Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.09.2004, 18:09   #136
Piotr Krawczyk
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Piotr Krawczyk
 
Data rejestracji: 29.12.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 84
Piotr Krawczyk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lg GSA4120B@4160B czy się da?

W zestawieniu nagrywarek jest model LG GSA 4160B. Od 4120B różni się szybkością zapisu "plusów" Czy jeśli pojawi się bios do 4160B to będzie możliwe przeronienie 4120B?
Piotr Krawczyk jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.09.2004, 19:03   #137
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piotr Krawczyk
W zestawieniu nagrywarek jest model LG GSA 4160B. Od 4120B różni się szybkością zapisu "plusów" Czy jeśli pojawi się bios do 4160B to będzie możliwe przeronienie 4120B?
Poczekaj!

Zaraz ci powiem

Przetrę tylko szklaną kulę

Chyba, że wolisz z kart ....
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2004, 21:35   #138
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Poczekaj!

Zaraz ci powiem

Przetrę tylko szklaną kulę

Chyba, że wolisz z kart ....

wiesz mysle ze z kart woli ^_^
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2004, 14:41   #139
hoze_armando
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.07.2004
Posty: 30
hoze_armando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Vizzard z Legionem: wkurzacie mnie juz, za kazdym razem jak ktos zapyta sie o cos lub napisze jakiegos posta to sobie zarty stroicie. I to przewaznie razem. Jak nie wiecie to nie robice sobie z ludzi jajec. Sprobojcie nic niepisac w takich sytuacjach. Ludzie pruboja czegos sie dowiedziec a wy jak zawsze siejecie zbite z ludzi. Troche powagi. Wiem ze i ze mnie sie pewnie ponasmiewacie ale mnie to juz niebchodzi. Chodzi o to zebyscie odpowiadali cos konkretnego na zadawane pytania czy problemy a nie ciagle tylko piszac jakies glupoty. Czy wam to sie jeszcze nieznudzilo?? Koncze

PS. glownie to sie tyczy Vizzarda
__________________
Łazaaa
hoze_armando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2004, 15:23   #140
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez hoze_armando
Vizzard z Legionem: wkurzacie mnie juz, za kazdym razem jak ktos zapyta sie o cos lub napisze jakiegos posta to sobie zarty stroicie. I to przewaznie razem. Jak nie wiecie to nie robice sobie z ludzi jajec. Sprobojcie nic niepisac w takich sytuacjach. Ludzie pruboja czegos sie dowiedziec a wy jak zawsze siejecie zbite z ludzi. Troche powagi. Wiem ze i ze mnie sie pewnie ponasmiewacie ale mnie to juz niebchodzi. Chodzi o to zebyscie odpowiadali cos konkretnego na zadawane pytania czy problemy a nie ciagle tylko piszac jakies glupoty. Czy wam to sie jeszcze nieznudzilo?? Koncze

PS. glownie to sie tyczy Vizzarda
wiesz ciekawe jeszcze do mnie nikt tak nie napisal kulturalnie myslalem jak bede dalej czytal ze mnie przeklniesz gdzies miedzy wierszami ale nic takiego nie znalazlem wiec mysle ze vizzard dopatrzy sie wiecej ale jak zawsze powiem ci tak nie czytaj tego nie bedziesz musial odpisywac i adrenalina nie bedzie ci tak skakac
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2004, 14:59   #141
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez hoze_armando
Vizzard z Legionem: wkurzacie mnie juz, za kazdym razem jak ktos zapyta sie o cos lub napisze jakiegos posta to sobie zarty stroicie. I to przewaznie razem. Jak nie wiecie to nie robice sobie z ludzi jajec. Sprobojcie nic niepisac w takich sytuacjach. Ludzie pruboja czegos sie dowiedziec a wy jak zawsze siejecie zbite z ludzi. Troche powagi. Wiem ze i ze mnie sie pewnie ponasmiewacie ale mnie to juz niebchodzi. Chodzi o to zebyscie odpowiadali cos konkretnego na zadawane pytania czy problemy a nie ciagle tylko piszac jakies glupoty. Czy wam to sie jeszcze nieznudzilo?? Koncze

PS. glownie to sie tyczy Vizzarda
Drogi hoze_armando!

