Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.12.2007, 20:27   #1
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ricki Podgląd Wiadomości
Mam pytanie, czy opłaca się kupić PX-755 za 230 zł? Nagrał kilka płyt DVD i na 100% jest sprawny?
Jak jest sprawny

To bierz go!


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2007, 20:59   #2
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD Podgląd Wiadomości
Jak jest sprawny

To bierz go!


Wszystko działa w nim. Ma jeszcze ponad rok gwarancji. Do tej pory miałem Litki, ale to były kiepskie sprzęty jak na dzisiejsze realia. Obecnie mam 2x Benq 1655 i 1x Pioneer 111L, ale chcę wykonać testy zapisanych płyt, a Plex jest w tym chyba najlepszy. Czy ten model sprawdzi się w tym bez problemu, a jak tak to jaki soft jest potrzebny?
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2007, 21:19   #3
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ricki Podgląd Wiadomości
Wszystko działa w nim. Ma jeszcze ponad rok gwarancji. Do tej pory miałem Litki, ale to były kiepskie sprzęty jak na dzisiejsze realia. Obecnie mam 2x Benq 1655 i 1x Pioneer 111L, ale chcę wykonać testy zapisanych płyt, a Plex jest w tym chyba najlepszy. Czy ten model sprawdzi się w tym bez problemu, a jak tak to jaki soft jest potrzebny?
Do testów nadaje się również BenQ 1650, który jest jeszcze oferowany np. TU

Trzeba tylko zrobić mały mod

A Liteony nie są wcale takie złe - czas skończyć z zabobonami

Liteon 20A1P/H bardzo dobrze zapisuje i ma więcej możliwości testowych niż BenQ

A do Plexa trzeba by mieć przykładowo PlexToolsXL


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2007, 23:55   #4
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD Podgląd Wiadomości
Do testów nadaje się również BenQ 1650, który jest jeszcze oferowany np. TU

Trzeba tylko zrobić mały mod

A Liteony nie są wcale takie złe - czas skończyć z zabobonami

Liteon 20A1P/H bardzo dobrze zapisuje i ma więcej możliwości testowych niż BenQ

A do Plexa trzeba by mieć przykładowo PlexToolsXL



Chyba to oprogramowanie jest w komplecie, a moze się mylę? Czyli co brać tego Plexa. Litka nie chcę. Skończyłem na modelu 1653s
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2007, 00:31   #5
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ricki Podgląd Wiadomości
ale chcę wykonać testy zapisanych płyt, a Plex jest w tym chyba najlepszy. Czy ten model sprawdzi się w tym bez problemu, a jak tak to jaki soft jest potrzebny?
Dokładne testy zrobisz za pomocą pxscan i pxview, niestety żeby je przeprowadzić będziesz musiał wgrać zmodyfikowane firmware do nagrywarki, a to wiąże sie z ryzykiem utraty gwarancji. Wszystkie testy będziesz mógł też zrobić za pomocą plextools.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2007, 00:56   #6
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez punisher Podgląd Wiadomości
Dokładne testy zrobisz za pomocą pxscan i pxview, niestety żeby je przeprowadzić będziesz musiał wgrać zmodyfikowane firmware do nagrywarki, a to wiąże sie z ryzykiem utraty gwarancji. Wszystkie testy będziesz mógł też zrobić za pomocą plextools.
Czy to ma byc bios od TDB z RPC1? Sorki za głupie pytanka ale naprawdę w temacie Plextor jestem na bakier Moze jakieś linki co ściągnąć i jak wgrać ten firmware.
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2007, 00:26   #7
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja mam Px 760 to prawie to samo

i nie ***380;a***322;uje 350pln kt***243;re na niego wyda***322;em

cd-audio pale tylko na nim
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2007, 01:11   #8
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mo***380;esz te***380; spr***243;bowa***263; zrobi***263; test za pomoc***261; PXscan bez wgrywania modyfikowanego firmware (dzia***322;a***322;o z PX-760, nie wiem czy zadzia***322;a z PX-755). Rozpoczynasz dwowlny test za pomoc***261; plextolls. W trakcie testu za pomoc***261; mened***380;era zada***324; wy***322;***261;czasz plextools i w***322;***261;czasz pxscan.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2007, 11:00   #9
melag
MiniDisc
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez punisher Podgląd Wiadomości
Możesz też spróbować zrobić test za pomocą PXscan bez wgrywania modyfikowanego firmware (działało z PX-760, nie wiem czy zadziała z PX-755). Rozpoczynasz dwowlny test za pomocą plextolls. W trakcie testu za pomocą menedżera zadań wyłączasz plextools i włączasz pxscan.
Ten trik działa też z PX-755
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.01.2008, 19:03   #10
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
palona 8x px760v1.07
Plextor PX-755A\SA\UF-1.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2008, 12:11   #11
VANTWG
-=MIXED CLAN=-
 
Avatar użytkownika VANTWG
 
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
noooo przyjemnie spalona p***322;ytka.....Verb??
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA ..........
2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA ..........

I kilka szt. poza budą.
VANTWG jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2008, 23:22   #12
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Verb... na dodatek Pastel Różowy
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2008, 23:43   #13
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
żeby temat nie popadł w otchłań

EMTEC zakup "MM" 2,49zł Jewel case
Plextor PX-755A\SA\UF-20080804025.png
palona 8x px760v1.07

NO COMMENT
Plextor PX-755A\SA\UF-clip.png
Plextor PX-755A\SA\UF-dvdr-px-760a-_aug-04-2008-21h01m07s531ms_4x.png
Plextor PX-755A\SA\UF-benq____dvd_ls_dw1655_bcib_23-july-2008_18_18.png
__________________
Every wish is only a journey away...

Ostatnio zmieniany przez seku : 04.08.2008 o godz. 23:46
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2008, 17:37   #14
VANTWG
-=MIXED CLAN=-
 
Avatar użytkownika VANTWG
 
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no no....
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA ..........
2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA ..........

I kilka szt. poza budą.
VANTWG jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2008, 02:35   #15
VANTWG
-=MIXED CLAN=-
 
Avatar użytkownika VANTWG
 
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Verb -R palony 16x na 760'tce.....

FW 1.06


IMO niezły burn jak na pogwarancyjnego plexa.......

FW 1.07
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Plextor PX-755A\SA\UF-plex_r_16x.png   Plextor PX-755A\SA\UF-plex_r_16x_107.png  
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA ..........
2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA ..........

I kilka szt. poza budą.

Ostatnio zmieniany przez VANTWG : 15.08.2008 o godz. 02:38
VANTWG jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:33.


Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.