Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.05.2010, 12:43   #1
boskar
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.05.2010
Posty: 7
boskar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wirtualna nagrywarka

Witam forumowiczów!
Pozwolicie państwo (panowie? że odkopię sprawę która była już poruszana - potrzebuję programu, który miałby robić za _Wirtualną Nagrywarkę DVD_ (tzn była widziana przez wszystkie programy do nagrywania płyt jako urządzenie pozwalające na zapis płyt, a sam zapis leciałby do do iso/czegkolwiek z czym da się cokolwiek zrobić).
Większość programów do nagrywania ma opcję "nagraj do iso", są Nero Virtual Recorder itd, ale gdyby o to mi chodziło to bym tu nie pisał - chodzi mi o to, żeby program do tworzenia dysków Recovery dla mojego netbooka wykrył "nagrywarkę" i nagrał do niej. Próbowałem przenalizować jego działanie, oczywiście program sam sobie tworzy iso, które ma kilka GB a potem w jakiś sposób je zapisuje, natomiast ten plik ma takie uprawnienia systemowe, że NIE DA RADY się do niego dobrać, oczywiście istnieje tylko w trakcie nagrywania którego nie bardzo da się przerwać itd.

O sprawie pisano tutaj (lata temu :
forum.cdrinfo.pl /f2/czy-istnieje-emulator-cd-rw-16797/
forum.cdrinfo.pl /f15/wirtualna-nagrywarka-dvd-34552/

niedawno, ale mogło przejść niezauważone:
forum.cdrinfo.pl /f2/nero-image-recorder-inne-zastosowania-48953/

(wybaczcie nieklikalność, za mało postów mam)

Dorzucę jeszcze, że płytkę dla bardzo podobnego netbooka zrobiłem podpinając napęd DVD-RW (Samsung) ATAPI via mostek USB-ATA (SATA/PATA/PATA2,5"), a następnie z niej zrobiłem iso... No ale taka metoda boli, że się tak wyrażę, zawsze to ryzyko jakiegoś błędu, a przecież nikt mi nie da md5 oryginału żeby to sprawdzić itd, stąd wolałbym metodę z wirtualną nagrywarką. Zwłaszcza że koncepcja jest w sumie prosta, i nie wiem dlaczego taki program miałby nie istnieć.

Pozdr i wybaczcie że odkopuję - trochę czasu jednak minęło...
boskar jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 

Tagi
iso, obraz, windows, wirtualna, wirtualna nagrywarka


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czy to oznacze ze nagrywarka "Padla"?? irekzbr Napędy optyczne CD 9 01.06.2004 16:17
wirtualna nagrywarka dvd lygi Napędy optyczne DVD 7 08.05.2004 21:25
nagrywarka liteon i obrazy z dysku... seba79 Napędy optyczne CD 6 09.11.2003 18:20
Problem z nagrywarka LiteOn LTR-40125S tomik23 Napędy optyczne CD 1 29.10.2003 15:48
Znikajaca nagrywarka TEAC W540E - pomozcie! Cacek Napędy optyczne CD 8 04.07.2002 13:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.