Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 04.01.2007, 18:52   #16
serious
Bywalec
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Posty: 72
serious w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sprobuje, jutro kupie plytki i dam znac.
serious jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.01.2007, 18:53   #17
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
a czemu nie co 8x to zła prędkość

To możne lepsza 1x mniej błędów będzie
Już tłumaczę, co miałem na myśli, dla Reetou też:

Prędkość x4, jest akurat o.k. Przykłady na forum
Oczywiście, nie mówię, że x8 jest bee , ale doradzanie komuś, aby nagrywał x8, a nie x4, to już jest bee
Odnośnie nośników, to ani TDK, ani Sony do gwiazdorów w tej chwili nie należą Nawet wśród Verbatimów bywają kichowate

To tyle
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2007, 19:02   #18
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k Podgląd Wiadomości
Już tłumaczę, co miałem na myśli, dla Reetou też:

Prędkość x4, jest akurat o.k. Przykłady na forum
Oczywiście, nie mówię, że x8 jest bee , ale doradzanie komuś, aby nagrywał x8, a nie x4, to już jest bee
Odnośnie nośników, to ani TDK, ani Sony do gwiazdorów w tej chwili nie należą Nawet wśród Verbatimów bywają kichowate

To tyle
Co do verbatim się zgodze, ostatnio miałem verbatim nagrałem 8x i okazalo się że plytka ponagraniu wykrywana jako czysta, a dane sę nagrały ISOBuster odzyskał 100%, wypalone 16x też nie zabardzo, inna odpadła w połowie nagrywania, normalnie drugi hawk się z tych płyt zrobił.

Co do doradzenia nie dziwiłbym się za takie stwierdzenie przy prędkości 16x, czasem 4x wypada gorzej niż 8x i na odwrót, wszystko zależy od parti, i typu nośnika jak i producenta
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2007, 19:52   #19
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k Podgląd Wiadomości
Odnośnie nośników, to ani TDK, ani Sony do gwiazdorów w tej chwili nie należą Nawet wśród Verbatimów bywają kichowate
To tyle
w/g mnie i tak sony prezentują jakość na równym wysokim poziomie w porównaniu z loterią z jaką mamy do czynienia kupując TDK
co do verbatimów to u mnie jedne są ok [mcc] drugie to porażka ,
z średniej półki to pozostają platinumy, beqi no i emtec'ki

NO I CO TU KUPOWAĆ


koniec
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2007, 19:59   #20
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
w/g mnie i tak sony prezentują jakość na równym wysokim poziomie w porównaniu z loterią z jaką mamy do czynienia kupując TDK
co do verbatimów to u mnie jedne są ok [mcc] drugie to porażka ,
z średniej półki to pozostają platinumy, beqi no i emtec'ki

NO I CO TU KUPOWAĆ


koniec
W sumie, to trudno zgadnąć, chociaż osobiście jestem wierny verbatimom i pomimo, to że bywają różne partie, nie zawiodłem się dotychczas na tej marce
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2007, 20:18   #21
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k Podgląd Wiadomości
W sumie, to trudno zgadnąć, chociaż osobiście jestem wierny verbatimom i pomimo, to że bywają różne partie, nie zawiodłem się dotychczas na tej marce
a ja i to nie raz, od kilku miesięcy ich nie kupuje, nagrywam tylko jak kumple jakiś kupi co by mu coś nagrać
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2007, 01:48   #22
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja kupuje Sony plusy, bo pomimo pogorszenia jako***347;ci 16x(D21) w stosunku do 8x(D11) to mog***281; polega***263;, ***380;e te p***322;yty nagraj***261; si***281; na moim starym NECu wystarczaj***261;co dobrze. na pod***322;e Verbatimy ju***380; trafi***322;em - DVD i CD te***380;. TDK nawet CD zacz***281;***322;o wypuszcza***263; od CMC Magnetics (ostatnio mam bardzo z***322;e do***347;wiadczenia z produktami tej firmy) i s***261; wyra***378;nie gorsze ni***380; te od TDK i Moser Baer...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2007, 13:33   #23
LED
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.06.2003
Posty: 35
LED zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mam inne doswiadczenia. Oparte na uzytkowaniu wielu nagrywarek roznych firm. Jak nagrywarka jest nowa, sprawna to rodzaj nosnika niewielkie ma znaczenie (pomijam najgorszy chlam typu hawk). Kazda plyta nagrywa sie na tyle dobrze, ze nie ma zadnych problemow na stacjonarkach. Co innego jak nagrywarka juz nie wypala jak dawniej. Wtedy zaczyna sie grymaszenie: ta marka zla, ta partia kiepska idt. Czlowiek kupi plytki ktore kiedys nagrywaly sie swietnie a teraz klapa - co druga lub trzecia do kosza. Laserki w palnikach dosc szybko sie zuzywaja, zwlaszcza jak duza sie nagrywa. Jescze raz powtorze: 20 nowych nagrywarek (w pracownii studenckiej, ktora obsluguje) wypala bardzo dobrze bez wzgledu na marke i partie plyt. Problemy zaczynaja sie dopiero wysluzonymi (czasami wystarczy pol roku) egzemplarzami.
LED jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2007, 14:33   #24
serious
Bywalec
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Posty: 72
serious w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sluchajcie! jakos mi sie udalo nagrac na TDK 0 zaciec. Uzylem Booktype to moze dlatego sie tak dobrze nagralo dzieki Wam serdzeczne za pomoc!
serious jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2007, 15:48   #25
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Booktype to raczej nie nic do jako***347;ci nagrania...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2007, 15:56   #26
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Booktype to raczej nie nic do jakości nagrania...
z tego co poczytałem to ten odtwarzacz może mieć kłopoty z plusami więc pewnie dla tego pomogło zmienienie booktype.

z doświadczenia wiem, że stare złomy, które powinny czytać tylko minusy lepiej czytają plusy ze zmienionym bitsettingiem na DVD-Rom
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.