![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#16 |
|
Zarejestrowany dla jaj
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ja jednak wolę bez tego rozmycia. Ale głównie, to mi chodzi o to, żeby każdy miał wybór i ustawił to sobie, jak chce. A niestety po zainstalowaniu IE 7 na XP opcja ta jest włączona w przeglądarce, mimo że ogólnie jest wyłączona
__________________
Pozdrawiam Marek |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#17 | |
|
Smakosz... Heinekena!
Data rejestracji: 04.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
![]() |
Cytat:
Można ją również wyłączyć w ie z menu narzędzia -> opcje internetowe -> zaawansowane -> sekcja multimedia -> wyczyść pole wyboru Zawsze używaj technologii ClearType dla HTML, a następnie kliknij przycisk OK i restart przeglądarki. U mnie działa -> sprawdzone
|
|
|
|
|
|
|
#18 | |
|
Zarejestrowany dla jaj
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
Poczytałem w necie i wszystko znalazłem na temat clear type. Wcześniej jakoś nie spotkałem się nigdzie z opisem tego wynalazku. Ale cóż człowiek uczy się całe życie
__________________
Pozdrawiam Marek |
|
|
|
|
|
|
#19 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Trzeba po***380;egna***263; si***281; z Nero 6.6.1.4 jest niezgodno***347;***263;...
![]() ![]() Pozostaje zainstalowa***263; Nero 7.7.5.1 Zgodno***347;***263; z Vist***261;.... instalacja bez problem***243;w. Ja wybra***322;em "niestandardow***261;" (umo***380;liwia wyb***243;r program***243;w). Pierwszy zapis ![]() po dopisaniu w rejestrze Nero wpisu "ShowSingleRecorderSpeed"=dword:00000001" podczas zapisu pokazywana jest chwilowa rzeczywista pr***281;dko***347;***263; zapisu. ![]() ![]() ![]() ![]() P***322;ytka zostala zapisana poprawnie. ![]()
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 12.02.2007 o godz. 13:42 |
|
|
|
|
|
#20 |
|
Zarejestrowany dla jaj
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
To może lepiej na razie nie witać się z vistą?
__________________
Pozdrawiam Marek |
|
|
|
|
|
#21 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Wręcz odwrotnie.... lepsze zarządzanie pamięcią, mnóstwo nowych funkcji, zabezpieczeń itd.
![]() Pierwsze wrażenia z Visty.... pozytywne. Ustawienia grafiki na max, dużo pamięci i system działa płynnie. ![]() Mam zainstalowane na dwóch niezależnych partycjach XP i Vistę. Jeden drugiemu nie przeszkadza a przejście robię PQBoot Symantec'a. ![]() Pozostaje testowanie.... ![]()
|
|
|
|
|
|
#22 | |
|
Zarejestrowany dla jaj
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
Pozdrawiam Marek |
|
|
|
|
|
|
#23 |
|
Jukebox Hero
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Poki co zostane przy win2k3 z msdnaa. Stabilno***347;***263;, szybko***347;***263; i bezpieczenstwo wzorowe... xpeka nigdy nie lubilem. Na poczatku mialem z nim same problemy i to wrazenie mi pozostalo.
Poza tym mam 512MB ramu - win2k3 smiga na tym jak szalony (z wyjatkiem najnowszych gier). A to 508MB i 27MB niestronicowanego j***261;dra na screenshocie daje mi duzo do myslenia
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
Caliente
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
![]() ![]() ![]() |
ja Od 1szego lutego tylko na Vista
__________________
|
|
|
|
|
|
#25 |
|
BenQ DW1650
Data rejestracji: 24.05.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 217
![]() |
|
|
|
|
|
|
#26 |
|
BenQ DW1650
Data rejestracji: 24.05.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 217
![]() |
A nie prosciej bez zadnego pqboota? vista z xp wspolpracuje idealnie i w dodatku nic nie musisz przelaczac, tylko masz ladne menu na starcie...
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
Guru
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
![]() |
|
|
|
|
|
|
#28 | |
|
Zarejestrowany dla jaj
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
Pozdrawiam Marek |
|
|
|
|
|
|
#29 | ||
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Cytat:
Dlatego u***380;ywam PQBoot. Jeden nie widzi drugiego i o takie dzia***322;anie chodzi. ![]() Cytat:
|
||
|
|
|
![]() |
|
|