjechać jeszcze raz, jak ja już się namyślę i minimum do namysłu mam tydzień,wcześniej nie mogę się namyślić zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej


I wysłali prezesy pasibrzuchy takiego kurczaczka na poniewierkę, bez samochodu, bez możliwości negocjacji, bez niczego. Żeby im te grube dupy w państwowej Skoda Superb wypasione... żeby hemoroidów dostali! Żeby impotencja dopadła i żeby im uschły. Tak wam właśnie życzę, prezesy Poczty Polskiej.
pali8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2013, 21:26   #658
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali8 Podgląd Wiadomości
A u mnie była wczoraj przedstawicielka ds. klientów biznesowych szanownej Poczty Polskiej. Uparli się mnie ją przysłać. Ja nie chciałem.

Myślałem, że przyjedzie jakaś starsza wyuzdana firmową Skoda Octavia.

Przyjechała blondyneczka, młodziutka, wysoka, wiotka, włosy rozpuszczone - kiedyś takie włosy pleciono w warkocz. Oczy bladoniebieskie, źle umalowane i po co... po co malować takie oczęta czarną kreską... Policzki białe, od chłodu lekko różowe

Tramwajem przyjechała. Bidulka taka.

I mi tę ofertę komercyjną Poczty Polskiej przedstawia. Ja to przecież czytałem w pedefie i wszystko wiem. Jedyne co mi dała to komórkę i mail do technicznego, bardzo dobrze. A umowy i tak nie podpisaliśmy, bo ona dzisiaj dopiero na prezentację przyjechała i musi przyjechać jeszcze raz, jak ja już się namyślę i minimum do namysłu mam tydzień,wcześniej nie mogę się namyślić zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej


I wysłali prezesy pasibrzuchy takiego kurczaczka na poniewierkę, bez samochodu, bez możliwości negocjacji, bez niczego. Żeby im te grube dupy w państwowej Skoda Superb wypasione... żeby hemoroidów dostali! Żeby impotencja dopadła i żeby im uschły. Tak wam właśnie życzę, prezesy Poczty Polskiej.
A do siebie komorki nie dala?
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2013, 21:30   #659
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pali8 Podgląd Wiadomości
A u mnie była wczoraj przedstawicielka ds. klientów biznesowych szanownej Poczty Polskiej. Uparli się mnie ją przysłać. Ja nie chciałem.

Myślałem, że przyjedzie jakaś starsza wyuzdana firmową Skoda Octavia.

Przyjechała blondyneczka, młodziutka, wysoka, wiotka, włosy rozpuszczone - kiedyś takie włosy pleciono w warkocz. Oczy bladoniebieskie, źle umalowane i po co... po co malować takie oczęta czarną kreską... Policzki białe, od chłodu lekko różowe

Tramwajem przyjechała. Bidulka taka.

I mi tę ofertę komercyjną Poczty Polskiej przedstawia. Ja to przecież czytałem w pedefie i wszystko wiem. Jedyne co mi dała to komórkę i mail do technicznego, bardzo dobrze. A umowy i tak nie podpisaliśmy, bo ona dzisiaj dopiero na prezentację przyjechała i musi przyjechać jeszcze raz, jak ja już się namyślę i minimum do namysłu mam tydzień,wcześniej nie mogę się namyślić zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej


I wysłali prezesy pasibrzuchy takiego kurczaczka na poniewierkę, bez samochodu, bez możliwości negocjacji, bez niczego. Żeby im te grube dupy w państwowej Skoda Superb wypasione... żeby hemoroidów dostali! Żeby impotencja dopadła i żeby im uschły. Tak wam właśnie życzę, prezesy Poczty Polskiej.
To i ja w zasadzie nic do tej co dzwoniła nie mam. Jakby mnie namówiła na umowę na 1240 zł (24 m-ce, 59 za mc, w czym pierwsze trzy za free), to by pewnie dostała za to z 5 lub 10 złotych. Bardziej 5. A skoro mnie nie namówiła to pewnie nic nie ma, bo zwykle te 5 zł to nie premia wynikowa, tylko cała stawka takiej osoby zatrudnionej na umowę zlecenie, ale tak że ma płatne za efekty i tylko za efekty (plus tam podstawy ze dwie stówy, żeby warunki umowy zlecenia wypełnić).

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Napiszesz skrót w 3 zdaniach, czy muszę czytać całość?
Ok, specjalnie dla Ciebie.

Jedna pani z call center na początku tego tygodnia bardzo chciała odmienić moje życie na lepsze, ale jakoś jej nie wyszło, ale udało się jej mnie zniecierpliwić, co jest już wyczynem, bo dzwoni sobie kobita radośnie i mówi, że taka ona a taka z Plusa i chyba nawet nie powiedziała, że rozmowa jest nagrywana, a musiała być - ale może mi to umknęło - a ja to wykle takie rozmowy kończę po 5 sekundach od momentu uzyskania informacji że to próba namówienia mnie na cokolwiek, ale tym razem postanowiłem z ciekawości sprawdzić jak przebiegnie rozmowa, gdy będę absolutnie jasno wyrażał sprzeciw co do jakichkolwiek propozycji, ale nie będę z własnej inicjatywy przerywał i tak sobie chciałem posłuchać i wyszło na to, że rozchodziło się o LTE i że niezwykle szybki, że kilkadziesiąt razy szybszy niż moje obecne łącze, że wszędzie, że zawsze i że na każdym kroku no i będę miał 65 GB na miesiąc, wuwuwu i jutup noł limytsz i wszystko za 59 zł, a jeszcze modem LTE za złotówkę, taki za***isty jak sto pięćdziesiąt. (5 minut)

