Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 27.04.2011, 16:45   #61
Data rejestracji: 18.05.2004
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Obejrzyj - zmieniłem paletę kolorów na 2 w PGCEdit i ją wyedytowałem. Trochę brzydko to wygląda, musisz dobrać sobie kolory w ten sposób oraz dopasować wielkość przycisków, by podświetlenie nie wykraczało poza bitmapę z obrysem przycisku.

Z tym, że jest to rozwiązanie najprostsze i najbrzydsze. Lepiej wymienić planszę podpisów na taką, która uwzględnia nowe przyciski. Jak to zrobić jest w tym poradniku.
Dołączone pliki
File Type: rar Pliczki.rar (226.7 KB, 41 oglądane)
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.04.2011, 17:40   #62
Nowy na forum

Data rejestracji: 12.03.2011
rakord w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oblukam i napisze , póki co wielkie dzieki za pomoc kolego. OK porobiłem na reszcie plansz i jest OK , zmieniłem kolorki i juz tak nie razi teraz , jest ładniej , dzięki kolego

Ostatnio zmieniany przez rakord : 27.04.2011 o godz. 18:13
rakord jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2011, 09:43   #63
Data rejestracji: 17.11.2011
rawli1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam. Odświeżę trochę temat. Mam banalne pytanie, na które penie wszyscy znają odpowiedź ale to za chwile. Skorzystałem z poradnika, a w zasadzie z pierwszej części ponieważ potrzebowałem tylko odrobinę edytować planszę menu (literówka w nazwie miejscowości, w której odbył się ślub) bez ruszania przycisków. Udało się bez problemów chociaż jestem laikiem w temacie. Po wszystkim robię Export DVD w DVD Remake Pro i otrzymuję pliki, które powinny znaleźć się w folderze video_ts. I tu moje pytanie. Jak to co otrzymałem po exporcie nagrać na płytkę, którą będę mógł odczytać w stacjonarnym odtwarzaczu? Dodam że nero chce tworzyć nowe menu do plików a tego nie chcę. Proszę się nie śmiać , jak pisałem nie znam się bardzo i nie chcę otwierać produkcji to jednostkowa akcja.
Dzięki wielkie za poradnik bardzo fajny.

Pozdrawiam
Radek
rawli1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2011, 11:48   #64
Data rejestracji: 18.05.2004
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nero to pojęcie dość ogólne. Program do (tylko) nagrywania to Nero Burning ROM - żadne Nero Vision, czy tym podobne, bo one chcą się dobrać do danych. W Nero BR wybieramy kompilację DVD-Video do nagrania, przerzucamy wszystkie pliki do katalogu VIDEO_TS i palimy. Wszystko.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2011, 12:54   #65
Data rejestracji: 17.11.2011
rawli1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wielkie dzięki za błyskawiczną i rzeczową odpowiedź. Nie sądziłem że to może być aż tak proste. Faktycznie próbowałem nagrywać w Nero Vision. Bardzo mi pomogłeś bo siedzę nad tym od 2 dni non stop (tzn. edytowanie menu oraz wycięcie fragmentu VOB-a), a zaznaczę tylko że jak zacząłem to nie miałem bladego pojęcia o jakimkolwiek ingerowaniu w strukturę samego DVD czy menu DVD. Żona już zaczęła się denerwować że nie zwracam na nią uwagi tylko ten komputer i komputer , ale tyle jest wątków na różnych forach że nie sposób szybko ogarnąć.
Dzięki jeszcze raz.
Pozdrawiam
rawli1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: