Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.01.2008, 20:48   #1
LiberalnyLump80
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika LiberalnyLump80
 
Data rejestracji: 18.05.2007
Lokalizacja: Solec Kujawski
Posty: 20
LiberalnyLump80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD Podgląd Wiadomości
Gdyż jest to ograniczone możliwościami nagrywarki
***8211; to fakt. Nie spojrzałem ***8212; przyznaję się bez bicia ***8212; w specyfikację techniczną Pionka, co zaowocowało tym, iż zasugerowałem się Litkiem LH-20A1H, który wypala nośniki CD-R x48 max.

Cytat:
Napisany przez slawekj Podgląd Wiadomości
... prędkością 8x CLV.
***8211; ale chyba nie CD-eki
Pomyślimy o tym przy wykresach Verbów DVD-R Hard Coat Procetion.
__________________
Pioneer DVR-112D, Lite-On DVD8801@BenQ DW1650, Lite-On LH-20A1H
LiberalnyLump80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.01.2008, 20:58   #2
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez LiberalnyLump80 Podgląd Wiadomości
***8211; ale chyba nie CD-eki
Pomyślimy o tym przy wykresach Verbów DVD-R Hard Coat Procetion.
Prędkość 8x dla CD.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2008, 21:04   #3
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj Podgląd Wiadomości
Prędkość 8x dla CD.

Dobrze. Tak tak...

(Szybko! Dzwonić po lekarza! )


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 20:05   #4
QB
Abbey Road
 
Avatar użytkownika QB
 
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
QB niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@Punisher: Na OPTO 16 nie udało mi się jak dotąd trafić . Ale jak widziałem wykresy na forum, to nie wypadało aż tak rewelacyjnie. szkoda że "ósemka" już wychodzi z użycia.

@LiberalnyLump80: Ot, to To wygląda na odpowiednik Pasteli od TY. C1 wypadło bardzo dobrze. Czyli można wywnioskować, że jakość dotychczasowych wypałów na 112 była spowodowana syfiastą jakością nosników. Na TY dopiero widać możliwości nagrywarki. Czy mógłbyś jescze zapuścić palenie na prędkości 16x? Ciekawym, jak wypadnie jitter...
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24
PLEXTOR PX-716A 1.11
LITE-ON LH-20A1P KL0P
BENQ DW 1650 BCDC
QB jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 20:10   #5
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie pamiętam marki tej płyty, prawdopodobnie był to msonic. Jedna partia tych płyt była świetna, druga cała do kosza . Test tej lepszej palone na pionner 112L 8x.
Pioneer DVR-112\-212\-A12 \-S12-p112l_optodisc_r16_1.png
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 20:22   #6
QB
Abbey Road
 
Avatar użytkownika QB
 
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
QB niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No to się myliłem. Ale MSonic przestałem kupować od czasu, gdy jakaś partia ich płyt CD-R przestała być odczytywalna zaraz po zapisie
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24
PLEXTOR PX-716A 1.11
LITE-ON LH-20A1P KL0P
BENQ DW 1650 BCDC
QB jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 22:36   #7
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez QB Podgląd Wiadomości
No to się myliłem. Ale MSonic przestałem kupować od czasu, gdy jakaś partia ich płyt CD-R przestała być odczytywalna zaraz po zapisie
Ja też już nie kupuję. Cały cake poszedł do kosza. Taniej kupić verby niż eksperymentować.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 20:33   #8
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
pastel z nowej serii palony 16x 112L v1.24
Pioneer DVR-112\-212\-A12 \-S12-pioneer_dvd-rw__dvr-112l_1.24.png
Pioneer DVR-112\-212\-A12 \-S12-benq____dvd_ls_dw1655_bcib_29-january-2008_19_29.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 20:35   #9
QB
Abbey Road
 
Avatar użytkownika QB
 
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
QB niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dzi***281;ki seku
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24
PLEXTOR PX-716A 1.11
LITE-ON LH-20A1P KL0P
BENQ DW 1650 BCDC
QB jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 20:52   #10
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 20:52   #11
LiberalnyLump80
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika LiberalnyLump80
 
Data rejestracji: 18.05.2007
Lokalizacja: Solec Kujawski
Posty: 20
LiberalnyLump80 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@QB

Plextor CD-R x48 ***8212; Made in Japan ***8212; burn x16 on DVR-112D@1.24 no mod:

Pioneer DVR-112\-212\-A12 \-S12-00_info.png

Pioneer DVR-112\-212\-A12 \-S12-01_plextorcd-rx48_burn16x_on_dvr-112d-1.24.png

Pioneer DVR-112\-212\-A12 \-S12-02_plextorcd-rx48_burn16x_on_dvr-112d-1.24.png
__________________
Pioneer DVR-112D, Lite-On DVD8801@BenQ DW1650, Lite-On LH-20A1H
LiberalnyLump80 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2008, 21:02   #12
QB
Abbey Road
 
Avatar użytkownika QB
 
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
QB niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez LiberalnyLump80 Podgląd Wiadomości
@QB

Plextor CD-R x48 ***8212; Made in Japan ***8212; burn x16 on DVR-112D@1.24 no mod:

Załącznik 45343

Załącznik 45344

Załącznik 45345
Dzięki Jitter jest bardziej poszarpany. Czyli nieco lepiej wypadło palenie 24x. Na przyszłość testuj na samym na Benqu. LiteOn nie jest przystowany do pomiaru błędów na płytach CD i daje dość dziwaczne wyniki
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24
PLEXTOR PX-716A 1.11
LITE-ON LH-20A1P KL0P
BENQ DW 1650 BCDC
QB jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2008, 11:32   #13
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez QB Podgląd Wiadomości
Na przysz***322;o***347;***263; testuj na samym Benqu.
... pr***281;dko***347;ci***261; 8x CLV.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2008, 14:03   #14
QB
Abbey Road
 
Avatar użytkownika QB
 
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
QB niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
TDK DVD+R 1-16x Speed, jewel case palona 112 1.24 8x

Pioneer DVR-112\-212\-A12 \-S12-benq____dvd_dd_dw1650_bcic_30-january-2008_13_02.png

Za sprzedaż takich płyt powinni karać chłostą Lepsze płytki to ja w śmieciach znajdę Precz z TDK!
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24
PLEXTOR PX-716A 1.11
LITE-ON LH-20A1P KL0P
BENQ DW 1650 BCDC
QB jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2008, 16:06   #15
SpeedFreaK
Guru
 
Avatar użytkownika SpeedFreaK
 
Data rejestracji: 06.09.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 4,225
SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
TDK to syf, od dawna o tym wiadomo
__________________
Intel Core i7 4790K @ 4.00GHz MSI Z97 Gaming 3 Kingston HyperX XPM Beast 32 GB MSI GeForce GTX1060 SSD Samsung 840 EVO 250GB Samsung SH224DB Chieftec CTG-750C Zalman Z11 Plus
SpeedFreaK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jaką kupić nagrywarkę DVD ? (III) czary2mary Napędy optyczne DVD 229 01.02.2014 16:53
Pioneer BDR-S07XLB vs LITEON IHBS 112 vs LG BH10LS30 praca225 Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD 2 13.08.2012 00:53
pioneer 112 - czy zaufac ponownie? ;) yhn Napędy optyczne DVD 14 15.05.2009 14:01
Pioneer 212 ---> 212L (LightScribe)- czy ktos znalazl rozwiazanie ? Portalnet Napędy optyczne DVD 5 15.08.2007 20:17
Problem z wypalaniem CD na Pioneer DVDR-112D noe Napędy optyczne CD 4 02.06.2007 17:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:19.


Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.