I ona wtedy mówi "to jeszcze tylko sprawdźmy, czy jest pan w zasięgu. Proszę podać adres, gdzie pan najczęściej przebywa", a ja jej mówię "ależ proszę uprzejmie" (przecież i tak ma przed oczyma adres z umowy), na co ona odpowiada "mam dla pana świetną wiadomość. Znajduje się pan w doskonałym zasięgu HSPA+" (ach, jak to mądrze i świetnie brzmi... to na pewno jakieś LTE nowej generacji!) i jeszcze dodaje "będzie miał pan doskonały zasięg mobilnego internetu, to co, wysyłam kuriera" - tak mówi - a ja jej, że
nie, dziękuję, a ona "dlaczego nie ( przesłuchanie, czy co?), a ja jej nie dając się zbić z tropu "bo nie jest mi to potrzebne", ale ona od razu wtedy ripostuje "ależ proszę pana, zapewniam pana, że jest, bo to jest (2 minuty), to co, wysyłam kuriera", ale ja uparcie "
nie, dziękuję, nie potrzebuję tej usługi", a ona się pyta "nie korzysta pan z internetu?" - ha, a ja "korzystam i jestem bardzo zadowolony z mojego obecnego operatora" no i myślę, że ona mi da spokój, a ona "proszę pana, pan tylko tak myśli bo pan nie wie, ja panu gwarantuję, że ten kilkadziesiąt razy szybszy internet (2 minuty), to co, wysyłam kuriera (z naciskiem, bo już za długo jej dupę zawracam) - a ja znowu, że "nie, dziękuję", ale konsultantka dalej swoje "proszę pana, nie chce pan ultraszybkiego internetu, kilkadziesiąt razy szybszego niż u obecnego operatora" to się wtedy szerzej wypowiedziałem, że "nie, gdyż on nie będzie kilkadziesiąt razy szybszy, a to nadajnik LTE działa z szybkością do 150 Mb/s, a klienci muszą dzielić między siebie tę szybkość, a o ile mi wiadomo w moim mieście jest jak dotąd jeden nadajnik LTE, a klientów sporo - ale ona się nie daje i papla "proszę pana, otrzyma pan nielimitowane przeglądanie stron www i YT, a ponadto 65 GB na miesiąc" (tak, o tym właśnie rozmawiamy, ale nie będę się upierał), więc ja "szanowna pani, u mnie nie ma zasięgu LTE, sama mi to pani powiedziała", na co słyszę "proszę pana, lojalnie pana uprzedzałam, że ma pan u siebie zasięg HSPA+, do 21 Mb/s, a to nadal jest kilkadziesiąt razy szybciej niż u obecnego operatora (rzeczywiście, 7 Mb, 30 Mb w nocy, a korzystając z Plusa - ok 8 Mb), gwarantuję to panu i jeszcze dostaje pan doskonały modem (2 minuty), to ja wtedy mówię "proszę pani, dziękuję, nie".

No to pogadała jeszcze trochę o świetnej propozycji dodania mi telefonu gorszego niż mam za złotówkę i na warunkach co najwyżej podobnych jak obecnie, oczywiście w drugim abo i pyta "wysyłać kuriera?", na co ja wyraziłem grzeczny acz stanowczy sprzeciw (no aż tyle czasu to jednak nie miałem, mimo że zadzwoniła w korzystnej porze) no i słyszę "dobrze, w takim razie muszę jeszcze na koniec podsumować naszą rozmowę przedstawiłam panu ofertę internetu LTE (niech będzie że minuta; ona musi, to ja muszę słuchać? A to się dowiedziałem... dobrze że nie musiała mi Pana Tadeusza przeczytać, bo bym na kolację nie dotarł) i w końcu ostatecznie mnie pyta "to nie wysyłać kuriera?" i ja sobie wtedy pomyślałem, że więcej eksperymentów już nie będzie; rozmowa z osobami z call center z ofertami dla mnie będzie odtąd trwała tyle, ile trwała dotąd - do momentu nabrania pierwszego wdechu przez dzwoniącego, a w razie pojemnych płuc - jakieś 5,5 sekundy od rozpoczęcia trajkotania.


Myślę, że teraz wszystko rozjaśniłem
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2013, 21:47   #660
Berion
Hibernant
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Berion
 
Data rejestracji: 24.06.2004
Posty: 17,115
Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Rozmowa z osobami z call center z ofertami dla mnie będzie odtąd trwała tyle, ile trwała dotąd - do momentu nabrania pierwszego wdechu przez dzwoniącego, a w razie pojemnych płuc - jakieś 5,5 sekundy od rozpoczęcia trajkotania.
U mnie się kończy po "Dzień dobry, nazywam się * i jestem z firmy *".

Trochę po chamsku, ale mam dość dzwonienia po kilka razy dziennie, z firm którym wielokrotnie mówiłem że nie interesują mnie ich oferty i że proszę więcej nie dzwonić.
__________________
Wszystko co chciałbyś wiedzieć o:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |

FF000000000003010101010003010000000003010000030000 00000003010000000003010100000003010101010003010000 00000300010101010300000000000301010000000300000001 01030101010100030101000000030000000000030100000000 03000001010103000000000003010100000003000000000103 01000000000301010000000301010000000300000000000301 01010100030000000000030101000000030000000001030003 01000000000301000000030100000000030000000101030100 00000003010000030100000000030100010003010100000003 00000000000300000000000300010301000000000301000003 00000001010301010100000301010000000300000000000301 00000000030000000101030000000001030101000000030101 000000030101000000FF
Berion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poradnik dla hakiera (PFO fabrini) Patrixs Off topic 15 07.11.2023 19:04
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 11:46
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 15:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.