Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 26.01.2003, 11:07   #1
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Question DVD-R z gieldy (The Ring)

Kupiłem sobie na próbę za 25 zeta pirata z giełdy (nagrane DVD-R The Ring , nosnik Esperanza 4,7 GB) Wsadziłem go do mojego Pioneera 444 i okazało się ,ze player widzi płytę jako DVD ale próby zapuszczenia filmu kończą się komunikatem STOP DVD. Nie pomaga skakanie do chapterów (po PLAY czytnik zaczyna czytać 1 chapter a potem robi STOP).
W sumie odstręcza do od kupowania nagranych piratów giełdowych (sprawdzę w wolnej chwili jeszcze na kompie w DVD). Ciekaw jednak jestem, jak będzie w wypadku DVD-R, który nagrami mi kolega na nagrywarce DVD Teac (nośnik x1). Podobna kopia o jakich pisał tu Cobra Verde (pozdrawiam Miszcza !).
Czy ktoś z was posiada Pioneera 444 (był dość popularny prded pojawieniem się wersji 454) i puszczał na nim DVD-R albo DVD-RW ? Kolega twierdzi, ze działa (też ma 444) ale może nie na każdym egzemplarzu ? A 444 miał niby czytać wszystko oprócz desek z podłogi...

Pozdrawiam

Jabba
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.01.2003, 20:46   #2
CobraVerde
KONKWISTADOR
 
Avatar użytkownika CobraVerde
 
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
CobraVerde zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
według wiarygodnych danych z tej strony www.vcdhelp.com/dvdplayers twój sprzęt powinien czytać wszystko a nośniki Esperanzy są całkiem niezłe jak na swoją cenę - sporo ich nagrałem i tylko jak coś sam spieprzyłem to nie chciały "chodzić".
moim zdaniem ta feralna płytka jest źle nagrana - pewnie to kopia kopii idź do "sprzedawcy" i żądaj zwrotu kasy i Książki Skarg i Wniosków. film być może da się odzyskać i nagrać ponownie u kumpla ale za dużo by było z tym zabawy jak na taniego "pirata".
pozdrawiam Mastera
CobraVerde jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2003, 12:20   #3
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak mi się wydaje?

Widać że twój GURU jest moim GURU ( mowa o Corba Verbe), Jeśli zamierzasz kupować takie płytki a jest to napewno opłacalne to wybieraj takie które maja za***iste okładki. Te osoby co raobią na odpieprz to własnie tak te płyty działaja ( wiem to ....bo wiem).Coś sie zjara zabrudzi jakiś syf się przyklei to się wszystko sprzeda.Sam wiesz
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2003, 12:27   #4
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
PRZEPRASZAM ZA PRZEKRĘCENIE LOGINU Cobra Verde. Będe pamiętał
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2003, 12:35   #5
CobraVerde
KONKWISTADOR
 
Avatar użytkownika CobraVerde
 
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
CobraVerde zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dzięki - już miałem Ci zwrócić uwagę na tą profanację
CobraVerde jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2003, 20:15   #6
Luzaczek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 08.02.2003
Posty: 115
Luzaczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niestety z pioneerami tak bywa... Znajomek ma 350 i nie czyta dvd-r, chociaz u innego na denonie czyta. Jak udalo mi sie dowiedziec - pioneer nie najlepiej radzi sobie z plytkami wypalonymi przez Nero. Poki co innego nie mam, wiec nie udaje mi sie sprawdzic czy by przeczytal jakims innym programem
Luzaczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.