Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.12.2004, 08:36   #421
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
a drugie pytanie :
myslisz ze lepiej by sie nagralo jakby nagral rekomndowana szybkoscia ??
Tego nigdy nie sprawdzimy. Każda płytka ma inne błędy.
Można tylko wierzyć lub nie zaleceniom QScan'a.
Ja wierzę. I obniżam prędkość.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.12.2004, 09:12   #422
terpilowski
pietrek
 
Avatar użytkownika terpilowski
 
Data rejestracji: 12.07.2002
Posty: 212
terpilowski zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj
Tego nigdy nie sprawdzimy. Każda płytka ma inne błędy.
Można tylko wierzyć lub nie zaleceniom QScan'a.
Ja wierzę. I obniżam prędkość.

i tu sie pojawia pewien mankament.
skoro nie wiadomo jak jest z porownywalnoscia danych plytek nie mozemy w zaden sposob porownac tez wynikow.
to znaczy mozemy, ale dalej nie wiemy co i jak wplywalo na koncowe oceny konkretnej plytki.

moje zdanie jest takie - lepsze testy niz brak testow.
lepiej wiedziec niz nie wiedziec - no chyba, ze bedzie to informacja o tym, ze żona strajkuje i obiadku nie bedzie.
pomijajac tak dramatyczne tematy - testy moga pomoc, przeciez nie moga zaszkodzic.

sporo ludzi siedzi w domu i ma nadwyzki czasu. moze wiec poswiecic sobie troszke trudu. kwestia ostateczna to czy uzna sie takie wyniki. Nie majac nic ja pewnie bym je uznal.
w chwili obecnej mam dosc latwo wykonywac testy jakosci nagranych plytek.
nero speed i F2
zawsze jest dobrze, linia gladka jak dupka niemowlaka i kompletny brak innych informacji.
wypalilem tez sobie 3 plytki dvd i stacjonarny player ladnie czytal.
ale glownie wypalam dane i stacjonarki mi tu nic nie przetestuja.
zapewniam was, ze posiadajac nec 3500 odczuwam dosc duzy dyskomfort z powodu niemozliwosci wykonania chocby wyrywkowych testow plytek.
jak pisalem wczesniej - mam F2 tylko
jakos to przezyje - cos niecos wnioskuje czytajac to forum , ogladajac wykresy ... gdyby ich nie bylo to co by bylo ?

edit:
slawekj - zobacz na daty naszych rejestracji - pomijajac rok, miesiac i dzien sa identyczne
kurcze, ty to masz zdrowie do pisania postow, gratulacje
__________________
Piotr Terpiłowski (wszystko jest trudne nim stanie się łatwe)

Ostatnio zmieniany przez terpilowski : 16.12.2004 o godz. 09:14
terpilowski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 09:24   #423
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj
Tego nigdy nie sprawdzimy. Każda płytka ma inne błędy.
Można tylko wierzyć lub nie zaleceniom QScan'a.
Ja wierzę. I obniżam prędkość.

No wiec nie wiesz czy jest roznica jakosci jak nagrasz ta sam plyte nie rekomendowana predkoscia i rekomendowana .
I teraz poprosil bym jesli mozna o rzetelny test jakosci po nagraniu plyty tej samej z rekomendowa predkoscia oraz bez rekomendacji (fajnie jak by byla to rw)
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 09:35   #424
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
No wiec nie wiesz czy jest roznica jakosci jak nagrasz ta sam plyte nie rekomendowana predkoscia i rekomendowana .
I teraz poprosil bym jesli mozna o rzetelny test jakosci po nagraniu plyty tej samej z rekomendowa predkoscia oraz bez rekomendacji (fajnie jak by byla to rw)
I tu pojawia się problem. Do testów możemy nagrać tylko raz RW.
Po skasowaniu występują już błędy i nie można jej ponownie testować.
Będą przekłamania.
Można na np. 100 skanowanych czystych płytek wybrać dwie podobne.
Ale i tak porównanie będzie obarczone błędem.
Nie ma (przypadek) dwóch jednakowych płytek.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 09:54   #425
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez terpilowski
...pomijajac tak dramatyczne tematy - testy moga pomoc, przeciez nie moga zaszkodzic...
Testy oczywiscie moga zaszkodzic. Chociazby wtedy jezeli forsuje sie niedorzeczne wnioski (ze cos z czegos wynika jak widac ze nie wynika !!!). Nobo co - najpierw dowiadujemy sie ze bledy TE wplywaja na Jitter OK - raz sie sprawdzilo na 3 razy chybione. No to potem sie dowiadujemy ze wplywa na bledy PIF - raz sie sprawdza, ale kolejne 5 razy nie. No to znowu dostajemy papke propagandowa i okazuje sie ze jest jeszcze 100 jakis czynnikow bleble.

