Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.10.2005, 21:18   #1651
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
Wbrew pozorom kolega jest nad wyraz bezczelny.
A co Ty do ch....y myślisz że mamy dar jasnowidzenia, szklaną kule o niespotykanych właściwościach. Czytanie i uczestniczenie w forum do niczego nie zobowiązuje (tym bardziej do zakupów sprzętu) to nie jest płatny serwis od którego wymaga się diagnozy (a tak na marginesie zadzwoń do jakiegokolwiek serwisu Neca, BenQ czy Litka i załatw pomoc on-line - wyśmieja Cię i każą przysłać napęd).
Reasumując Twoje zachowanie to zwyczajne chamstwo.
POPIERAM
================================================== ======
Bacznie tu obserwuje co tu sie dzieje w watku i widze ze same dzieciaki z podstawowki pokupily sobie napedy a na lekcjach nie uwazaly i teraz korepetycji szukaja .

Jak macie problem zapytaj Mamy Taty to Oni kupil za swoje - i tam nalezy szukac ..........
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.10.2005, 21:19   #1652
Daniel290
Życie to nie je-bajka
 
Avatar użytkownika Daniel290
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Posty: 118
Daniel290 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
Wbrew pozorom kolega jest nad wyraz bezczelny.
A co Ty do ch....y myślisz że mamy dar jasnowidzenia, szklaną kule o niespotykanych właściwościach. Czytanie i uczestniczenie w forum do niczego nie zobowiązuje (tym bardziej do zakupów sprzętu) to nie jest płatny serwis od którego wymaga się diagnozy (a tak na marginesie zadzwoń do jakiegokolwiek serwisu Neca, BenQ czy Litka i załatw pomoc on-line - wyśmieja Cię i każą przysłać napęd).
Reasumując Twoje zachowanie to zwyczajne chamstwo.
No proszę jak wychodzi szydło z worka Kultura i wychowanie
O dar jasnowidzenia to absolutnie nikogo z was entuzjastów raczej nie posądzam gdybyscie go mieli to nie byłoby własnie takich zdań typu -polecaliście teraz pomórzcie. Juz kilka razy prosiłem o obiektywizm ale wy cały czas swoje.Napisze to jeszcze raz :
Nasze spostrzeżenia czyta bardzo wiele osób i chcesz czy nie właśnie one maja duży wpływ na zakup sprzętu.Dlatego zanim napiszesz że sprzęt jest najlepszy na świecie sprawdź go możliwie jak najdokładniej.Po to jest właśnie forum.Żeby dyskutować o zaletach i WADACH napędów.Z tego powodu że przez 90 stron czytałem o samych zaletach i oglądałem bardzo dobre wykresy bardzo dobrych płyt zabrałem sie za jego wady.I ma ich sporo.Co wcale nie dykwalfikuje tej nagrywarki.Tez o tym pisałem ale kolega czyta wybiórczo widac.
A już prywatnie.Jeśli chcesz sobie powyzywać kogoś od chama i poużywac niecenzuralnych słówek to są jeszcze chaty np.- może tam spróbujesz ??
__________________
Życie to nie je bajka a rowerzysta to nie człowiek
Daniel290 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 21:33   #1653
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Napisałem do Ciebie adresowany post kilka # wcześniej, ale widzę że jesteś raczej mocno og..... daruję sobie to stwierdzenie. Zauważ jaki stosujesz rodzaj perswazji, przemawiając na tym formu (widzę że w odróżnieniu ode mnie jesteś specjalistą od czatów i zawracania kijem wody), który obraża innych to zgromadzonych. Pisz o wadach bo masz do tego prawo ale nie przeginaj bo kultura to Ci słomą z butów wychodzi.
Pozdrawiam i temat z mojej strony uważam zamknięty.
PS Jeśli tak zawsze rozmawiasz z ludźmi to nie dziwię sie że miejscem Twoich wywodów jest czat
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR

Ostatnio zmieniany przez czechoj : 16.10.2005 o godz. 21:38
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 21:37   #1654
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez bobbrob
melag, chrome - dzieki za szybka i konkretna odpowiedz. Dodatkowo chrome, dzieki za poswiecenie z rozkrecaniem sprzetu, ale chyba nie bedziesz musial tego robic. Moja 'torpeda' to Celeron 466 i 128 MB RAMu i wyglada na to, ze moje marzenie szlag trafil. Wlasciwie to sie teraz zastanawiam czy w ogole cos nowego u mnie ruszy. A co z LG 4167B? Jakie ma minimalne wymagania, bo nigdzie nie moglem ich namierzyc? A moze jest jakas lepsza pod moj sprzet?
Proponuje kupic lepszy PC Pod takiegego "demona szybkosci" lepiej niepodpinac nic nowego wiem z doswiadczenia Co do wymagan to LG 4167Bma pewnie takie same ale przysiadz niemoge 8 )
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 21:41   #1655
Dylu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.10.2005
Posty: 14
Dylu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w jakis sposob benq 1640 nagrywa i kasuje Verbatimy DVD-RW x4 i x6, jak pisza niektorzy, jezeli nie ma ich wpisanych w bios
__________________
BenQ 1640 (BSLB-seria B)
Dylu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 21:55   #1656
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zadałem wcześniej dokładnie tę samą wątpliwość, Sławek pewnie przejęzyczył sie pisząc że nie można nagrywać jeśli nie ma w biosie, myślę że napęd stosuje wówczas standardową procedurę zapisu przyspisaną dla nieznanych mu dysków, pewne jest to strategia uniwersalna i dlatego może dochodzić w skrajnościach do pewnych problemów.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 21:58   #1657
Daniel290
Życie to nie je-bajka
 
Avatar użytkownika Daniel290
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Posty: 118
Daniel290 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
Napisałem do Ciebie adresowany post kilka # wcześniej, ale widzę że jesteś raczej mocno og..... daruję sobie to stwierdzenie. Zauważ jaki stosujesz rodzaj perswazji, przemawiając na tym formu (widzę że w odróżnieniu ode mnie jesteś specjalistą od czatów i zawracania kijem wody), który obraża innych to zgromadzonych. Pisz o wadach bo masz do tego prawo ale nie przeginaj bo kultura to Ci słomą z butów wychodzi.
Pozdrawiam i temat z mojej strony uważam zamknięty.
PS Jeśli tak zawsze rozmawiasz z ludźmi to nie dziwię sie że miejscem Twoich wywodów jest czat
Och przepraszam.Pewnie mówisz o tym:
Cytat:
Napisany przez czechoj
Własnie kolega @Daniel... chyba się zagalopował. Kto tu kogo kłamie?!!! Bądź oszczędniejszy w słowach. Nie chcesz to nie czytaj a jesli masz odmienne zdanie to wypowiedz się i cześć. Wprowadzasz tu nerwówke, brakuje jeszcze noży. Podziel sie swoimi uwagami ale daj mieć zdanie innym, sam dość sceptycznie podchodzę do Qscana ale go używam i w powiedzmy 90% się sprawdza mój wybór jaki ukierunkowuje ten programik. Sam nie pracuję w marketingu żadnej firmy produkującej sprzęt (mnie osobiście uwłaczają głupie stwierdzenia bo poniekąd uczestnicząc w tym temacie jestem jego moderatorem) a jednak Benek 1640 jest w moim mniemaniu najlepszym napędem jaki miałem. Proponują umiarkowanie w zapędach i dalszą dyskusję na POZIOMIE (dotyczy to równiez kolegi @melag - jeden z postów był delikatnie mówiąc nieładny - mimo iż pogladami zdecydowanie jest mi bliższy).
PS @Daniel nie zastanawiałeś się że na tysiące sprzedanych egzemplarzy moze trafić sie jakiś felerny. I jeszcze jedno mój benek nagrywa praktycznie "kiepskie" płyty, tdk i verbków nie używam ze wzgledu na cenę (z wyjątkiem wartościowych dla mnie danych) a jednak Omegi, Mediastore, Extreme (z wyjątkami) otrzymują noty w programie nero CD-DVD Speed na poziomie 88-96% co nie jest złym wynikiem.
Poniewaz pisaliśmy w jednym czasie niestety mi umknał.Pewnie tez przeczytałes post tóż pod Twoim ?? Obiektywizm Kolego to cecha jakiej Ci brakuje.Piszesz tam o jakiś nożach.Jak narazie nikt poza Toba sie nie obuża i noży nie wyciąga.Wszyscy raczej DYSKUTUJĄ.
Tak ,biore pod uwage ze jakiś jeden naped ma feler.Dlatego mam dwa benq 1640.I testuje je na różnych konfiguracjach sprzętowych.I co komp to inny problem.A może Ty weżmiesz też pod uwage że początkowe modele benka były poprostu lepsze.Jakś super seria ,która Się Tobie trafiła ?? Temat uważasz za zamknięty ?? A kto Ty jesteś żeby o tym decydować ?? I kto tu jest beszczelny ??
Cytat:
Napisany przez IceManSpy
Sluchajcie. Bo przymierzam sie do tej nagrywarki. Polecacie ja czy nie??
Jeżeli będziesz uzywał dvd-rw zapisanych w biosie,jeżeli nie chcesz podpinać tegoż napędu do adaptera ide-usb,jeżeli masz "chwilke" czasu żeby dobrac do niego odpowiednie płyty, lub masz cierpliwość i nadzieje że producent w następnym biosie w/w wady poprawi to tak.
__________________
Życie to nie je bajka a rowerzysta to nie człowiek
Daniel290 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 22:04   #1658
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dzieciak jesteś (żeby nie powiedziec inaczej) i do debat nie dorosłeś
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 22:18   #1659
Dylu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.10.2005
Posty: 14
Dylu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
Zadałem wcześniej dokładnie tę samą wątpliwość, Sławek pewnie przejęzyczył sie pisząc że nie można nagrywać jeśli nie ma w biosie, myślę że napęd stosuje wówczas standardową procedurę zapisu przyspisaną dla nieznanych mu dysków, pewne jest to strategia uniwersalna i dlatego może dochodzić w skrajnościach do pewnych problemów.
byc moze jest tak jak piszesz, ale w takim razie dlaczego benek niechce mi palic (a dokladniej kasowac,bo nagrac sie da) plyt DVD-RW LiteOna (tych co sa dolaczane do BOXowych litkow), stosujac ta "uniwersalna" metode...
__________________
BenQ 1640 (BSLB-seria B)
Dylu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 22:27   #1660
Daniel290
Życie to nie je-bajka
 
