Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.07.2005, 18:41   #1
Arbus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.07.2005
Posty: 3
Arbus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Liteon nagrywa Paskami

Witam mam Liteona 1693s

Na poczatku nagrywanie wszystkich plyt bylo ok tzn jakies 4 dni
Po tym czasie nagrywarka zaczela nieszyc plyty i nagrywac tak ze od srodka plyty czesc byla nagrana, pozniej duzy fragment nie nagrany, nastepny nagrany, nastepny nienagrany. I mozna zobaczyc kola na plycie. Nagrywarka zawsze w polowie przypadkow mowi ze nagrane zakonczone powodzeniem (choc plyta zepsuta).

Ogolnie nagrywarka nagrywa ponad czas ktory jest widoczny w nero (jakby laser nie nadazal). Robilem tez testy zapisu i wyglada na to ze moj dysk nadaza z przesylaniem danych.

Mam najnowsze nero wiec odpoada to, zmienilem na nowszy bios, nagrywam na dobrych plytkach tdk, platinum. Bywa czasami tak ze plyta nagra plytke ale sa czerwone sektory, albo mase bledow liczonych w cos milionach. A napewno jak nagrywarka byla kupuiona to ilosc byla 10x razy mniejsza.

Jesli chodzi o gwarancje mam pytanie ile czasu trzeba czekac na naprawe, albo wymiane. Dzieki za wszelkie porady, bo nie wiem czy isc wymienic to urzodzenie

Arbus jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.07.2005, 18:43   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,803
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zainstaluj aspi, jeśli to nie pomoże, sprawdź palnik na innym kompie, jesli to samo, żądaj naprawy.

Witaj na forum.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 31.07.2005, 19:20   #3
Arbus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.07.2005
Posty: 3
Arbus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Aspi zainstalowalem nic to nie daje, a co do sprawdzania na innym kompie to raczej mysle ze to nic nie da gdyz na poczatku mi dobrze nagrywalo a po kilku dniach zaczelo psuc plyty.

Tak mnie ciekawi czy ktos mial podobny problem ze nagrywalo mu paskami, tak jakby laser nagrywal ale nic nie zapisywal

a najlepsze to ze na koncu pisze zapis zakonczony powoedzeniem ja laserek laskawie nie nagra pol plyty i robi mi piekne wzorki jakby ufo nasiadlo na plycie. Ogolnie mi chodzi o gwarancje wymienia czy nie albo bede musial dlugo czekac bo chyba ktos juz szedl z liteon do naprawy, albo mial podobny problem
Arbus jest offline  
Stary 31.07.2005, 20:07   #4
psotniczek1977
Bywalec
 
Data rejestracji: 16.06.2005
Posty: 38
psotniczek1977 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wymienią ci na nowy model , masz poprostu pecha trafiłeś felerny model Litka ja mam ten sam mosel i jest ok
psotniczek1977 jest offline  
Stary 02.08.2005, 16:02   #5
rork
Guru
 
Avatar użytkownika rork
 
Data rejestracji: 28.07.2002
Lokalizacja: Stargard
Posty: 1,697
rork niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
miałem takie cos na słynnym benq'u 1620 ładne pierścienie mi robił serwis oddał nowego

pozdro

ps. mam litka (z podpisu) i jest dobrze
__________________

rork jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Informacje o bananach IceManSpy Propozycje, sugestie, błędy forum 27 14.07.2005 21:19
liteon 1653 nie nagrywa dvd... Qbator Napędy optyczne DVD 3 17.06.2005 18:00
LiteOn DVDRW SOHW-1673S Prawie nie nagrywa, źle czyta wyelki problem... emstar Napędy optyczne DVD 6 07.03.2005 07:55
LiteOn nie nagrywa płyt CDRW anpi Napędy optyczne CD 2 27.12.2004 10:34
Dlaczego Liteon 451S nie nagrywa płyt esperanza DVD+RW x4 - tylko x2 ????? batmancdr Napędy optyczne DVD 2 20.02.2004 16:43


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.