Długo zastanawiałem się czy skreślić te kilka słów

Postanowiłem jednak napisać ze względu na formę twojej wypowiedzi, która mnie urzekła

Zgodzę się z mim przedmówcą legionem w tej kwestii

Że naprawdę kulturalny z ciebie człowiek

Trochę złości i zdenerwowania, ale wszystko w granicach smaku i dobrego wychowania


Muszę wyjaśnić ci jednak bardzo ważną kwestię - która tak cię wyprowadziła z równowagi

Otóż:

Wiadomo, że nie wszyscy mają czas i chęci wciąż siedzieć na forum

I nie sposób jest ażeby każdy orientował się we wszystkim

Ale ...

No właśnie!

Prawie codziennie powstają tematy jak te wczorajsze i przedwczorajsze - inaczej się tylko nazywają


Nikomu się nie chce szukać - bo i po co?

A jak ktoś nie odpowie satysfakcjonujoco - to jeszcze krzyczeć potrafią

Ponadto takie tematy jak ten traktują o czystych przypuszczeniach w stylu: co by było gdyby ...


Bo ledwo co się pokazał model x12 LG, a już są pytania czy się da @x16

Zresztą jak wiesz - to powiedz - czy się da?


Takich pytań, postów tematów jest bez liku

Zbyt dużo

Zresztą gdyby usunąć zdublowane kwestie - to pewnie z 30 % objętości forum by odpadło


No i teraz puenta:


Tak samo jak pismo odręczne kształtuje się przez długi czas

Ażeby ostatecznie wykształtować się w dwudziestym którymś roku życia i takie pozostać

Zmieniając się oczywiście właściwie do naszego wieku

Tak samo charakter, styl i sposób życia oraz bycia

Na pewnym etapie istnienia może być poddany jedynie delikatnym modyfikacjom


W moim przypadku możliwość dokonania tychże modyfikacji jest tak delikatna

Że nie zdoła naruszyć żadnej z cech charakteru przeze mnie posiadanego

A co za tym idzie - stylu myślenia, postrzgania i wypowiadania się

W tak charakterystyczny - jak to wnikliwie zauważyłeś - sposób

Musiałbym się wyrzec wówczas wszystkich wartości i ideałów, w które tak wierzę

Pogrzebać swoje ego i dusić się w skorupie powagi oraz okowach nieszczerości


Dlatego przykro mi niezmiernie, że nie mogę spełnić twojej prośby

Czym pewnie sprawię ci przykrość

Ale sam rozumiesz - nie można mieć wszystkiego

Np. mój Litek nie pali tak dobrze - jak najlepsze na tym forum

I z tym się muszę pogodzić


Jednakże jako znak dobrej woli i wyraz szczerych chęci

Pozdrawiam cię serdecznie i przesyłam dla ciebie




P.S. Z legionem to nawet nie gadaj na ten temat - szkoda czasu

I jeszcze bana możesz dostać ^_^
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2004, 21:35   #142
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Drogi hoze_armando!

Długo zastanawiałem się czy skreślić te kilka słów

Postanowiłem jednak napisać ze względu na formę twojej wypowiedzi, która mnie urzekła............................
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.09.2004, 01:15   #143
sil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.09.2004
Posty: 1
sil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LG GSA-4120B firmware 104 i płytki dvd-r 4,7 EMtec -problem

Witam
kupielm sobie nagryware LG GSA 4120B wersja firmware -104(najnowsza), podlaczona jest na osobnej ("szybkiej") taśmie jako master, zainstalowane opropgramowanie- dołączone na płytce (kupielm wersje oem, wraz z plytka z nero expr+power dvd i power producer gold) . Odpalilem nagrywanie jednosesyjnej plytki dvd, wrzucilem dane i ... mam tylko predkosc nagrywania 2x (plytki 4,7 GB firmy EMTEC)....
Teoretycznie, powinienem moc nagrywac predkością 8x - dlaczego nie da rady ?
System- win xp proff pl +sp2
plyta epox 8kta3pro+ (z raidem, ale dvd podlaczone pod normalne ata) i wszystko jest ok....
jak ktos ma jakies info, pomysl...
pzdr
p
sil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.09.2004, 01:47   #144
sonon
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 22.07.2004
Posty: 354
sonon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nagrywałem jednego Emteca DVD-R x4, kolega toto mi przyniósł bo jego nagrywarka nie chciała nawet zacząć na tym nagrywać. Mój NEC pozwolił to nagrać tylko x2. Płyta wprawdzie chodziła później ok, jednak nie polacam Ci płytek firmy Emtec. Przejechałem się na ich cdr-ach a i dvd robią jak widać nie najlepsze. Spróbuj Verbatima, TDK bądź Platinum (ale te ostatnie tylko +r) - powinny być dostępne wyższe prędkości zapisu.
sonon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.09.2004, 07:54   #145
kowanski
Guru
 
