![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
|
|
#1 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
To bierz go! ![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
![]() |
Wszystko działa w nim. Ma jeszcze ponad rok gwarancji. Do tej pory miałem Litki, ale to były kiepskie sprzęty jak na dzisiejsze realia. Obecnie mam 2x Benq 1655 i 1x Pioneer 111L, ale chcę wykonać testy zapisanych płyt, a Plex jest w tym chyba najlepszy. Czy ten model sprawdzi się w tym bez problemu, a jak tak to jaki soft jest potrzebny?
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
![]() Trzeba tylko zrobić mały mod ![]() A Liteony nie są wcale takie złe - czas skończyć z zabobonami ![]() Liteon 20A1P/H bardzo dobrze zapisuje i ma więcej możliwości testowych niż BenQ A do Plexa trzeba by mieć przykładowo PlexToolsXL ![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Guru
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
![]() |
Cytat:
Chyba to oprogramowanie jest w komplecie, a moze się mylę? Czyli co brać tego Plexa. Litka nie chcę. Skończyłem na modelu 1653s
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
Dokładne testy zrobisz za pomocą pxscan i pxview, niestety żeby je przeprowadzić będziesz musiał wgrać zmodyfikowane firmware do nagrywarki, a to wiąże sie z ryzykiem utraty gwarancji. Wszystkie testy będziesz mógł też zrobić za pomocą plextools.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Guru
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
![]() |
Cytat:
ale naprawdę w temacie Plextor jestem na bakier Moze jakieś linki co ściągnąć i jak wgrać ten firmware.
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
ja mam Px 760 to prawie to samo
i nie ***380;a***322;uje 350pln kt***243;re na niego wyda***322;em cd-audio pale tylko na nim
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
Mo***380;esz te***380; spr***243;bowa***263; zrobi***263; test za pomoc***261; PXscan bez wgrywania modyfikowanego firmware (dzia***322;a***322;o z PX-760, nie wiem czy zadzia***322;a z PX-755). Rozpoczynasz dwowlny test za pomoc***261; plextolls. W trakcie testu za pomoc***261; mened***380;era zada***324; wy***322;***261;czasz plextools i w***322;***261;czasz pxscan.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#9 | |
|
MiniDisc
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#11 |
|
-=MIXED CLAN=-
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
![]() ![]() |
noooo przyjemnie spalona p***322;ytka.....Verb??
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA .......... ![]() 2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA .......... ![]() I kilka szt. poza budą. |
|
|
|
|
|
#12 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Verb... na dodatek Pastel Różowy
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#13 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
Every wish is only a journey away... Ostatnio zmieniany przez seku : 04.08.2008 o godz. 23:46 |
|
|
|
|
|
#14 |
|
-=MIXED CLAN=-
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
![]() ![]() |
no no....
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA .......... ![]() 2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA .......... ![]() I kilka szt. poza budą. |
|
|
|
|
|
#15 |
|
-=MIXED CLAN=-
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
![]() ![]() |
Verb -R palony 16x na 760'tce.....
FW 1.06 IMO niezły burn jak na pogwarancyjnego plexa....... ![]() FW 1.07
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA .......... ![]() 2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA .......... ![]() I kilka szt. poza budą. Ostatnio zmieniany przez VANTWG : 15.08.2008 o godz. 02:38 |
|
|
|
![]() |
|
|