Wszystko przedstawione tutaj przez autora na temat Qscana jest tendencyjne, co widac po kazdej kolejnej wypowiedzi. 0 krytycyzmu na ewidentne przekrety programu i proba wytlumaczenia ich jakimis mistycznymi czynnikami (to w koncu testy, czy program "nie do wiary" ??). Takze testy sa dobre (chociaz tez nie do konca, bo wiecie jaki mam stosunek do rewelacji kproba i nero), ale jak juz robimy testy to robmy je obiektywnie i dystansujmy sie od obiektu naszego testu, bo w przeciwnym przypadku, tak jak tutaj na temat Qscana, dostaniemy propagandowe brednie gloryfikujace denne oprogramowanie i usprawiedliwiajace ewidentne bledy tego programu.

Zreszta to co tu tutaj sie dzieje to nie do konca testy takie jak np. w serwisie cdrinfo.com . Wystarczy spojrzec na pierwszego posta w temacie.
Mamy teze postawiona na poczatku tematu i proba jej przeforsowania przez kolejne 28 stron. Co to za test napedu w ktorym z gory podaje sie wynik:
"Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę." i ikonka editors choice ...

Post numer 4:

"Na początek test jakości czystej płytki: Philips +R 1-4x
Dlaczego tak ważny? Okazuje się, że to co zapisane w ATIP i ADIP płytki to jedno a rzeczywistość to drugie. Brak solidnego oprogramowania testowego i napędów które to mogą zrobić dają producentom i kreatywnym firmom pole do wypychania wszystkiego bez żadnych konsekwencji.
Ale to koniec zabawy."

A w tym samym poscie widac ze duza gorka TE przy scanowaniu Qscanem nie miala ZADNEGO przelozenia na wynik pomiaru bledow.

"To co wcześniej opisywałem o zmianie strategii.
Test pokazuje jednoznacznie. Nośnik Ricoh 01 z indeksem prędkości 1-4x można wyłącznie wypalać z prędkością 2.4 i 4x. "

Bo co - bo Qscan tak powiedzial ?? Jakos autorytet inzynierow i ludzi piszacych oprogramowanie na forum CDFreaks jest dla mnie wiekszym autorytetem niz ten kiepskiej jakosci program. Dlaczego wiec specjalisci uznaja ze ricoh01 nadaje sie spokojnie do nagrywania x8 ??

Prosze wiec bardzo o uzywanie rzeczowych argumentow a nie jakis wrozb i domyslow czesto wzietych z sufitu. Jezeli jest to zbyt trudne i nie mozna sie zdystansowac od posiadanego napedu i przedstawionego testu i mozna opublikowac wynik bez komentarza, bo moze wprowadzac innych w blad.

No to moze na koniec:

§ -5-

Forum dyskusyjne służy tylko i wyłącznie do zadawania pytań, wymiany spostrzeżeń, poglądów oraz informacji posiadanych przez zarejestrowanych użytkowników. Nie toleruje się wprowadzania innych użytkowników w błąd.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 10:04   #426
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
§ -5-

Forum dyskusyjne służy tylko i wyłącznie do zadawania pytań, wymiany spostrzeżeń, poglądów oraz informacji posiadanych przez zarejestrowanych użytkowników. Nie toleruje się wprowadzania innych użytkowników w błąd.
Bez komentarza.

