Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 18.02.2011, 10:01   #1036
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
I na dodatek te miny ludzi na zebraniu, wszyscy wyciągają PC, rożne różniste, małe, duże, białe, czarne, a ja wyciągam MacBooka i nikt mi nie zaszpanuje, nawet Dellem za 10K złotych
15 lat temu pierwsze laptopy robiły takie wrażenie -dziś najwyżej na małych dziewczynkach dla których idolkami są Hannah Montana i Paris Hilton
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.02.2011, 09:16   #1037
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
I na dodatek te miny ludzi na zebraniu, wszyscy wyciągają PC, rożne różniste, małe, duże, białe, czarne, a ja wyciągam MacBooka i nikt mi nie zaszpanuje, nawet Dellem za 10K złotych
Tym zdaniem pokazałeś tak na prawdę po co kupujesz sprzęt Apple. Kupujesz go po to aby poczuć się lepiej niż inni, po to aby móc w towarzystwie przyszpanować.

Cytat:
@Andy - w swoim zaślepieniu, nie widzisz pewnej drobnej, zupełnie nieistotnej sprawy.
Wszystko to o czym piszecie, po prostu zwyczajnie mnie nie obchodzi!.
Skoro Cię tak bardzo nie obchodzi to dlaczego bierzesz w niej udział?

Cytat:
Wiec zrozum - ta dyskusja dla mnie jest śmieszna, bez sensu i ............... No!
Bez sensu bo jest ktoś kto myśli inaczej niż fanatycy apple? Bo ktoś ośmielił się powiedzieć coś złego o tej firmie? Czy może dlatego, że pojawiają się tutaj niewygodne fakty na które nie potraficie konstruktywnie i rzeczowo odpowiedzieć?

Cytat:
Napisany przez mgit
Co wy macie do Apple... to tylko firma, która wycenia swoje produkty w taki sposób a nie inny ?
Co tak bardzo zazdrościcie innym, że ich stać na Apple a was nie ?
Są produkty dla różnych odbiorców i tych zamożnych i tych mniej zamożnych. Skoro jest grupa osób którzy są gotowi zapłacić np. 8 tyś. zł za Apple to czemu mieli by dawać niższą cenę ... taż to przeczy ekonomii rynku ....

Czym taki PC jest lepszy od Mac'a ? Że jest tańszy ? O bardziej otwartej architekturze i możliwości modyfikacji ?
Według mnie jest skierowany do innej grupy odbiorców i tyle
Polecam lekturę tego tematu od początku to dojdziesz o co w nim chodzi.

Cytat:
Napisany przez yahol
Macie racje! Nareszcie łuski spadły mi z oczu i zobaczyłem nagą prawdę!
Jestem butnym fanbojem, szpanerem i fanatykiem
Aby poprawić wam humor -
-Biegnę nawrócić się na Jedynego Słusznego Windowsa!
Za chwile
Bo właśnie dzwonił Steve z propozycją na nabycie nowego iPhona wiec musicie poczekać
Wiesz jaka różnica jest między Tobą a mną? Ja wcale nie twierdzę, że Windows czy Linuks jest super za***isty i najlepszy, wcale nie twierdzę, że PCty są bez wad. Mi nie przeszkadza jak ktoś narzeka konstruktywnie na Windowsa, czy PCty. Ba z takich dyskusji wynika nawet wiele fajnych wniosków.

Cytat:
Napisany przez M@X
Uzywam, uzywalem, uzywal bede... Estetyka i sposob korzystania sprzetu w pelni mi odpowiada. To ze u nas sprzet Apple jest drogi to problem kraju ijego zarobkow a nie Apple sensu stricto... Nie chce juz ani innego telefonu ani innego komputera. O tablecie i mp3ce nie wspominajac. Niedlugo pewnie Apple znow wymysli cos nowego, reszta to skopiuje, a uzytkownicy dalej z poblazliwym usmiechrm w strone chinszczyzny beda woleli sprzet spod znaku nadgryzionego jablka...
Już mam dość słuchania tego, że to tylko apple wymyśla coś nowego a inni kopiują. Jeżeli chcesz w tym kierunku dyskutować to napisz co takiego Apple wymyśliło (ale od zera).
Smartfony? NIE były już wcześniej. Tablety? NIE, były już wcześniej. Netbooki? NO NIE, bo były już wcześniej!
Jestem pewny, że jeżeli iPhone będzie miał klawiaturę to fanatycy będą rozgłaszali, że Apple wymyśliło smartfona z klawiaturą i jak bardzo to jet za***iste.

