Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2003, 01:01   #1
Maciass
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.11.2003
Posty: 15
Maciass w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Stacjonarne DVD za jedyne 270 zeta...hmmm?

Skoro forum DVD to moze to kogos zainteresuje - a moze juz ktos cos wie, widzial - w piatek t.j. 21.11.03 "znanna wszytkim" siec sklepow Biedronka rozpoczyna sprzedaz stacjonarnych DVD firmy "krzak" made in sciezka w dzungli. Moze nie byloby to rewewlacyjne ale...kosztuje 269 zeta, obsluguje sporo formatow w tym cdr +rw, odtwarza mp3, ma dekoder dolby dygital i dts out i kilka innych opcji... Ciekawy jestem czy ktos to moze widzial lub moze nawet mial okazje przetestowac..
Szajs to pewnie jest ale tanszych odtwarzaczy MP3 to chyba nie widzialem.. :-) A i ostatnio sie przekonalem, ze te tanie otwarzacze chetniej lykaja plytki DVD R wszelkiej masci niz wypasione firmowy...
pzdr
Maciass
To byla rekalama?
Maciass jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.11.2003, 01:36   #2
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Maciass
Skoro forum DVD to moze to kogos zainteresuje - a moze juz ktos cos wie, widzial - w piatek t.j. 21.11.03 "znanna wszytkim" siec sklepow Biedronka rozpoczyna sprzedaz stacjonarnych DVD firmy "krzak" made in sciezka w dzungli. Moze nie byloby to rewewlacyjne ale...kosztuje 269 zeta, obsluguje sporo formatow w tym cdr +rw, odtwarza mp3, ma dekoder dolby dygital i dts out i kilka innych opcji... Ciekawy jestem czy ktos to moze widzial lub moze nawet mial okazje przetestowac..
Szajs to pewnie jest ale tanszych odtwarzaczy MP3 to chyba nie widzialem.. :-) A i ostatnio sie przekonalem, ze te tanie otwarzacze chetniej lykaja plytki DVD R wszelkiej masci niz wypasione firmowy...
pzdr
Maciass
To byla rekalama?
Za 199 szczesliwcy mogli nabyć Daewoo od Zubera (Breslau). Ale mało było - po 4 sztuki na sklep. Podobno w Poznaniu w Starym Browcu wybili szyby bo sprzedawano jakieś DVD za 100 zł ! Teraz w Breslau szykuje się 26.11 otwarcie Media Markt a Auchan na Bielanach. Pewnie coś rzucą taniego made in China (obóz pracy)...
A mój drogi (przy tych klockach) Pionek 444 czyta wszystkie płyty : DVDR + i -. No i VCD,SVCD, MP3. Brak mu tylko JPEG, WMA i ewentualnie popularnego ostatnio dvd-mp3.
Ja wolę swojego Pionka. Ale jak ktoś chce taniochy, na pewno ciś znajdzie. Niech rzuca okiem na rkelamy Euro RTV AGD, Media Markt, NeoNet i innych sieci - nawet Biedronek.

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline  
Stary 20.11.2003, 08:24   #3
diggah
Bywalec
 