Co do pozostałej oceny.
To tylko przepychanie.
Prósba o alternatywne testy i porównania.
Nie obrażam się i nie boję krytyki.
Ja też tak mogę. Ale po co. Co to udowadnia. Nic.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 10:07   #427
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
i znowu wykretna odpowiedz na zazuty lub brak jej wcale
__________________
Choćby było z gówna nic mu w życiu nie dorówna.
Telekomunikacja - nie burdel.
Nie każdy klient musi być zadowolony.


Żale kierować TU lub TU
50102055581111133885000064 INTELIGO Zbieram na drugi palnik - LITEK lub BENQ kazdy grosz sie liczy
Juz nie szukam pracy
Plextor PX-716A bios 1.04 RPC1
Turboni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 10:08   #428
terpilowski
pietrek
 
Avatar użytkownika terpilowski
 
Data rejestracji: 12.07.2002
Posty: 212
terpilowski zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@pawelblu

trudno mi oceniac soft, ktory znam tylko z tego watku
nie mam palnika benq, mam nec-a
plantiumy x8 moge wypalic x12 - kilka razy tak zrobilem, jednak z reguly wypalam je x8
i tu wlasnie widze miejsce na ponowne wyrazenie mojego ubolewania, ze nie moge mierzyc nic i niczego. poza F2.
dlatego tak chetnie przegladam zamieszczone testy tutaj.
gdybym mogl wykonac je samodzielnie bylbym duzo szczesliwszym posiadaczem mego neca.
jak do tej pory to jedyna wada jaka znam tej nagrywarki.
dlaczego do neca nie ma zadnych narzedzi ?
nie ma rozy bez kolcow.
gdybym mial mozliwosc zmierzenia bledow - na pewno po kilka sztuk z cake 50 bym sprawdzil, lepiej sie spi, lepiej sie je.
po wcisnieciu F2 widze tak sliczne i proste linie - ze zaczynam podejrzewac ze nero speed inaczej nie umie pokazywac
predkosc nagrywania dobieram iloscia czasu pozostala do obiadu lub kolacji
i jest to x4 lub x8 lub x12
tez jakas metoda, chociaz bym powiedzial oparta bardziej na przemianie materii niz na czyms bardziej racjonalnym.
a wlasnie poprzez wypowiedzi wielu osob mozna ustalic cos obiektywnie.
ja rozumiem ze kazdy broni swojego punktu widzenia, ze kazdy chwali swoj naped ....obiektywne spojrzenie jest trudne, ale nawet z nieobiektywnych wypowiedzi wylania sie jakis obraz.
poniewaz prawda zawsze jest po srodku. tak mi rodzice mowili w dziecinstwie.
i im bede wierzyl najbardziej.
to tez jest nienajgorszy parametr.

have a nice day
__________________
Piotr Terpiłowski (wszystko jest trudne nim stanie się łatwe)
terpilowski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 10:11   #429
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj
I tu pojawia się problem. Do testów możemy nagrać tylko raz RW.
Po skasowaniu występują już błędy i nie można jej ponownie testować.
Będą przekłamania.
Można na np. 100 skanowanych czystych płytek wybrać dwie podobne.
Ale i tak porównanie będzie obarczone błędem.
Nie ma (przypadek) dwóch jednakowych płytek.

No nie przesadzaj zawsze sie znajdze plytka blizniacza wystarczy kupic cake i potestowac w Qscanie sprawdzajac ktore plyty maja podobne wykresy.
Jedna wypalic z rekomedacja a druga bez i zobaczymy.
Jakie beda bledy no teraz to juz slawek za przeproszeniem pitolisz.
Napewno bedzie miedzy nimi roznica ale w granicy bledu chodzi o kwestie rekomendacji nosnika oraz nie i czy szybkosci rekomendowane maja duzy wplyw na jakos nagrani od nie rekomendowanych tak jak to mowisz poslugojac sie wyrocznia wykresu z Qscanu
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 10:14   #430
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Naped wypala DOBRZE i jest Jednym z najlepszych na obecna chwile


a co do Qscano-w i Smart-w jest to milym bonusem lepiej czy gorzej pracujacym bez niego tez da sie wypalac i nie jest potrzeby w co dziennym uzytkowaniu


wiec nie widze sensu rozpisywania sie na programem ktory nie ma bezposredniego wplywu na proces wypalania
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 10:32   #431
terpilowski
pietrek
 
