Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.03.2003, 16:56   #16
-=KoWaLiK=-
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Tomek777 napisa***322;(a)
Najprościej i najłatwiej jest chyba zgrać na HDD do wav`ów i później wypalić w Nero czy Feurio. Nie przypominam sobie przypadku, kiedy ta metoda mnie zawiodła.
...widzisz, Twoja rada nie do konca jest ok, a co zrobisz jesli plyta jest plyta koncertowa ?? tj. nie mam na nich przerw ?? w innych przypadkach, zgodze sie z Twoja mwtoda ale w podanym przeze mnie przykladzie bez clona sie nie obejdzie(chyba) pozdr...
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.03.2003, 17:04   #17
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,034
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
-=KoWaLiK=- napisa***322;(a)
...widzisz, Twoja rada nie do konca jest ok, a co zrobisz jesli plyta jest plyta koncertowa ?? tj. nie mam na nich przerw ?? w innych przypadkach, zgodze sie z Twoja mwtoda ale w podanym przeze mnie przykladzie bez clona sie nie obejdzie(chyba) pozdr...
Obejdzie sie, obejdzie...robisz w EAC-u obraz plyty z cue shitem i nagrywasz calosc w nero, to najlepszy sposob przegrania calej plyty.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 14.03.2003, 22:48   #18
Tomek777
Alojzy
 
Data rejestracji: 12.11.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 399
Tomek777 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-=KoWaLiK=- napisa***322;(a)
...widzisz, Twoja rada nie do konca jest ok, a co zrobisz jesli plyta jest plyta koncertowa ?? tj. nie mam na nich przerw ?? w innych przypadkach, zgodze sie z Twoja mwtoda ale w podanym przeze mnie przykladzie bez clona sie nie obejdzie(chyba) pozdr...
Zawsze możesz tak ustawić w Nero, żeby nie robił przerw pomiędzy utworami.
Tomek777 jest offline  
Stary 15.03.2003, 09:43   #19
Hajasz
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Hajasz
 
Data rejestracji: 01.09.2002
Lokalizacja: Opole
Posty: 136
Hajasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzieki koledzy za wszystkie odpowiedzi. Mam na HDD i Feurio i EAC z tym ze ten pierwszy uzywam do nagrywania plyt audio z mp3 lub wave i wszystko gra idealnie. Wiem ze Feurio mozna takze kopiowac plyty audio ale jeszcze nigdy nie probowalem. EAC raczej jeszcze nie uzywalem bo nie bylo ku temu powodu. Natomiast zawsze uwazalem ze najlepiej robi kopie plyt 1:1 CloneCD. Teraz jak bede kopiowal plyte audio zrobie obraz plyty nagrywara a nie lg i zobacze co bedzie. Natomiast jesli chodzi o legalnosc CloneCD to mysle ze to nie ma nic wspolnego z tym problemem poniewaz inne plyty kopiuje idealnie.
Hajasz jest offline  
Stary 15.03.2003, 21:12   #20
krzyches
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Posty: 98
krzyches zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Hajasz napisa***322;(a)
Dzieki koledzy za wszystkie odpowiedzi. Mam na HDD i Feurio i EAC z tym ze ten pierwszy uzywam do nagrywania plyt audio z mp3 lub wave i wszystko gra idealnie. Wiem ze Feurio mozna takze kopiowac plyty audio ale jeszcze nigdy nie probowalem. EAC raczej jeszcze nie uzywalem bo nie bylo ku temu powodu. Natomiast zawsze uwazalem ze najlepiej robi kopie plyt 1:1 CloneCD. Teraz jak bede kopiowal plyte audio zrobie obraz plyty nagrywara a nie lg i zobacze co bedzie. Natomiast jesli chodzi o legalnosc CloneCD to mysle ze to nie ma nic wspolnego z tym problemem poniewaz inne plyty kopiuje idealnie.
No to chyba wlasnie masz powod, zeby sprobowac EAC'a i Feurio. Zaden ze mnie ekspert, ale Clone CD jak sadze akurat do audio nadaje sie srednio. Do gier to co innego. Do muzy uzywam Feurio - cdwriter - kopiowanie. Jak dotad bez zastrzezen.8)
krzyches jest offline  
Stary 16.03.2003, 20:05   #21
Adier
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.12.2002
Posty: 34
Adier w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Muszę przyznać, że kiedyś podłączyłem nagrywarkę do innego kompa, zainstalowałem CLONE, no i nagrałem płytkę audio. Płytka się nagrała i było to widać gołym okiem ,tylko że nie mogłem jej w żaden sposób odtworzyć. Po prostu coś było zapisane, ale co i jak, tego już nie wiem. W Nero było wszystko OK, nawet w locie. Natomiast na moim kompie w CLONIE nie miałem problemów. Może Clone nie jest kompatybilne z niektórymi sprzętami?
Adier jest offline  
Stary 17.03.2003, 11:08   #22
Hajasz
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Hajasz
 
Data rejestracji: 01.09.2002
Lokalizacja: Opole
Posty: 136
Hajasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Juz wszystko jasne. Wina lezy po stronie LG bo jak zrobilem obraz nagrywara i wypalilem to kopia jest idealna. A tak poza tym to zaczalem uzywac do kopiowania plyt audio Feurio. Rewelacyjny program zarowno do kopiowania plyt audio jak i do tworzenia plyt audio z mp3 itp.
Hajasz jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.