Avatar użytkownika diggah
 
Data rejestracji: 05.11.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 41
diggah w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Maciass
DVD firmy "krzak" made in sciezka w dzungli. Moze nie byloby to rewewlacyjne ale...kosztuje 269 zeta, obsluguje sporo formatow w tym cdr +rw, odtwarza mp3, ma dekoder dolby dygital i dts out i kilka innych opcji... Ciekawy jestem czy ktos to moze widzial lub moze nawet mial okazje przetestowac..
Szkoda, ze nie znasz nazwy. Jakies miesiac temu w MM byly odtwarzacze DVD firmy DAYTEK (275zl). Powiem, ze rewelacyjne. Czytaja wszystkie plyty nawet filmy nagrywane na dvd r "-" z predkoscia x4 (plyki po 5,50). Odtwarzacz ma dokladnie to co pisales. Aaaa... i bardzo latwo mozna usunac regionalizacje w tym daytek'u.
diggah jest offline  
Stary 21.11.2003, 09:54   #4
Fafer
DVD Maniac
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Posty: 211
Fafer zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W sieci Selgros sprzedawano elty po 250 czytają wszystkie dvd-r a po upgrade oprogramowania dvd+r.
Da się zrobic dobre tanie DVD.
__________________
Fafer
Fafer jest offline  
Stary 23.11.2003, 18:21   #5
Maciass
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.11.2003
Posty: 15
Maciass w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No i w biedronce nawet nie dalem rady fizycznie zobaczyc sprzetu bo bylo 15 i sie rozeszly jak cieple...
Ale za to wyczailem w Auchan promocje na innych "szajs" niejaki MICROLAB - w dwoch wersjach gk 3100 za 249 zeta i gk 3000 za za 299 zeta. Roznica w tanszym brak wyswietlacza cieklokrystalicznego, brak wejsc na 2 micro ( w drozszym sa) no i brak wyjsc koncentrycznych 5+1.
Reszta taka sama. No i kupilem - wprawdzie nie dla siebie tylko dla znajomego ale mialem okazje przetestowac. Czyta wszystko + - rw+ rw - plyty multisesyjne. Odtwarza mp3 mpeg jpg i jeszcz kilka innych. Obsluga prosta jak wykalaczka - zarzadzanie plikami w stylu eksploratora windows - widzi pliki tylko te ktore czyta. Nie trzeba specjalnie przygotowywac plyt wystarczy plyta z danymi - np nagrane na cd fotki lub filmiki. Dodatkowo kilka funkcji zwiazanych z mp3 - naprawde fajny sprzet za te pieniadze jak dla mnie rewelacja - zobaczymy jak bedzie sie sprawowal dalej ale pojego panasola pod wzgledem ilosci funkci bije na glowe przy niezauwazalnej roznicy jakosci obrazu...
PZDR Maciass
mile zaskoczony....
Maciass jest offline  
Stary 24.11.2003, 10:56   #6
nowak
Bywalec
 
Avatar użytkownika nowak
 
Data rejestracji: 12.02.2003
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 57
nowak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
DVD- Telca

Tak przy okazji, jestem szczęśliwym posiadaczem dvd firmy TELCA. Zakupiony był w Auchan w Sosnowcu, sporo potrafi, ale nie moge sprawdzic jednego. Otóż nie mam dostępu do "+" i "-" (R i RW) i nie mogę sprawdzic, czy ten sprzęt to łyka, może ktoś coś o tym wie?
Zgóry dzięki.
nowak jest offline  
Stary 24.11.2003, 14:37   #7
Black_Dev
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.11.2003
Posty: 5
Black_Dev w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Maciass
Skoro forum DVD to moze to kogos zainteresuje - a moze juz ktos cos wie, widzial - w piatek t.j. 21.11.03 "znanna wszytkim" siec sklepow Biedronka rozpoczyna sprzedaz stacjonarnych DVD firmy "krzak" made in sciezka w dzungli. Moze nie byloby to rewewlacyjne ale...kosztuje 269 zeta, obsluguje sporo formatow w tym cdr +rw, odtwarza mp3, ma dekoder dolby dygital i dts out i kilka innych opcji... Ciekawy jestem czy ktos to moze widzial lub moze nawet mial okazje przetestowac..
Szajs to pewnie jest ale tanszych odtwarzaczy MP3 to chyba nie widzialem.. :-)
Juz Ci mowie dokladnie

a wiec czyta +- ale do pewnego momentu np LOTR 1 ext version do 27 sceny nie wazne czy to verbatim r , princo r czy cos innego... inicjalizacja jest super.. ale nie wiem czemu ten pierunie chce czytac koncowych sektorow dvd moze to wina nagrywarki ? mam liteona 411s ale ze starym biosem je nagrywalem teraz juz mam nowy... moze to pomoze... pozatym fajny sprzecik no i jak bylo powiedziane niedrogi...choc ja sobie ostrze zeby na soniawke za 700zl
Black_Dev jest offline  
Stary 25.11.2003, 12:36   #8
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Daewoo

Sieć NeoNet reklamuje za 299 zł odtwarzacz Daewoo, który według tekstu reklamowego ma czytać WSZYSTKIE formaty DVDR oraz mp3, JPEG.... Ciekawe na ile to prawda .

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline  
Stary 26.11.2003, 16:18   #9
szoszon
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika szoszon
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 20
szoszon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
za jedyne 270

nabylem tego amc-----AM-1501 jestem zadowolony ma tylko problemy z nadpaleniem cd - moze ktos wie gdzie mozna do niego pobrac biosa -jezeli jakis jest moze po wgraniu biosa zniknie problem
szoszon jest offline  
Stary 26.11.2003, 18:39   #10
Gienek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.06.2003
Posty: 28
Gienek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jabba the Hutt
Jeśli to Daewoo 2112 lub 2113 to smiało można kupić, sam mam 2113 i nie mam prodlemów z nagrywanymi płytami DVD i plikami mp3. Jak za te pieniądze to polecam.
Gienek jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.