Avatar użytkownika terpilowski
 
Data rejestracji: 12.07.2002
Posty: 212
terpilowski zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mensir67pl
Naped wypala DOBRZE i jest Jednym z najlepszych na obecna chwile
".............."
wiec nie widze sensu rozpisywania sie na programem ktory nie ma bezposredniego wplywu na proces wypalania
a wlasnie na ten naped zwrocil nam uwage slawekj
i za to mu chwala.
gdyby nie ten watek to o benq bym wiedzial tyle co wiemy o czarnych dziurach w kosmosie.

co do samego softu - zapewne dokucza mu choroba wieku dzieciecego.
sporo bedzie z czasem w nim poprawione.
i aby tak bylo.
im wiecej palnikow, testow tym lepiej dla nas - mozemy wybierac i to przy spadajacych cenach napedow/nosnikow.
kazdy chce dobrze wybrac.
decydujac sie na nec-a kierowalem sie chwalona jakoscia zapisu.
pisalem wielokrotnie, ze bardzo zaluje braku mozliwosci sprawdzenia tej jakosci.
no ale nie potne sie z tego powodu. za to wszystkie testy sobie ogladam i bardzo sobie chwale mozliwosc ich ogladania.
__________________
Piotr Terpiłowski (wszystko jest trudne nim stanie się łatwe)
terpilowski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 11:05   #432
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
No nie przesadzaj zawsze sie znajdze plytka blizniacza wystarczy kupic cake i potestowac w Qscanie sprawdzajac ktore plyty maja podobne wykresy.
Po co takie kombinacje.
To sprawdzili inżynierowie BenQ i Philipsa. I są efekty.
Po co wyważać drzwi jak są otwarte.
Kupiłem i wypalam. A jak, wyniki są dowodem na jakość i potwierdzeniem jaka metoda zapisu ma przyszłość.

Co do QScana.
Prośba do osób, które tak jednoznacznie się wyrażają, że QScan jest niewłaściwy o alternatywne testy i wyniki.
Wiedza oparta na przypuszczeniach (przepraszam) nie jest wiedzą.
Po co ta krytyka. Gdzie dowody, że jest inaczej.
Program został napisany w oparciu o pomiary faktyczne a nie z pamięci.
Jest taki jaki jest i skanuje wszystkie płytki z jednakowym błędem.
Jak są mniejsze błędy TE/FE to płytka jest lepiej wykonana. To są fakty.
Ja je uznaje. Nie rozumiem dlaczego inni nie mogą. Czy ja widzę inaczej.
Jak program jest zły to prośba o uwagi do inżynierów BenQ i Philipsa.
Zobaczymy co odpowiedzą na argumentację Kolegów ?
Krytyka bez alternatywnych pomiarów nie jest krytyką.
To zwykłe przepychanie.
A to co najważniejsze zostaje pomijane. Dla mnie dziwne.


Ostatnio zmieniany przez slawekj : 16.12.2004 o godz. 11:58
slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 11:14   #433
terpilowski
pietrek
 
Avatar użytkownika terpilowski
 
Data rejestracji: 12.07.2002
Posty: 212
terpilowski zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
co do samej firmy benq mam male pretensje.
napisalem do nich maila z pytaniamy dotyczacymi warunkow gwarancji na terenie warszawy.
mija juz drugi tydzien i nie odpisali mi.
troszke nie fer z ich strony.
co prawda ma sie to nijak do jakosci wypalanych plytek, ale nasuwa watpliwosci co do traktowania klientow w przyszlosci.
inna sprawa, ze to polska i lekcewazenie pytan i watpliwosci potencjalnych klientow jest norma.


ps. czy ktos wie, kiedy jest miedzynarodowy dzien pirata ?
__________________
Piotr Terpiłowski (wszystko jest trudne nim stanie się łatwe)
terpilowski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 11:44   #434
yrc
Bywalec
 
