Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.11.2000, 10:55   #1
YAQB
Gość
 
Posty: n/a
Czy polecilibyście zakup nagrywarki Creativ-a ?

Creativ (x8x4) z tego co wiem jest OEM-em Plextora. Nie wiem czy to prawda, ale tak czy siak chciałem usłyszeć opinię na temat tej nagrywarki. Jeśli ktoś użytkuje, albo może się wypowiedzieć, to bałdzo płoszę ))
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.11.2000, 15:21   #2
YAQB
Gość
 
Posty: n/a
a może to jednak nie jest dobry sprzęt, skoro nie ma zainteresowanych ... ?
 
Stary 26.11.2000, 04:05   #3
cin7
Gość
 
Posty: n/a
Z tego co wiem to OEM Plextora a Plextor to Plextor , RAW i inne bajery masz dobra cene kupuj masz wiecej pieniedzy kup Creativa 12\10\32 BurnProof mówi ci to cos.
 
Stary 26.11.2000, 11:06   #4
Bartass
Gość
 
Posty: n/a
Tylko model 8432e to plextor i w zasadzie jest juz nie do kupienia. Modele sprzedawane teraz to 8433 i 8435 i w srodku sa samsungi i jekies inne syfy zamiast plextora. Wiem to napewno bo sam kupilem takego 8455e im jak to rozpakowalem to krew mnie zalala. Pojechalem odrazu do znajomej hurtowni i cisnalem tym szitem w sprzedawce. Wymienilem za doplata na Creative 121032 (oem Plextora) i jest za***isty a na dodatek ma dwa !!! lata gwarancji - polecam.
 
Stary 26.11.2000, 17:21   #5
asdasdasdasdasd
Gość
 
Posty: n/a
}>}>}>}>}>}>
}>
}>
}>
}>
}>
}>
}>
}>
}>}>}>}>
}>
}>}>}>
}>
}>
 
Stary 27.11.2000, 09:44   #6
Johnny
Gość
 
Posty: n/a
Sam ma model RW8433E (w srodku jest Panasonic 7585) i wedlug mnie to byl dobry zakup. (sam myslalem ze to plextor oem, a tu niespodzianka) Nagrywarka (panasonic) obsluguje wszystko (DAO-RAW (clonecd dziala), overburning, SAO, subchannele, zrzuca audio z predkoscia 8x-16x (na koncu plyty)) Mam ja od sierpnia i dziala bez zarzutu. A poza tym to co jest w srodku mnie nie obchodzi jak obsluguje wszystkie funkcje. I jeszcze jedna sprawa - mam dwa lata gwarancji (chyba tylko creative daje tyle). decyzja nalezy do CIebie
pozdrowienia
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.