Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 01.02.2007, 09:18   #1
paulex
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.02.2007
Posty: 5
paulex w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Ratunku! problem z nagraniem dvd video

Cześć! Postanowiłam poprosić was o pomoc gdyż nie mam zbyt wielu znajomych obeznanych w komputerach a mam problem z nagrywaniem DVD Video. Otóż zakupiłam dość niedawno nagrywarkę HP 940i Internal 18x Super Multi DVD Writer podłączyłam ją do kompa zainstalowałam dołączone do nagrywarki Nero 6. Zakupiłam również czyste płytki DVD+R Chciałam nagrac film o rozszerzeniu avi który mam na kompie (albo kilka krótkich filmików też o tym rozszerzeniu) jako DVD Video i:
1. nagrywa się to kilka godzin (nie wiem czy to normalne )
2. zawsze po tych kilku godzinach nagrywania wyskakuje komunikat że niestety ale wystąpiły błędy i nic z mojego nagrywanie nie wyszło
Już próbowałam wiele razy i za każdym razem to samo jest. Nie wiem czy coś poprostu powinnam ustawić a tego nie zrobiłam czy to wina nagrywarki czy może systemu mojego (mam xp)może starego procesora. Prosze o pomoc i ewentualne wytłumaczenie mi co powinnam zrobić krok po kroku bo jak już wspominałam nie jestem za bardzo obeznana w temacie komputerów Dodam jeszcze że zwykłe nagrywanie danych na płytkę idzie sprawnie i zawsze wszystko świetnie działa tylko z tym DVD Video cos nie tak Jeszcze raz prosze o pomocto dla mnie bardzo ważne...
paulex jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.02.2007, 10:17   #2
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ustaw DMA

sprawdz czy masz zainstalowane aspi - jak nie jestes pewnien to sciagnij sobie wersje 4.71a2
W komilacji dvd-video nie mozesz dac pliku .avi.
Jedynie:
.ifo, .vob i .bup
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Ratunku! problem z nagraniem dvd video-dma.jpg  
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2007, 10:36   #3
paulex
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.02.2007
Posty: 5
paulex w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzi***281;ki za cenne wskaz***243;wki
paulex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2007, 12:13   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przed nagraniem przer***243;b avi na DVD-Video np. za pomoc***261; ConvertXtoDVD.

Przeszukaj forum z has***322;ami avi na DVD, divx na DVD. Przejrzyj przypi***281;ty temat w tym dziale...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.