Avatar użytkownika Daniel290
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Posty: 118
Daniel290 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
Dzieciak jesteś (żeby nie powiedziec inaczej) i do debat nie dorosłeś
No poprostu genialne. za przecudowne odwracanie kota ogonem Wyzywasz mnie od chama,używasz słówek z kropkami,wyzywasz mnie od wieśniaka co mu niby słoma z butów wychodzi , a gdy ci nadal spokojnie odpisuje to mi mówisz że nie dorosłem do dyskusji ?? Ehhhh Nic dodac nic ująć.
Co by nie było offtopic i watek nie przerodził się w jakąś jatke jarmarczną.
Benq i śmietnikowa titanum
Qsuite x4

Jak widać program "pozwolił" na nagranie tej płyty szybciej.Oto efekt:

Dodam że pomimo ustawienia prędkości nagrywania x8 czas wyniusł 15 minut czyli i tak płyta była palona x4
Wnioski są dwaPo pierwsze qscan znowu mnie zawiódł,po drugie te płyty nie nadają sie do benq.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
BenQ 1640 / BenQ EW164B-titanum-r-qsuit-x4.jpg   BenQ 1640 / BenQ EW164B-titnum-x8-15minut-benq.jpg  
__________________
Życie to nie je bajka a rowerzysta to nie człowiek
Daniel290 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 22:38   #1661
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Daniel290
Benq i śmietnikowa titanum
Qsuite x4
Jak widać program "pozwolił" na nagranie tej płyty szybciej.Dodam że pomimo ustawienia prędkości nagrywania x8 czas wyniusł 15 minut czyli i tak płyta była palona x4
Wnioski są dwaPo pierwsze qscan znowu mnie zawiódł,po drugie te płyty nie nadają sie do benq.

QScan test 4x i nośnik 4x a więc prędkość nagrywania również max 4x.
Dlatego mimo ustawienia 8x płytka została nagrana prędkością 4x.

Mam wrażenie, że mimo wielu wyjaśnień Kolega nie zrozumiał do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 22:54   #1662
Daniel290
Życie to nie je-bajka
 
Avatar użytkownika Daniel290
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Posty: 118
Daniel290 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj

QScan test 4x i nośnik 4x a więc prędkość nagrywania również max 4x.
Dlatego mimo ustawienia 8x płytka została nagrana prędkością 4x.

Mam wrażenie, że mimo wielu wyjaśnień Kolega nie zrozumiał do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik.

