Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 21.09.2006, 22:39   #31
siwek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Posty: 70
siwek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Aneks?

Mam pytanie do autora poradnika. Wspomina w nim że pracuje nad aneksem w którym ma zamiar opisać bardzej zaawansowane opcje. Czy udało się stworzyć ten aneks? Jeśli tak to może można w jakiś sposób do niego dotrzeć? Interesuje mnie zwłaszcza zrobienie menu dynamicznego. Rozumiem to jako możliwość odtwarzania fragmentów filmu w przyciskach wyboru scen no i oczywiście dodanie podkładu muzycznego. Być może ktoś inny mógłby mi coś poradzić. Do tej pory zrobiłem jedno menu w TMPGEnc DVD Autor, ale tam udało mi się zrobić tylko menu wyboru scen, z ruchomymi obrazkami ale bez możliwości włączania i wyłączania napisów. Drugie menu zrobiłem według poradnika w DVD Maestro, ale nie mam pojęcia jak dodać muzykę i zrobić przyciski w których są odtwarzane fragmenty poszczególnych rozdziałów. Interesuje mnie zwłaszcza DVD Maestro ponieważ już się trochę oswoiłem z tym programem ale jeśli jest coś bardziej godnego uwago to jestem otwarty na sugestię.
siwek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.