Cytat:
Napisany przez M@X
@andy - przypomnij pytanie, to sie odniosr. Albo przeoczylem, albo olalem, albo zapomnialem, albo uznalem za nieznaczace. Tak czy owak - szukac mi sie nie chce...
Wystarczyło się cofnąć o kilka postów:
http://forum.cdrinfo.pl/f113/apple-f...ml#post1144962

Drugie pytanie dotyczy wadliwych iMaków, wspominałem w ostatnim lub przedostatnim poście.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 09:25   #1038
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Nie ma tam pytania do mnie wiec na co mialem zwracac uwage?

Porownanie dwoch laptopow w klasie premium czyli nadajacej sie do uzywania. Cene w Macu uzasadnia jakosc wykonania, design i Mac OS X. Tyle.


Wiadomo***347;***263; wys***322;ana z ***63743; iPhone przy u***380;yciu Tapatalk
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 09:27   #1039
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Tym zdaniem pokazałeś tak na prawdę po co kupujesz sprzęt Apple. Kupujesz go po to aby poczuć się lepiej niż inni, po to aby móc w towarzystwie przyszpanować.

(...).
Andy, ale musisz zrozumieć, że niektóre produkty po to są. Co innego jak wejdzie gość z HP, co innego, jak wyciągnie aluminiowego MacBooka Air i przyszpanuje. To nawet dla odwrócenia uwagi...

Ja nie jestem za tym, nie zwracam na to uwagi, ale są ludzie, którzy na to patrzą.
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 10:10   #1040
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,908
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
...Już mam dość słuchania tego, że to tylko apple wymyśla coś nowego a inni kopiują. Jeżeli chcesz w tym kierunku dyskutować to napisz co takiego Apple wymyśliło (ale od zera).
Smartfony? NIE były już wcześniej. Tablety? NIE, były już wcześniej. Netbooki? NO NIE, bo były już wcześniej!
Jestem pewny, że jeżeli iPhone będzie miał klawiaturę to fanatycy będą rozgłaszali, że Apple wymyśliło smartfona z klawiaturą i jak bardzo to jet za***iste.
Jak to? To nie wiesz
Apple wymyśliło zero
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 10:55   #1041
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie znacie(my) się -podręcznik do drugiej klasy- historia komputerów -Razem w szkole

-2011-02-19-11-53-34.jpg
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 12:29   #1042
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No nie mogę, serio takich głupot te dzieciaki teraz uczą? Myślałem, że palmtop to kieszonkowy komputer i że na rynku był dużo wcześniej. Najwyraźniej byłem w błędzie, człowiek całe życie się uczy.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 13:41   #1043
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Reklama i tyle...a potem mamo kup mi ajpoda...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 13:46   #1044
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Skoro Cię tak bardzo nie obchodzi to dlaczego bierzesz w niej udział?
Podziwiam wasza lekkość stylu, pomysłowość i poczucie humoru
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 19:47   #1045
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Pokolenie Apple ;]


Cytat:
Napisany przez M@X
Nie ma tam pytania do mnie wiec na co mialem zwracac uwage?
W późniejszych postach prosiłem o odniesienie się do tego, no ale mniejsza o to.
Cytat:
Porownanie dwoch laptopow w klasie premium czyli nadajacej sie do uzywania.
Śmiać się czy płakać? Sorty ale laptopy za 2k też da się używać...
Cytat:
Cene w Macu uzasadnia jakosc wykonania, design i Mac OS X. Tyle.
Wcale nie uzasadnia. Ludzie sobie to wmówili aby wierzyć, że za 9.5k! mają coś wyjątkowego...
Ten Dell wygląda całkiem fajnie(podoba mi się wygląd) jednak gdyby przez to miał kosztować 9.5K to NIGDY bym go nie kupił.
Parametrami mimo, że tańszy od tego MBP bije go na głowę. Jak widać Apple pakuje w sreberka to samo co inni(poprawka, mniej wydajne podzespoły) dając cenę prawie 2x wyższą.

P.S. Dodając ten podpis do każdego postu pokazujesz tylko jak bardzo jesteś inny...

Cytat:
Napisany przez czary2mary
Nie znacie(my) się -podręcznik do drugiej klasy- historia komputerów -Razem w szkole
I dziwić się później, że jest taki a nie inny poziom wiedzy...

