Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 30.11.2004, 19:01   #16
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Lecho69
Nawet nie wiesz jak bardzo ci zazdroszczę, ale nikt nigdy mnie juz nie namówi na kolejnego LiteOna.
to tak jak mnie na LG choć stacjonarne DVD mam tej firmy i chwalę ale do blaszaka nie wsadzę nic z napisem LG a pech jak się trafi to nie ma mocnych ale przy 24 miesięcznej gwarancji jest szansa na poprawę nastroju
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.12.2004, 09:25   #17
Agusia
forumholiczka
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Agusia
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 3,539
Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Czuję się zaniepokojona

Mam nagrywarkę CDR Lite-on 40125S ponad dwa lata i jest bezawaryjna
Nigdy nie było problemów
Nagrywarkę DVD też chciałam kupić Liteon, ale teraz zaczęłam się poważnie zastanawiać
__________________
Pozdrawiam wszystkich fanów Toma Waitsa
Agusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2004, 09:27   #18
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam nagryware dvd liteona
kilku kumpli tez
nikt nie narzeka - troche z glowa podejsc i nie upierac sie np na paleniu plyt tdk (jakos kompatybilne z litkami to one nie sa) i jest naprawde super - swietnie nagrane plyty, czytane wszedzie... czego wiecej chciec?
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2004, 10:30   #19
Agusia
forumholiczka
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Agusia
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 3,539
Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
mam nagryware dvd liteona
kilku kumpli tez
nikt nie narzeka - troche z glowa podejsc i nie upierac sie np na paleniu plyt tdk (jakos kompatybilne z litkami to one nie sa) i jest naprawde super - swietnie nagrane plyty, czytane wszedzie... czego wiecej chciec?
Trochę mnie uspokoiłeś
Jeżeli chodzi o płyty to używam Platinum i nigdy nie wypalam z maksymalnymi prędkościami
__________________
Pozdrawiam wszystkich fanów Toma Waitsa
Agusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2004, 10:36   #20
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
polecam verbatimyw plusie oczywiscie i oczywiscie od mitsubishi - pol roku temu kupowalem ponizej 3pln, a caly czas tanieja, wiec warto
platiunium nie wypowiadam sie bo nie uzywalem dvd, ale cd mieli znosne (potem podrozaly i pojawily sie glosy ze staly sie przy okazji drozsze - przezucilem sie na espery potem na verby), choc nigdy nie mozna bylo miec pewnosci jakiego sa producenta
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2004, 10:48   #21
Agusia
forumholiczka
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Agusia
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 3,539
Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
platiunium nie wypowiadam sie bo nie uzywalem dvd, ale cd mieli znosne (potem podrozaly i pojawily sie glosy ze staly sie przy okazji drozsze - przezucilem sie na espery potem na verby), choc nigdy nie mozna bylo miec pewnosci jakiego sa producenta
Zazwyczaj płyty Platinum są od Riteka - chociaż raz trafiłam na takie gdzie producent nie został rozpoznany (używam do tego EAC'a lub Nero)

Platinum DVD+R kosztują teraz 2,50 zł
Wydaje mi się, że są niezłe
Nagrywałam na Liteonie i bez problemu odtwarzały się zarówno na komputerze jak i w odtwarzaczu stacjonarnum
__________________
Pozdrawiam wszystkich fanów Toma Waitsa
Agusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2004, 10:51   #22
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jezeli to ritek to warto
zobaczysz jak sie spisuja z litkiem najwyzej zmienisz na verby - cane ta sama
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2004, 20:59   #23
Majonez44
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.11.2004
Posty: 4
Majonez44 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja tez mam problem z Liteonem.Kupilem go tydzien temu 1633S.Mialem prawie dwa lata nagrywarke Cdrw tej firmy nagralem nia bardz duzo plyt i spisywala sie znakomicie.A Dvd mam LG ktore wspolpracowalo z nia super.Komp to Amd Athlon 1800+,plyta GigabayteGA-7VAX idwa Hd WD caviar podlaczone na primary,a na secondary podlaczylem na master 1633 a na slave Dvd LG.Aspi mam wgrane co prawda nie ForceAspi1.7 ale jest i dma bylo ale na Dvd Lg nie i nie moglem go zaznaczyc.Przy uzywaniu dvd nawet na orginalnych plytach po zamianie CDRW na DVDRW zaczal mi przerywac glos i procesor byl w CPU na 100%.Wywalilem DVD i korzystam tylko z nagrywarki Dvdrw.Nagralem juz okolo 40 plyt i na wszystkich stopuje mi obraz i glos.Na pierwszych nagranych plytach wiecej bo to byly poczatki pozniej juz mniej.Dodam ze uzywam plyt Verbatimx4+ iTdkx4 +.probowalem DvdShrinka
Clonedvd z Anydvd,DvdDecryptera.Nagrywam Nero 6601 z Booktype133 i to samo.Pom
Majonez44 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2004, 21:07   #24
Majonez44
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.11.2004
Posty: 4
Majonez44 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
moze mi ktos pomoze.Wczoraj sprawdzalem w nero CDspeed jak mi sie nagrala plyta.Nagrywalem na jakiej irlandzkiej Xidex dvd+r x 8 ale z predkoscia x 4 i tak zapis szedl rowno do 3Gb tj na stacjonarnym odtwarzaczu okolo 1 godz filmu i jak pozniej sprawdzalem na mojej Elta dvd to do godz przycial mi sie ze dwa razy tak okolo 1 sekundy ale pozniej juz czesciej a na wykresie predkosc wzrosla do 6x a pozniej spadla do 4x.Nie wiem co mam dalej robic dac sobie z ta nagrywarka spokoj.
Majonez44 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2004, 21:51   #25
adax
Iniemamocny
 
Avatar użytkownika adax
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,362
adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Agusia
Zazwyczaj płyty Platinum są od Riteka - chociaż raz trafiłam na takie gdzie producent nie został rozpoznany (używam do tego EAC'a lub Nero)

Platinum DVD+R kosztują teraz 2,50 zł
Wydaje mi się, że są niezłe
Nagrywałam na Liteonie i bez problemu odtwarzały się zarówno na komputerze jak i w odtwarzaczu stacjonarnum
Platinum DVD+R są od RICOHA i najlepiej sią palą x6 /Liteon 1213@1653/ -no przynajmniej w mojej wypalarce. Można je kupić 1,80 zł/szt.
__________________
Pozdrawiam
adax jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.