Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 27.08.2008, 11:19   #1
jarbis
Bywalec
 
Avatar użytkownika jarbis
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Posty: 47
jarbis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
napisy na dwóch cd nie załączają się

Witam
W wyszukiwarce nie znalazłem odwiedzi, dlatego chciałbym się zapytać, jak można zrobić , aby na filmie nagranym na 2 CD napisy połączały się do obu części
Format filmu to avi, kolega powiedział , abym zmienił nazwę pliku z napisem i nagrał go podwójnie , z tym że plik filmowy nie miał nazwy filmu, tylko jakieś xzc. Nadałem taką samą nazwę plikowi z napisami, podwójnie nagrałem i....
napisy w ogóle się nie podłączyły.
Zatem, czy napisy podłączą się do obu plików CD, [1 i 2] , jeśli nagram napisy podwójnie? Jak zrobić, by napisy podłączały się do każdego pliku z filmem?
Tych wszystkich, którym udało się dotrwać do tych słów, pozdrawiam serdecznie.
jarbis
jarbis jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.08.2008, 11:52   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Zupelnie nie rozumiem o co chodzi!
Jezeli film jest na plycie CD (700) z napisami, to w zasadzie kazdy odtwarzacz koputerowy przechwyci napisy.
Napisy powinny byc nazwane tak samo jak film:
np.- Wymioty.u.cioty.CD1.avi+Wymioty.u.cioty.CD1.txt=dz iala. (czesc druga indentico tylko CD2)
Odtwarzacze DVD nie musza podlaczac automatycznie, moga ale nie musza - zasada jest ta sama.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.08.2008, 14:46   #3
jarbis
Bywalec
 
Avatar użytkownika jarbis
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Posty: 47
jarbis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry napisy do dwóch CD filmu

Hejka
Pozdrawiam na wstępie wszystkich , bo już długo nic tu nie skrobałem. chodzi o sytuację, gdy mamy film na 2 CD i jeden plik napisów, który , nagrany pojedynczo , podłącza się tylko do pierwszego CD, natomiast drugi plik nazywany tu CD2 jest już bez napisów. Czy , jeśli nagram plik z napisami podwójnie , to wówczas automatycznie podłączy się do drugiego CD? Jak to zrobić?
miłej pracy przed komputerem, co by najmniej baranów spotykać.
jarbis
jarbis jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.08.2008, 15:30   #4
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Tak dobrze to nie ma
Masz dwa aviki, musisz miec dwa pliki txt. I to tyle.
Wyjscie:
-polaczyc aviki w jeden (jakims progsem, np. Gordianem -chyba)
-podzielic tekst na dwa (np. SubEdit, Time Adjuster )
Oczywiscie po podzieleniu, musimy przesunac czas w napisach dopasowujac do drugiej czesci. W sumie w TA to jest ok. 4 klikniec myszka


Nawiasem, wgranie podwojnych, takich samych napisow aby sie odtwarzaly w dwoch filmach (bo tak jest w dwu-czesciowym filmie) to nie powiem, bardzo oryginalny pomysl nawet niezwykle oryginalny - sam bym na to nie wpadl
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!

Ostatnio zmieniany przez yahol : 27.08.2008 o godz. 15:32
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 12:30
Wybór pralki, lodówki, odkurzacza, itp. CIAPEK Off topic 784 23.01.2019 23:37
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 01:41


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.