Avatar użytkownika yrc
 
Data rejestracji: 14.08.2004
Posty: 38
yrc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez terpilowski
co do samej firmy benq mam male pretensje.
napisalem do nich maila z pytaniamy dotyczacymi warunkow gwarancji na terenie warszawy.
mija juz drugi tydzien i nie odpisali mi.
troszke nie fer z ich strony.
co prawda ma sie to nijak do jakosci wypalanych plytek, ale nasuwa watpliwosci co do traktowania klientow w przyszlosci.
inna sprawa, ze to polska i lekcewazenie pytan i watpliwosci potencjalnych klientow jest norma.


ps. czy ktos wie, kiedy jest miedzynarodowy dzien pirata ?
nie wiem jak w Warszawie , ale tam gdzie kupilem nagrywarke (Lis.net.pl -Zabrze) gosciu wymienil mi ja od reki - czekalem tylko az sprawdzi czy rzeczywiscie jest nie sprawna (przestala czytac DVD+R i -R)
__________________
BENEK DW1620

Ostatnio zmieniany przez yrc : 17.12.2004 o godz. 09:12
yrc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 13:06   #435
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj
Wiedza oparta na przypuszczeniach (przepraszam) nie jest wiedzą.
true.
Cytat:
Napisany przez slawekj
Po co ta krytyka. Gdzie dowody, że jest inaczej.
Sam je pokazales tylko zle zinterpretowales - zachacam do powtornego przejrzenia przytoczonych postow. Jak cos dziala zle, co widac w miejscach o ktorych pisalem to dlaczego mamy nie krytykowac ??
Cytat:
Napisany przez slawekj
Jak są mniejsze błędy TE/FE to płytka jest lepiej wykonana. To są fakty.
Jak wyzej.
Cytat:
Napisany przez slawekj
Ja je uznaje. Nie rozumiem dlaczego inni nie mogą. Czy ja widzę inaczej.
Jak wyzej.
Cytat:
Napisany przez slawekj
Jak program jest zły to prośba o uwagi do inżynierów BenQ i Philipsa. Zobaczymy co odpowiedzą na argumentację Kolegów ?
Jasne - juz lece. Acha - moze Ty przy okazji napiszesz do izynierow z Plextora bo tez miales jakies zastrzezenia. LOL ??
Cytat:
Napisany przez slawekj
Krytyka bez alternatywnych pomiarów nie jest krytyką.
To zwykłe przepychanie.
Widze ze nie dostrzegasz problemu, ale trzeci raz o tym samym pisal nie bede - najwyzej Ty przeczytaj jeszcze raz uwagi ktore zostaly tu skierowane.
Cytat:
Napisany przez slawekj
A to co najważniejsze zostaje pomijane.
No wlasnie - po raz kolejny unikniecie odpowiedzi na przytoczone argumenty i jakies smieszne wywody, "a to co najważniejsze zostaje pomijane".
Cytat:
Napisany przez slawekj
Dla mnie dziwne.
A dla mnie nie. Nie dziwie sie ze unikasz odpowiedzi bo to jedna z taktyk dzialania brzy braku argumentow.

Naprawde czytanie wywodow z serii "lanie wody" to zadna przyjemnosc, takze umowmy sie ze nie piszemy juz naciagnych i tendencyjnych komentarzy odnosnie wynikow (w zasadzie dotyczy to jednego z nas), w stylu: "po wykresie Qscan widac blebleble", bo w rzeczywistosci po nagraniu widac cos zupelnie innego (patrz przyklady wyzej). Takze komentarze prosze niech kazdy trzyma dla siebie (no chyba ze chcesz prowadzic taka dyskusje, bo juz sam do konca nie wiem o co Ci chodzi. Raz piszesz: "I co widzę. Krytykę. Prawidłowo. To lubię. Prośba tylko o merytorykę." <post 105> a potem: "Po co ta krytyka." kiedy dostajesz konkretne zarzuty i argumenty i je przemilczasz - mozna sie w koncu pogubic, nieprawdaz ?)

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 16.12.2004 o godz. 13:08
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.