Zaraz zaraz Sławku.Technologia overspeed teoretycznie ma pozwolić na nagrywanie z wyższymi prędkościami niz certyfikacja nośnika.Qscan wyraźnie na to zezwolił.Wiec jak w końcu.Overspeed mam na 100 % włączony.To to działa czy nie działa ??
Zresztą pominąwszy nawet to i biorąc pod uwage że płyta nagrała się i tak x4 to to co pokazuje qscan a to co wyszło naprawde to dwie absolutnie inne rzeczy.Qscan pokazuje że ta płyta jest dobra :/ A to poprostu szajs. Kłamie
__________________
Życie to nie je bajka a rowerzysta to nie człowiek

Ostatnio zmieniany przez Daniel290 : 16.10.2005 o godz. 22:59
Daniel290 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 22:55   #1663
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj
Mam wrażenie, że mimo wielu wyjaśnień Kolega nie zrozumiał do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik.
Moze teraz uzyskam odpowiedz jakiej nie moglem dostac od pol roku (juz w watku 1620 poruszalem ten temat).

Mam wiec pytanie:

Do czego służy QScan i jaki wpływ mają błędy TE/FE na ostateczny wynik?

Prosze o KONKRETNA odpowiedz.

Z moich bardzo skromnych obserwacji Qscan sluzy jako zapychacz tzw. FEATURES napedu i jego przydatnosc jest porownywalna z kaloryferem na USB.

Z moich bardzo skromnych obeserwacji wynika ze nie ma zadnego wplywu na wynik jakosci np. Nero.

Pewnie sie myle wiec prosze o KONKRETNE sprostowanie.

A te wycieczki sa coraz badziej niepokojace. Bartez chyba na fali dobrego chumoru przykleil ten temat, ja bym tego nigdy nie zrobil, bo wiem ze to lubi prowokowac - wiadomo wazny temat - przyklejony, to nie mozna nikomu popuscic ...
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 23:55   #1664
patologia
Bywalec
 
Avatar użytkownika patologia
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 64
patologia zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam ...
Pozwolę sobie na mały OT.
@Daniel290 - udało mi się przebrnąć przez cały wątek Benq1640 mimo iż zajęło to dużo czasu. Z całą odpowiedzialnością przyznaję Ci rację. Mam ten model palnika i miewam zjazdy o jakich piszesz, jednak tak samo występują i genialnie wypalone płytki. Standard, do którego niektórzy nie dojdą nigdy. Ale raził mnie wręcz brak jakiegokolwiek obiektywizmu w zamieszczanych w większości screenach zawierajacych cukiereczki i wychwalanie, nie zawierające grama obiektywizmu, dlatego Twoje opinie na początku były tak najbardziej wg mnie na miejscu! Mimo iż oczywistym jest ze prawda lezy po środku - rownowaga powinna być zachowana wszędzie.
Do tej pory uczyłem się i mam zamiar nadal to robić z tego forum. Przekonany jestem iż kwestia rozwiązywania problemów z nagrywarkami będzie tu najlepiej załatwiona, oczywiście można zamienić dziedziny i iść do rodziców [jak tu niektórzy sugerują] z żle wypaloną płytką, a na forum cdrinfo.pl pisać o antykoncepcji, ale ja preferuję swoją skromną osobą dotychczasowy ład.
Reasumując mimo iż mam głębokie przekonanie iż pewnie duża większość ludzi tu jest pewnie niepełnoletnia, to z pewnością wiedzą, rozumem, obiektywizmem, rozsądkiem, kulturą etc etc etc ... przewyższają niektórych jakże aroganckich, zdorzkniałych, bezczelnych i jakże wyśmienicie wyedukowanych już od przedszkola "dorosłych".

Jeszcze raz -> Daniel290 <- szacuneczek za opór i trzymanie pionu.

Z chamskim i szczeniackim pozdrowieniem ....
Ja

Ostatnio zmieniany przez patologia : 17.10.2005 o godz. 00:03
patologia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2005, 06:54   #1665
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez kowanski
POLECAM - nie wiedze nic lepszego w tej cenie na rynku !!!
OK. Dzieki . Dzisiaj ja sobie chyba sprawie. Jak nie dzisiaj to jutro. Moja nagrywarka wezionela ducha wiec musze miec nowa Mmm.... juz przepalona
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[Muzeum] BENQ DVD DD EW164B 2006r. seku Napędy optyczne DVD 16 23.05.2019 01:51
BenQ DW 1640 Refurbished \wymiana OPU Philipsa czary2mary Napędy optyczne DVD 2 28.01.2018 21:02
BenQ DW 1640 nie nagrywa plyt - popsuty czy nie ??? twinxx Napędy optyczne DVD 16 26.03.2006 00:12
Przeróbka BenQ 1640 na EW164B Zetoxa Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 1 22.01.2006 16:55
BENQ DW 1640 (SławekJ pomóż mi !!!) dragan19 Napędy optyczne DVD 14 01.08.2005 18:44


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.