Cytat:
Napisany przez yahol
Podziwiam wasza lekkość stylu, pomysłowość i poczucie humoru
A ja to że mimo iż na każdym kroku punktuje Cię argumentami wciąż wychodzisz do walki



P.S. Czy ktoś z posiadaczy laptopa/stacjonarki z MacOS mógłby mi zrobić listę 50 rzeczy które się lepiej robi niż na innych systemach?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 19.02.2011 o godz. 21:26 Powód: Stylistyka ;-0
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 20:32   #1046
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@andy ludzisz sie, ze dostaniesz inna odpowiedz niz 'wszystko'?
filmik stopil mi musk.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 21:15   #1047
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
zy...


A ja to że mimo iż na każdym kroku punktuje Cię argumentami wciąż wychodzisz do walki
Andy - jeżeli wydaje ci się, ze z tobą walczę i ty mnie punktujesz - to masz racja - wydaje ci się.
W obu przypadkach.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 22:05   #1048
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Andy - mnie sie wydaje ze jestes kolejnym krzykaczem, ktory albo w ogole nie pracowal na Mac OS X albo pracowal na nim 2 tygodnie w mysl zasady "sprobuje" zamiast powierzajac mu cala swoja prace i wszystkie wazne dokumenty. Po dwoch miesiacach ciaglego uzytkowania bez wracania do szajsu (ang. windows) stwierdzisz ze nie ma po co wracac... No ale... To jest etap do ktorego trzeba troche podrosnac i zebrac sie w sobie ;-). Ja sie ciesze np. Ze gdy wysylam raporty w Pages i nie moga ich odczytac to moja firma kupuje mi Office for Mac (bo jest taniej niz kupic mi laptopa)...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2011, 23:18   #1049
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ale brednie....

A ja się cieszę np. że moja firma zapewniła mi odpowiednie narzędzia pracy, żebym nie musiał wysyłać raportów na papierze toaletowym z którego nikt w firmie nie będzie mógł i chciał nic odczytać. Podrośnij trochę.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2011, 09:53   #1050
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X
Andy - mnie sie wydaje ze jestes kolejnym krzykaczem, ktory albo w ogole nie pracowal na Mac OS X albo pracowal na nim 2 tygodnie w mysl zasady "sprobuje" zamiast powierzajac mu cala swoja prace i wszystkie wazne dokumenty. Po dwoch miesiacach ciaglego uzytkowania bez wracania do szajsu (ang. windows) stwierdzisz ze nie ma po co wracac... No ale... To jest etap do ktorego trzeba troche podrosnac i zebrac sie w sobie ;-). Ja sie ciesze np. Ze gdy wysylam raporty w Pages i nie moga ich odczytac to moja firma kupuje mi Office for Mac (bo jest taniej niz kupic mi laptopa)...
Skoro zarzucasz mi, że jestem krzykaczem proszę zacytuj kilkanaście moich wpisów - tylko pełnych gdzie wyrażam się jak krzykacz.

Wiesz nie jesteś pierwszym przypadkiem, który po przesiadce na sprzęt od Apple zaczyna nienawidzić drugiej strony, i wmawia wszystkim jak to jest lepszym używając go. Ciekawe z czego to wynika?

Mi się wydaje, że to Ty musisz podrosnąć bo jak na razie nie potrafisz postawić kontrargumentów. Piszesz tylko ogólnikami i marketingowym bełkotem. Jak do tej pory przynajmniej 10 razy ubiłem twoje tezy.

To ostatnie zdanie to do czego jest? Chwalisz się, że firma Ci kupiła Office na Maka? Jeżeli tak to zrobili to nie dlatego aby Tobie zrobić dobrze, ale dlatego aby na Ciebie wydać jak najmniej. Czy to jest powód do ekscytacji i dumy?


Ponowię jeszcze raz prośbę o to aby użytkownik systemu MacOS zrobił takie malutkie porównanie co się w jego systemie robi lepiej niż w innym, powiedzmy w ilości 50 sztuk. Dlaczego tak dużo? No skoro przepłacam ok 4k na sprzęcie to chciałbym wiedzieć co dostaję w zamian, a liczba 50 to wcale nie tak dużo skoro system jest "za***isty"!
(Jeżeli na to nie potrafisz odpowiedzieć to znak, że kupiłeś ich sprzęt bo Ci zrobili wodę z mózgu)
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.