![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#901 | |
|
MiniDisc
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#902 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Płytka na 100% wypalana na Pioneerze 111@A11XL.
Błędy programowe PxScana. ![]()
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 29.06.2011 o godz. 20:43 |
|
|
|
|
|
#903 |
|
Wymiatacz
Data rejestracji: 15.12.2003
Lokalizacja: Nowogard
Posty: 574
![]() |
Płytka Blupop Music x8 palona x4 na Pioneer 111L
__________________
![]() Kocham wszystkie!!! BenQ 1640 + LG GSA 4163B + Pioneer 215L + Lite-On LH-20A1H + Optiarc AD-7261S + Lite-On iHAP122 + LG H20L(zaginiona w piwnicy )
|
|
|
|
|
|
#904 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Panasonic -Rx16 palony 4x Pioneer 111@A11XL 1.29
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 29.06.2011 o godz. 20:43 |
|
|
|
|
|
#905 | ||
|
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 19.12.2004
Posty: 138
![]() |
Cytat:
Jeśli zaś chodzi o mój ton, to wyjaśniam: był nieco znużony ogólnikowymi odpowiedziami na niektóre pytania i pomijanie innych. Fakt - jak ktoś zauważył - nafilozofowałeś się niewąsko i chyba mniej czasu by Ci zajęło wrzucenie linka do danego tematu, niż tworzenie tej całej epistoły/reprymendy, a i korzyści z tego były by większe i to nie tylko dla mnie. Co zaś do: Cytat:
trochę związane z tematem, ale akurat nagrywanie i testowanie (i to setkami) najróżniejszych płytek nie jest moim hobby Używam tylko dwóch sprawdzonych nośników, z których kupnem nie mam problemu, natomiast zdarzają mi się badziewne CD/DVD (tłoczone, nagrane, porysowane i nie), z których odczytaniem oba moje Pionki sobie nie radzą. Jeżeli uważniej byś przeczytał wszystkie moje posty w tym temacie, to zauważył byś, że interesuje mnie przede wszystkim jakaś naprawdę lepsza nagrywarka od Pioneer'a (i nie istotne, czy będzie 20zł droższa, czy stówę - ma być lepsza)
|
||
|
|
|
|
|
#906 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
Czyli nabywanie wiedzy samemu poprzez czytanie wiedzy innych przelanej na słowa ![]() To uczy też analitycznego i konstruktywnego myślenia, a nie tylko mówienia: dajcie mi tu! Zadawałeś pytania na które ja w tym wątku znalazłem odpowiedź, a ty nie - choć to jeden wątek Jeżeli chcesz lepszą nagrywarkę to musisz sobie uzmysłowić, że w czołówce napędów nie ma czegoś takiego ![]() Napęd dostosowuje się do indywidualnych potrzeb, jeden ma to, inny tamto, jeden ma logo inny to niefirmówka, ect., ect.... Ponadto o tym jaką nagrywarkę kupić jest caly ogromny temat, byłeś tam? Bo jak byłeś - to znalazłeś odpowiedź ![]() A jeżeli nie znalazłeś to nikt tego za ciebie nie kupi, nie przywiezie i nie zainstaluje Ponadto jeżeli interesuje cię korekcja nagrywarki, która jest jedną z cech na którą chcesz zwrócić uwagę To też jest temat, nawet chyba na głównej stronie działu o tym ![]() Pytałeś tam? ![]() Także jak widzisz takie elaboraty nie są takie bezsensowne ![]() Gdyż ukazują bezsensowność działań niektórych użytkowników No i otwierają nowe, rozszerzone możliwości działania... ![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#907 | |
|
logged out
CDRinfo VIP
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
Niestety ty na si***322;***281; piszesz posty w temacie kt***243;ry jest o czym innym
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl |
|
|
|
|
|
|
#908 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
![]() |
W związku z tym, że mój Benq 1655 ma już znaczny "przebieg"
i tacka mu już się pier...i postanowiłem zamówić asusa 1608p3s i przerobić go na pionka 111L. Poszukałem trochę w necie i znalazłem nowy firmware 8.29 na stronie Buffalo. Mam tylko pytanie jak go wgrać? Wystarczy odpalić tylko DVD Redion Killer, czy może jeszcze coś trzeba ustawić? Tu http://buffalo.jp/download/driver/hd...xl516fb.html#1 jest ten biosik (trzeba przewinąć stronę w dół i wcisnąć download, bo można się zgubić w tych krzakach )
|
|
|
|
|
|
#909 |
|
Godzina 5-ta minut 30-ści
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
![]() |
1. Wchodzisz na stronę Niebezpiecznych Braciszków.
2. Ściągasz zmodowany bios, bez RPC do swojego Asusa (o ile pamiętam to bios od Pionka 111 w wersji 1.06), wgrywasz. 3. Potem wrzucasz zmodowany bios do Pionka DVR-111L, najpierw 8.19, a potem 8.26. U mnie taka procedura zadziałała, z tym, że przerabiałem Pionka DVR-111 na DVDR-111L i na początek wgrałem zmodowany bios od DVR-111. Aha ważne bios ma być INT. EXT jest do napędów zewnętrznych. Dokładniejsze infromacje znajdziesz w sąsiednim miasteczku.
__________________
Pozdrawiam. Lepiej powiedzieć: "To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz" Lepiej powiedzieć: "Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi" Lepiej powiedzieć: "Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami" Ostatnio zmieniany przez madmax2 : 17.10.2006 o godz. 18:48 |
|
|
|
|
|
#910 | |
|
Guru
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 3,436
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
|
|
|
|
|
|
|
#911 | |
|
Guru
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#912 | |
|
Guru
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 3,436
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
|
|
|
|
|
|
|
#913 |
|
Iniemamocny
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,363
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Mo***380;e ju***380; kto***347; napisa***322; jak nie to na stronie http://tdb.rpc1.org/#DVRA11L jest nowy bios do PIONEER 111L 8.29 TDB.
__________________
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
#914 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#915 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Nowe testowanie Pioneera !
Philips +Rx16 palony 6x Pioneer 111@A11XL 1.29 Panasonic -Rx16 palony 6x Pioneer 111@A11XL 1.29 Maxell +Rx16 palony 6x Pioneer 111@A11XL 1.29
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 29.06.2011 o godz. 20:43 |
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| Pioneer DVR 216D | pszczoly | Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych | 0 | 19.05.2010 22:25 |
| Problem z wypalaniem CD na Pioneer DVDR-112D | noe | Napędy optyczne CD | 4 | 02.06.2007 17:38 |
| Pioneer DVR K12D problem z nagrywaniem DVD | IndustrialUsagi | Napędy optyczne CD | 2 | 18.02.2007 03:44 |
| Pioneer DVR K14RA i DL | MapmuH | Napędy optyczne DVD | 0 | 22.10.2005 12:18 |
| jakie plyty 16x dla pioneer dvr 108? | styrki | Nośniki optyczne | 6 | 22.08.2005 16:18 |