Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.01.2010, 11:53   #1
niceboy
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 12.03.2002
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 342
niceboy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
iHAp122 model 8 lub 9

Wole sie upewnic niz przekombinowac. gdzis wyczytalem ze sa wersje tej nagrywarki 8 lub 9. Czy to chodzi o ta cyfre z iHAP122-19 9 znad kodu paskowego?
Pytam bo to kwestia pozniejszego ewentualnego uaktualnienia firmware roznego dla kazdego z tych modeli.
A z ciekawosci zapytam: czym sie te modele roznia?
niceboy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.01.2010, 13:09   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie spotkałem się z takimi oznaczeniami wersjami - może tak oznaczono w zależności od firmware UL02 i UL04 z roku 2008r ,UL06 i 6L0C z roku 2009r?
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2010, 13:13   #3
niceboy
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 12.03.2002
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 342
niceboy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
np http://www.cdrinfo.pl/bios/9281134839
niceboy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2010, 13:40   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pomoc techniczna Lite-on z Optical Storage Products (ODD) : odd.support@liteonit.com

Niestety tylko w języku angielskim.

Lub pytaj polski serwis lite-on

http://www.asbis.pl/about/Necserwi.cfm

iHAp122 model 8 lub 9-090424013531587759-liteon.png

Jedyne co znalazłem to starsze modele ze starymi firmware mają oznaczenie 8 co widać na screenie,ale jak mówię nie wiem-pytaj w pomocy technicznej.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2010, 14:02   #5
niceboy
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 12.03.2002
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 342
niceboy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dzieki a wiec po kolei:
w Asbisie zdziwili sie nt tego rozroznienia modeli 8 i 9 (skoro na cdrinfo jest ono podkreslone to moze jednak ktos sie orientuje), nie potrafili takze albo nie chcieli mi podac wersje ostatniego/najlepszego firmware dla tego modelu.
Do pomocy technicznej ODD napisalem kilka dni temu w temacie porownania obydwoch moich nagrywarek (starej zepsutej i kandydatki) jak jeszcze moglem wybierac (teraz ja juz mam) No i ta pomoc techniczna przyslala mi jedynie specyfikacje z modelu 322 z uwaga ze brakuje 2 funkcji (SE i LS) a zadnego porownania nie bylo Wniosek: nie wysilaja sie A szkoda bo zmiana symbolu jest znaczna - gdyby chodzilo jedynie o przyrost predkosci to podejrzewalbym symbol np DH-22AxP No ale moze sie czepiam jak podlacze nagrywarke to moze ten Nero InfoTool wyswietli mi 9 i wszystko sie potwierdzi

Ostatnio zmieniany przez niceboy : 06.01.2010 o godz. 14:06
niceboy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.01.2010, 09:05   #6
niceboy
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 12.03.2002
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 342
niceboy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez niceboy Podgląd Wiadomości
dzieki a wiec po kolei:
w Asbisie zdziwili sie nt tego rozroznienia modeli 8 i 9 (skoro na cdrinfo jest ono podkreslone to moze jednak ktos sie orientuje), nie potrafili takze albo nie chcieli mi podac wersje ostatniego/najlepszego firmware dla tego modelu.
Do pomocy technicznej ODD napisalem kilka dni temu w temacie porownania obydwoch moich nagrywarek (starej zepsutej i kandydatki) jak jeszcze moglem wybierac (teraz ja juz mam) No i ta pomoc techniczna przyslala mi jedynie specyfikacje z modelu 322 z uwaga ze brakuje 2 funkcji (SE i LS) a zadnego porownania nie bylo Wniosek: nie wysilaja sie A szkoda bo zmiana symbolu jest znaczna - gdyby chodzilo jedynie o przyrost predkosci to podejrzewalbym symbol np DH-22AxP No ale moze sie czepiam jak podlacze nagrywarke to moze ten Nero InfoTool wyswietli mi 9 i wszystko sie potwierdzi
Widze ze watek byl licznie czytany wiec uspokajam: Komp rozpoznal ze mam nagrywarke model 9. Mialem od razu firmware najnowsze wspolne dla modeli 8 oraz 9 i nie zmienialem go na to dedykowane dla modelu 9. Na razie jest OK. Ciekawostka: zapytalem ODD o jakakolwiek przewage ktoregos z modeli 20A4P oraz iHAP122 nad drugim - odpowiedzieli ze obydwa sa podobnej jakosci Ufff a juz myslalem ze skrytykuja nowszy )))))))))))
niceboy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Liteon DH-20A4P vs. iHAP122 niceboy Napędy optyczne DVD 13 29.01.2012 15:00
kodowanie DVD do mkv lub ogm mike-007 DivX, Xvid, Matroska i inne 0 04.03.2005 09:29
czy możliwy jest zapis vcd lub svcd na płycie DVD robert8888 DVD-Video 3 02.03.2005 19:18
Jak przegrac DVD na VHS lub CD? Yakuza_PL DVD-Video 3 16.07.2002 19:21


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.