![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#2551 |
|
MiniDisc
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Maxell DVD-R 4x
Qscan 4x@BSNB :
Burn 4x@BSNB : Po teście tych paru płyek mogę powiedzieć, że można śmiało pozostać przy BSNB
Ostatnio zmieniany przez melag : 10.12.2005 o godz. 00:57 |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2552 |
|
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 11.01.2004
Lokalizacja: Żyrardów
Posty: 120
![]() |
Verbatim Pastel
Qscan x4 ![]() Qscan x8 ![]() Płyta nagrana x4 na DW1640@EW164B BEGB Pierwszy scan w CD-DVD ![]() Ta sama płyta drugi raz w CD-DVD ![]() A to już z tego samego pięciopaku nagrana x4 wcześniej na DW1640 BSLB Pierwszy scan ![]() Drugi scan ![]() uff ale się nawklejałem. Po takim mały eksperymencie wracam do DW1640 BSLB wydaje mi się że jak narazie jest to najlepszy i najstabilniejszy bios
__________________
Every man dies, not every man really lives. |
|
|
|
|
|
#2553 |
|
gÓru
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,988
![]() ![]() ![]() |
Omega DVD+R - QScan - 8x
![]() Omega DVD+R 8x - Palona 2,4x ![]() Omega DVD+R 8x - Palona 4x ![]() Omega DVD+R 8x - Palona 8x
Ostatnio zmieniany przez gallus : 10.12.2005 o godz. 12:25 |
|
|
|
|
|
#2554 |
|
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 11.01.2004
Lokalizacja: Żyrardów
Posty: 120
![]() |
Slawekj czy u Ciebie na 1640@EW164B BEGB też tak szybko lecian Qscan jak u mnie (post nr 2552). Chyba coś za szybko.
I jeszcze jedno może mi ktoś wytłumaczy: nagralem na DVD+RW 1,39GB danych i zrobiłem test jakości tylko czemu tam jest prawie 4,5GB
__________________
Every man dies, not every man really lives. |
|
|
|
|
|
#2555 | |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,048
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
|
|
|
#2556 | |
|
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 11.01.2004
Lokalizacja: Żyrardów
Posty: 120
![]() |
Cytat:
__________________
Every man dies, not every man really lives. |
|
|
|
|
|
|
#2557 |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,048
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
A przed filmikiem coś było? Bo jeśli nie, to bym się wtedy rzeczywiście zdziwił.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
|
|
#2558 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Kompletne porównanie biosów BSLB, BSNB i BEGB.
Skanowana ta sama płytka. Najniższy całkowity czas dostępu, użycie procesora i najwyższy transfer w trybie burst na biosie BenQ 1640@164B BEGB.
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 29.06.2011 o godz. 20:46 |
|
|
|
|
|
#2559 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
C.d. porównania...
Płytki nagrane kolejno z tej samej dostawy. Imation +Rx8 Jednakowy plik ISO, SolidBurn, Nero 6.6.0.18. Zapis i test z uwagi na wysokie błędy TE/FE prędkością 4x. Najniższe średnie błędy PI/PIF i równomierny niski Jitter dla biosu BenQ 1640@164B BEGB. ![]()
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 29.06.2011 o godz. 20:46 |
|
|
|
|
|
#2560 | |
|
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 11.01.2004
Lokalizacja: Żyrardów
Posty: 120
![]() |
Cytat:
__________________
Every man dies, not every man really lives. |
|
|
|
|
|
|
#2561 |
|
Guru
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
![]() |
w zasadzie mam to juz od dawna (po wgraniu bslb a teraz bsnb) ale postanowilem zapytac - przy wgrywaniu nowego biosu pod koniec nagrywarka wydaje taki hmm dzwiek
i ten sam dzwiek pojawia sie przy kazdym uruchomieniu kompa. czy to normalne?
__________________
|
|
|
|
|
|
#2562 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
![]() To jest normalne.
|
|
|
|
|
|
#2563 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 16.02.2005
Posty: 62
![]() |
to jaki bios jest w końcu najlepszy bo już sam nie wiem i ten program do flashowania biosu to MUS ??
__________________
Abit-NF7, 2500+BARTON, 512DDR, BENQ DW1640, GeForce Gigabyte 6600GT |
|
|
|
|
|
#2564 | |
|
Dziadek
Zlotowicz
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
czechoj APLIKATOR _ REKULTYWATOR
|
|
|
|
|
|
|
#2565 | |
|
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 28.10.2004
Posty: 151
![]() |
Cytat:
Pozdrawiam,
__________________
BLU-RAY: BD-RE LG BH10LS30 FW 1.02-A0 Patched & BD-RE LG WH16NS48 FW 1.D3 & LiteOn iHBS112 FW PL06 & Pioneer BDR-S11J-X FW 1.53 & LG WH16NS58 FW 1.V5 MK & Pioneer BDR-S12UHT FW 1.02 |
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| [Muzeum] BENQ DVD DD EW164B 2006r. | seku | Napędy optyczne DVD | 16 | 23.05.2019 02:51 |
| BenQ DW 1640 Refurbished \wymiana OPU Philipsa | czary2mary | Napędy optyczne DVD | 2 | 28.01.2018 23:02 |
| BenQ DW 1640 nie nagrywa plyt - popsuty czy nie ??? | twinxx | Napędy optyczne DVD | 16 | 26.03.2006 02:12 |
| Przeróbka BenQ 1640 na EW164B | Zetoxa | Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych | 1 | 22.01.2006 18:55 |
| BENQ DW 1640 (SławekJ pomóż mi !!!) | dragan19 | Napędy optyczne DVD | 14 | 01.08.2005 19:44 |