![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#3901 | |
|
dupa a nie
Zlotowicz
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
![]() ![]() |
Cytat:
i już nawet ledwo co pamiętam że Turboni i ktoś jeszcze biosy do Litka robili. @Vizz A kiedy nagrywarki zaczniesz produkować ?
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem! |
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#3902 | |
|
Ismail Delivered
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#3903 | ||||
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
No właśnie! Nie da się czegoś z tym zrobić? ![]() ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() ![]() Cytat:
![]()
__________________
![]()
Ostatnio zmieniany przez VIZZARD : 22.10.2006 o godz. 11:24 |
||||
|
|
|
|
|
#3904 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#3905 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#3906 |
|
Ismail Delivered
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Troch***281; inny?
Ten cake jest super ![]() Gdzie takie mo***380;na dosta***263;?
|
|
|
|
|
|
#3907 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
W wielkim koszu w Geant
![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#3908 |
|
Ismail Delivered
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
A ten taki wypa***322; troch***281; wy***380;ej, ju***380; nie tak udany, te***380; z tego kosza w Geancie?
--edit-- Jak ta p***322;yta wygl***261;da z zewn***261;trz?
|
|
|
|
|
|
#3909 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
![]() Tylko chyba z innej partii ![]() Są to cake10 foliowane bez papierowych etykiet Płyta wygląda jak ta ![]() Tylko jest bardziej srebrzysta a nie biała Srebrzyste są od OPTODISC natomiast białe od CMC ![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#3910 |
|
dupa a nie
Zlotowicz
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
![]() ![]() |
Niestety nie
Ale za 2-3 lata .... Takie z kolorowymi ledami , bo są najlepsze !
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem! |
|
|
|
|
|
#3911 |
|
Wymiatacz
Data rejestracji: 15.12.2003
Lokalizacja: Nowogard
Posty: 574
![]() |
Vizzard, a czasem te blupopy już się nie skończyły? Byłem w piątek w Geantcie w Galaxy i nie widziałem nigdzie
__________________
![]() Kocham wszystkie!!! BenQ 1640 + LG GSA 4163B + Pioneer 215L + Lite-On LH-20A1H + Optiarc AD-7261S + Lite-On iHAP122 + LG H20L(zaginiona w piwnicy )
|
|
|
|
|
|
#3912 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
Bo przecież Geant też się już skończył... ![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#3913 |
|
Wiszę sobie ...
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
![]() ![]() ![]() |
Wgralem najnowszy bios do benq
zobaczymy jak sie bedzie sprawowac
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM "One World, One Web, One Program" Microsoft slogan "Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitler |
|
|
|
|
|
#3914 |
|
OldBoy
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,864
![]() ![]() |
Apollo DVD-R 8x, nagrywane Nero 8x. Cake 25szt. z "oszołomu", cena: ździabko ponad 1zł
__________________
ASUS DRW-24B3LT
|
|
|
|
|
|
#3915 | |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,048
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| [Muzeum] BENQ DVD DD EW164B 2006r. | seku | Napędy optyczne DVD | 16 | 23.05.2019 02:51 |
| BenQ DW 1640 Refurbished \wymiana OPU Philipsa | czary2mary | Napędy optyczne DVD | 2 | 28.01.2018 23:02 |
| BenQ DW 1640 nie nagrywa plyt - popsuty czy nie ??? | twinxx | Napędy optyczne DVD | 16 | 26.03.2006 02:12 |
| Przeróbka BenQ 1640 na EW164B | Zetoxa | Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych | 1 | 22.01.2006 18:55 |
| BENQ DW 1640 (SławekJ pomóż mi !!!) | dragan19 | Napędy optyczne DVD | 14 | 01.08.2005 19:44 |