Avatar użytkownika kowanski
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,495
kowanski jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kowanski jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Uaktualnij bios http://forum.rpc1.org/dl_firmware.php?download_id=1841 i używaj lepszych płytek
__________________
YAMAHA CRW-F1, Benq DW1640, PBDV1660B@BENQ DW1650, PLEXTOR PREMIUM, PLEXTOR PX-755A, HP BH30L@LG BH10LS38, iHBS 112 Rev2, Pioneer 112, 215 i wiele innych
kowanski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2004, 00:49   #146
Alinoe
thorgal to ciota
 
Avatar użytkownika Alinoe
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: Truso
Posty: 861
Alinoe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wiadomo co ten bios A110 wnosi nowego??

pozdro, Marcin
Alinoe jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2004, 12:32   #147
xylon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.09.2004
Posty: 10
xylon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LG GSA 4120B - nie nagrywa DVD!!!

Mam tę uroczą nagrywarkę DVD i nagrywarką DVD jest ona wyłącznie z nazwy. W chwili obecnej nie nagrywa mi żadnych płyt DVD, twierdząc, że włożyłem niewłaściwy nośnik!!! Zamiast DVD5 oowinienem włożyć nośnik DVD9!!! A przecież kopiuję zawatrość płyty DVD5 już wcześniej kopiowanej, czyli posiadającej ok. 4GB!!! Używam wyłącznie dobrych nośników (Verbatim, EMTEC, DYSAN). Sam już jie wiem w czym jest problem. Odinstalowałem, jak mi polecił serwis LG, dotychczasowe oprogramowanie i zainstalowałem softa z dołączonej płytki, i nic! Zaktualizowałem sterownik ASPI do wersji 4.71 i również nic. Czy ktoś również tkwi w takiej sytuacji bez wyjścia? POMOCY!!!
xylon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2004, 12:33   #148
xylon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.09.2004
Posty: 10
xylon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LG GSA 4120B - nie nagrywa DVD!!!

Mam tę uroczą nagrywarkę DVD i nagrywarką DVD jest ona wyłącznie z nazwy. W chwili obecnej nie nagrywa mi żadnych płyt DVD, twierdząc, że włożyłem niewłaściwy nośnik!!! Zamiast DVD5 oowinienem włożyć nośnik DVD9!!! A przecież kopiuję zawatrość płyty DVD5 już wcześniej kopiowanej, czyli posiadającej ok. 4GB!!! Używam wyłącznie dobrych nośników (Verbatim, EMTEC, DYSAN). Sam już jie wiem w czym jest problem. Odinstalowałem, jak mi polecił serwis LG, dotychczasowe oprogramowanie i zainstalowałem softa z dołączonej płytki, i nic! Zaktualizowałem sterownik ASPI do wersji 4.71 i również nic. Czy ktoś również tkwi w takiej sytuacji bez wyjścia? POMOCY!!!
xylon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2004, 12:37   #149
xylon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.09.2004
Posty: 10
xylon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mnie na ten przykład LG GSA 4120B nie chce nagrać płyty DVD, twierdząc, że wkładam zły nośnik (DVD%) a on czeka na DVD( - baran jeden!1 Pezegrywam zwykłą płytkę DVD!! Nie wiem co zrobić, bo nagrywara w takim stanie jest do kosza!
xylon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2004, 12:37   #150
xylon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.09.2004
Posty: 10
xylon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sorry, poprawka tekstu:
mnie na ten przykład LG GSA 4120B nie chce nagrać płyty DVD, twierdząc, że wkładam zły nośnik (DVD5) a on czeka na DVD9- baran jeden!1 Pezegrywam zwykłą płytkę DVD!! Nie wiem co zrobić, bo nagrywara w takim stanie jest do kosza!
xylon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
NEC ND3500\3520\3530\3540 A VIZZARD Napędy optyczne DVD 3165 01.02.2016 19:31
Informacje o bananach IceManSpy Propozycje, sugestie, błędy forum 27 14.07.2005 20:19
Poważny problem LG i LiteON CD-RW 24x oxygene Napędy optyczne CD 2 26.06.2005 17:53
Lg 48 16 48 -> Lg 52 24 52 rafi127 Napędy optyczne CD 1 05.03.2003 17:16
LG lub LG lub TEAC - czyli co mam kupic :-) choodyp Napędy optyczne CD 8 09.05.2002 16:05


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.