Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.04.2005, 21:33   #1
Eskan
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.01.2004
Lokalizacja: Giżycko
Posty: 37
Eskan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
FAQ nośniki DVD ... możliwy?

No właśnie! Ogólnie mówiąc przydalby sie tu i uwdzie FAQ na konkretne tematy. Nie zawsze mozna przeczytac kilkadziesiat stron o interesującej rzeczy Jeden z minusów(obok miliona plusów) tego forum to właśnie FAQi
Skupmy sie na temacie nośników DVD. Czy wogóle możliwe jest napisanie w tym temacie FAQ?

Powiedzmy DVD+R/RW jest dobre do tego i do tego... wskazane jest nagrywać je z prędkościami takimi i takimi...z tym ze filmy z prędkością x, a dane z prędkością y ... stacjonarne odtwarzacze głównie nie radzą sobie z płytkami takimi i takimi nagrywanymi z taką lub taka prędkością, podobie z DVD-R/RW itd. itd. tematów mozna mnożyć prawie w nieskończoność - jednak myslę że wiecie co mam na mysli i rozumiecie moje intencje.
Wiem, że nie wyczerpie się tematu w FAQ ale daje on zawsze ogromny skok w wiedzy dla niezorientowanych i nie tylko.

Piszę o tym poniewż np. FAQi na forum tweaka to cholernie przydatna rzecz i naprwdę kopalnia wiedzy, a niekturzy userzy potrafią napisać FAQ, że kapcie spdywujom, np. http://forum.tweak.pl/index.php?showtopic=81124

Czy jest ktoś kto odwazyłby się coś "takiego" napisać o nośnikach DVD?
Eskan jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.04.2005, 22:20   #2
radeqm
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika radeqm
 
Data rejestracji: 07.04.2005
Posty: 12
radeqm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mi też kapcie spadły :-)

W pełni popieram pomysł! Dopiero zaczynam zabawę z nagrywaniem DVD i FAQ zdecydowanie ułatwiłby mi życie i zapobiegł zawracaniu dupy starym wyjadaczom na Forum ;-)

pozdr.

r a d e q m
__________________
"Cygaro pozwala Ci mieć czas dla samego siebie."
/Geraldo Dannemann/
radeqm jest offline  
Stary 11.04.2005, 16:23   #3
bOObi
Back to hell...
 
Avatar użytkownika bOObi
 
Data rejestracji: 10.04.2005
Posty: 105
bOObi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Co do nosnikow... tematy sa przyklejone...
Co do odtwarzaczy stacjonarnych... od nosnika zalezy na prawde niewiele, conajwyzej jakosc, bo albo bedzie czytac wszystkie albo nie bedzie czyac zadnych ( w iekszosci przypadkow).
Predkosci nagrywania tez nie sa zawrotne. Wiadomo ze jak bedziemy chcieli cos na dluzej to wypalac za szybko nie mozna i lepiej wypalic polowa predkosci nagrywarki.
To tyle z mojej strony.
bOObi jest offline  
Stary 11.04.2005, 21:23   #4
Eskan
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.01.2004
Lokalizacja: Giżycko
Posty: 37
Eskan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@bOObi
Chyba nie masz na myśli czytanie 230 stron postów Przeczytanie nawet 10% to niezły "wysiłek" 8 ) To istna dżungla! Choć nie twierdzę, że kompletnie nieprzydatna.
Mialem na mysli prawdziwy FAQ, który składa się z 1-2 stron (nie liczymy oczywiście linków). Mam nadzieję, że looknołeś na link, który zapodałem. Coś takiego chodzi mi po głowie.
Eskan jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.