Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 13.04.2005, 08:40   #1
sydo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.04.2005
Posty: 1
sydo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywanie filmów DVD a starsze napędy

Od niedawna jestem posiadaczem nagrywarki DVD. Skopiowałem juz kilka filmów - mam jednak mały problem. Gdy nagrywam film DVDFAb-em i próbuję odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu i nagrywarce to jest wszystko w porzadku- jednak wypalane płytki częściowo lub wcale nie chodzą w starszych napedach DVD. Mam starszego 5-letniego laptopa z napedem DVD z którego często korzystam i tych płytek nie odtwarza. Mój kolega tez ma jakis starszy napęd DVD ( chyba 4 -letni) i też te płytki nie za bardzo chodzą.
Nie jest to sprawa nośnika- gdy na tym samym typie nośnika nagrywam np. dane na DVD to napęd w laptopie mi czyta. Co powinieniem ustawić w DVDFab-ie aby nagrywane płytki były dobrze czytane zarówno w starszych jak i nowszych napędach DVD?
sydo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.04.2005, 08:46   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja mam starszy samochód w którym czasami coś się psuje. powieccie co mam zrobić, żeby tak nie było?

na stacji benzynowej jest kilka dystrybutorów - jak naleję z jednego to samochód jedzie, z drugiego nie a kolegi jeździ na tym paliwie.

powieccie co mam przestawić w silniku?

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2005, 08:56   #3
andreg
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 29.09.2004
Posty: 148
andreg zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kolega ma lepszy samochód,niech kolega spróbuje nalać z tego 1 dystrybudora,tez nie pojedzie?.Może Sydo,coś zrozumie z tej wymiany poglądów i coś napisze!!!
andreg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2005, 09:07   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak kolega @sydo nie napisze co to za sprzęt i na jakich płytach pali (nie znam pły "tamten rodzaj nośnika"), na czym nie chodzi, to naprawdę nic nikomu po informacji, że użył DVDFab (w którym tak naprawdę to nie ma co ustawiać), a jego kolega ma jakiś starszy napęd DVD.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 09:58   #5
Zakk2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.05.2005
Posty: 1
Zakk2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Miałem niedawno podobny problem. Pojawia się przy dvd bez menu np. jeżeli robisz jakieś z divx lub w ogóle jeżeli film nie posiada menu. Rozwiązaniem tego problemu jest odznaczenie opcji ***8222;zachowanie menu na dysku 2***8221; Wtedy wszystko powinno się udać. Opcja ta po wejściu w kreatora znajduje się na tej samej karcie, co np. wybór zmiany grafiki. W załączniku przesyłam screena, napisz jak ci poszło.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-screenfab.jpg  
Zakk2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.05.2005, 22:20   #6
Mirek-1977
Pentium4ever
 
Avatar użytkownika Mirek-1977
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: Ostróda
Posty: 601
Mirek-1977 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
ja mam starszy samochód w którym czasami coś się psuje. powieccie co mam zrobić, żeby tak nie było?

na stacji benzynowej jest kilka dystrybutorów - jak naleję z jednego to samochód jedzie, z drugiego nie a kolegi jeździ na tym paliwie.

powieccie co mam przestawić w silniku?

najwidoczniej w pierwszym dystrybutorze jest benzyna dlatego możecie na niej jeździć obaj
w drugim dystrybutorze jest butan - skoro kolega jeździ to znaczy, że ma instalację gazową
nie wiem w jaki sposób i w które miejsce butan zalewasz
ale dopuki nie założysz instalacji gazowej do drugiego dystrybutora nie podjeżdzaj
Mirek-1977 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.