Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 10.08.2004, 10:06   #1
prart
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.08.2004
Posty: 1
prart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kopia filmu DVD

witam, od razu na poczatku chce przoprosic wszystkich wymiataczy za tego posta, ale jestem poczatkujacy a forum potezne (duuuzo szukania). mam takie pytanko - czego potrzebuje aby skopiowac plyte z filmem na DVD? zalozmy takie cos: ide do Beverly Hills, biore sobie filmik, np. Powrot Krola, wracam do domku i robie idealna kopie. jaki sprzet i plytke?

nie dawno kupilem Lite-ona sohw 812s. do tego plytke dvd
+r verbatimka (4,7GB). uzylem programu DVD-Cloner do skopiowania plytki z filmem DVD z gazetki. cloneDVD wywalal blad, ze jest zabezpieczona i koniec, a ten program ruszyl. z tym ze filmu jest tylko polowa i sie zatrzymuje, dalsze sceny niedostepne rowniez z menu. dlaczego kopie nie jest identyczna ,skoro film zrodlowy jest nagrany na plycie jednowarstwowej (z gazety) i zajmuje 4,32GB?

do filmow oryginalnych, pudelkowych, nagranych na dwuwarstwowych plytach potrzebuje nagrywarki DL, np LITEW-ON sohw 832s i plyty DVD-r dl. czy dobrze sobie wykumalem, czy mimo tego nie skopiuje oryginalnego filmy? ile kosztuje taka plytka i gdzie mozna ja dostac?

a jesli wszystko powyzej to wypociny laika (nie da sie skopiowac dwuwarstwowego oryginala), to czy ten sposob http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=20630 powoli mi na skopiowanie takiego filmu np. wypozyczonego z BH na zwykla dvd-r 4,7, po kompresji? co wowczas ulega tej kopmresji, tylko obraz? co z dzwiekiem DD lug DTS? prosze o info

PS. jeszcze raz przepraszam za ewentualne dublowanie tematow!

Ostatnio zmieniany przez prart : 10.08.2004 o godz. 10:19
prart jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.