Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 30.08.2007, 19:03   #1
qolejowy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Posty: 14
qolejowy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
"Zwycięski Gol" dziwne zabezpieczenie

Witam
Chciałem skopiować film jak w tytule (film zakupiony w kiosku) niestety napędy w komputerze nie czytają tej płyty natomiast OS czyta świetnie
Any DVD widzi coś takiego

Summary for drive F: (AnyDVD 6.1.7.0)
LITE-ON DVDRW SOHW-832S CY58 NOV17 ,2004
Drive (Hardware) Region: 2

Media is a DVD.
Booktype: dvd-rom (version 1), Layers: 1
Total size: 2295104 sectors (4482 MBytes)

ale przy próbie zgrania na HDD wyskakuje komunikat

"Urządzenie F nie zgłasza gotowości do działania"
Clone DVD też krzyczy że nie może czytać z dysku F

Jak to zgrać
Pozdro
qolejowy
qolejowy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.08.2007, 19:13   #2
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A pr***243;bowa***322;e***347; DVD Fab Decrypter, DVD Shrink itp. AnyDVD oczywi***347;cie najnowszy?
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2007, 20:12   #3
qolejowy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Posty: 14
qolejowy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez gallus Podgląd Wiadomości
A próbowałeś DVD Fab Decrypter, DVD Shrink itp. AnyDVD oczywiście najnowszy?
Any DVD mam w wersji 6170 a więc chyba najnowsza
Co do pozostałych o ktorych piszesz to też nie ruszają tej płyty
Chodzi mi o to że napęd w kompie wogóle nie widzi tej płyty (mieli, mieli i nic nie znajduje) nagrywarka jest sprawna bo inne płyty czyta bez zarzutu
i właśnie to jest dziwne, mam jeszcze dwa inne filmy na DVD które zachowują się tak samo
pozdro
qolejowy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2007, 20:18   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,277
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Sprawdz czy IsoBuster zobaczy zawarto***347;***263; p***322;yty
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2007, 20:40   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeszcze si***281; nie spotka***322;em z zabezpieczon***261; czymkolwiek p***322;ytk***261; z gazetki
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2007, 20:41   #6
qolejowy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Posty: 14
qolejowy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Sprawdz czy IsoBuster zobaczy zawartość płyty
Niestety nie widzi nic "brak płyty w napędzie"
ale jak zamknę tackę z filmem to przez kilka minut mieli tak jakby płyta była uszkodzona (ale jest czyściutka żadnych rysek) i jedynie ten Any DVD podaje że coś na tej płycie jest, ale gdy próbuję zgrac na dysk to wyskakuje ten komunikat że urządzenie nie jest gotowe do działania
chyba dam sobie na spokój bo już szlag mnie trafia a film jest super ale niestety muszę go oddać
pozdro
qolejowy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2007, 20:50   #7
qolejowy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Posty: 14
qolejowy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Jeszcze się nie spotkałem z zabezpieczoną czymkolwiek płytką z gazetki
Mam trzy takie filmy z którymi sobie nie mogę poradzić. ten "Zwycięski Gol"
nie jest akurat z gazety ale taki sam problem mam z filmem "Obserwator"
Już zaczynam się skłaniać do tego iż coś jest z moim napędem ale inne płyty te nagrywane czyta dobrze a i na innym kompie u znajomego był ten sam problem, w kompie nie mógł ich obejrzeć a na stacjonarce bylo OK.
Czy są jakieś zabezpieczenia żeby nie można było filmu uruchomić na kompie a w stacjonarnym było by OK
pozdro
qolejowy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2007, 05:02   #8
Kpt.Nemo11
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Kpt.Nemo11
 
Data rejestracji: 26.04.2007
Lokalizacja: łódzkie
Posty: 86
Kpt.Nemo11 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To klasyka. Skocz do dowolnego sklepiku ze sprzętem, kup napęd np. Pioneer i odczyta bez problemu. Zapewniam, że to pomoże
__________________
Celeron 566 | HD Samsung 20 GB | Riva TNT2 16MB PCI | SB 128 | Windows 98 SE
Kpt.Nemo11 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2007, 21:35   #9
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Najbardizej prawdopodobnym "zabezpieczeniem" plyt z kiosku jest jakosc nosnikow na jakich je wytloczono ;-)...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2007, 22:10   #10
qolejowy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Posty: 14
qolejowy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Najbardizej prawdopodobnym "zabezpieczeniem" plyt z kiosku jest jakosc nosnikow na jakich je wytloczono ;-)...
Tak też myślałem i doszedłem do wniosku iż moja nagrywarka Liteon 451S po czterech latach może już zaczyna śwrować. ale na innym napędzie było to samo więc szukałem zabezpieczeń.Dzisiaj zaniosłem płytę do pracy tam mają nowiutką nagrywarkę i ta odzczytała płytę bez problemu.
Temat można więc zamknąć
pozdro
qolejowy
qolejowy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.