![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
|
|
#1 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 18.05.2007
Lokalizacja: Solec Kujawski
Posty: 20
![]() |
***8211; to fakt. Nie spojrzałem ***8212; przyznaję się bez bicia ***8212; w specyfikację techniczną Pionka, co zaowocowało tym, iż zasugerowałem się Litkiem LH-20A1H, który wypala nośniki CD-R x48 max.
![]() ***8211; ale chyba nie CD-eki Pomyślimy o tym przy wykresach Verbów DVD-R Hard Coat Procetion.
__________________
Pioneer DVR-112D, Lite-On DVD8801@BenQ DW1650, Lite-On LH-20A1H |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Abbey Road
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
![]() |
@Punisher: Na OPTO 16 nie udało mi się jak dotąd trafić
. Ale jak widziałem wykresy na forum, to nie wypadało aż tak rewelacyjnie. szkoda że "ósemka" już wychodzi z użycia.@LiberalnyLump80: Ot, to To wygląda na odpowiednik Pasteli od TY. C1 wypadło bardzo dobrze. Czyli można wywnioskować, że jakość dotychczasowych wypałów na 112 była spowodowana syfiastą jakością nosników. Na TY dopiero widać możliwości nagrywarki. Czy mógłbyś jescze zapuścić palenie na prędkości 16x? Ciekawym, jak wypadnie jitter...
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24 PLEXTOR PX-716A 1.11 LITE-ON LH-20A1P KL0P BENQ DW 1650 BCDC |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
Nie pamiętam marki tej płyty, prawdopodobnie był to msonic. Jedna partia tych płyt była świetna, druga cała do kosza
. Test tej lepszej palone na pionner 112L 8x.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Abbey Road
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
![]() |
No to się myliłem. Ale MSonic przestałem kupować od czasu, gdy jakaś partia ich płyt CD-R przestała być odczytywalna zaraz po zapisie
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24 PLEXTOR PX-716A 1.11 LITE-ON LH-20A1P KL0P BENQ DW 1650 BCDC |
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
Cytat:
Ja też już nie kupuję. Cały cake poszedł do kosza. Taniej kupić verby niż eksperymentować.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#9 |
|
Abbey Road
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
![]() |
Dzi***281;ki seku
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24 PLEXTOR PX-716A 1.11 LITE-ON LH-20A1P KL0P BENQ DW 1650 BCDC |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#11 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 18.05.2007
Lokalizacja: Solec Kujawski
Posty: 20
![]() |
__________________
Pioneer DVR-112D, Lite-On DVD8801@BenQ DW1650, Lite-On LH-20A1H |
|
|
|
|
|
#12 | |
|
Abbey Road
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
![]() |
Cytat:
Jitter jest bardziej poszarpany. Czyli nieco lepiej wypadło palenie 24x. Na przyszłość testuj na samym na Benqu. LiteOn nie jest przystowany do pomiaru błędów na płytach CD i daje dość dziwaczne wyniki
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24 PLEXTOR PX-716A 1.11 LITE-ON LH-20A1P KL0P BENQ DW 1650 BCDC |
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Abbey Road
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
![]() |
TDK DVD+R 1-16x Speed, jewel case palona 112 1.24 8x
![]() Za sprzedaż takich płyt powinni karać chłostą Lepsze płytki to ja w śmieciach znajdę Precz z TDK!
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24 PLEXTOR PX-716A 1.11 LITE-ON LH-20A1P KL0P BENQ DW 1650 BCDC |
|
|
|
|
|
#15 |
|
Guru
Data rejestracji: 06.09.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 4,225
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
TDK to syf, od dawna o tym wiadomo
__________________
Intel Core i7 4790K @ 4.00GHz MSI Z97 Gaming 3 Kingston HyperX XPM Beast 32 GB MSI GeForce GTX1060 SSD Samsung 840 EVO 250GB Samsung SH224DB Chieftec CTG-750C Zalman Z11 Plus ![]() |
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| Jaką kupić nagrywarkę DVD ? (III) | czary2mary | Napędy optyczne DVD | 229 | 01.02.2014 16:53 |
| Pioneer BDR-S07XLB vs LITEON IHBS 112 vs LG BH10LS30 | praca225 | Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD | 2 | 13.08.2012 00:53 |
| pioneer 112 - czy zaufac ponownie? ;) | yhn | Napędy optyczne DVD | 14 | 15.05.2009 14:01 |
| Pioneer 212 ---> 212L (LightScribe)- czy ktos znalazl rozwiazanie ? | Portalnet | Napędy optyczne DVD | 5 | 15.08.2007 20:17 |
| Problem z wypalaniem CD na Pioneer DVDR-112D | noe | Napędy optyczne CD | 4 | 02.06.2007 17:38 |