Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.03.2002, 14:45   #1
gabson
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.03.2002
Posty: 17
gabson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dwa pytania.

Witam ponownie.
Wiem że to forum dotyczy wypalania CD ale co zrobić że py przegrać zabezpieczoną dyskietkę. ?? Mam właśnie na dyskietce znakomity programik PC-CHECk do sprawdzania kompa. Chciałem go przegrać ..... i nietety niemiła niespodzianka . Dyskietka jest zabezpieczona. Nie wie Ktoś z szanownych kolegów jak to zrobić.?
Pytanie dwa.
Czy istnieje możliwość nagrania danych w taki sposób aby można je było przeglądnąć a nie można ich było skopiować np. na dysk? lub ewentualnie czy stnieje program który generuje na losowe hasła i do odczytu plytki jest potzrbne jedno z nich i program za każdym razem wymagałby wpisania innego hasła.
Wiem że moje pytanka nie są za zbytnio na temat jednak czytając posty kącikowiczów, widzę że jest tu naprawdę dużo osób znających się na rzeczy i będę im wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
Gabson
gabson jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.03.2002, 15:27   #2
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
gabson (25-03-2002 15:45):
Witam ponownie.
Wiem że to forum dotyczy wypalania CD ale co zrobić że py przegrać zabezpieczoną dyskietkę. ?? Mam właśnie na dyskietce znakomity programik PC-CHECk do sprawdzania kompa. Chciałem go przegrać ..... i nietety niemiła niespodzianka . Dyskietka jest zabezpieczona. Nie wie Ktoś z szanownych kolegów jak to zrobić.?
moze zabezpieczona przed kopiowaniem ale hmm jak ci to powiedziec tam masz taki przesuwak i musisz go przesunac heheeh

Cytat:
Pytanie dwa.
Czy istnieje możliwość nagrania danych w taki sposób aby można je było przeglądnąć a nie można ich było skopiować np. na dysk? lub ewentualnie czy stnieje program który generuje na losowe hasła i do odczytu plytki jest potzrbne jedno z nich i program za każdym razem wymagałby wpisania innego hasła.
Wiem że moje pytanka nie są za zbytnio na temat jednak czytając posty kącikowiczów, widzę że jest tu naprawdę dużo osób znających się na rzeczy i będę im wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
Gabson
uzyj search i wpisz "zabezpiecz" znajdziesz tego setki a poza tym masz na stronie glownej cdrinfo odnosnik do plikow a tam podzial na grupy programow no i oczywiscie jest tam tez dzial zabezpieczanie

poza tym poczytaj faqa tam tez masz cos niecos o zabezpieczaniu
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 25.03.2002, 15:33   #3
gabson
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.03.2002
Posty: 17
gabson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[quote]majonez (25-03-2002 16:27):
Cytat:
gabson (25-03-2002 15:45):
moze zabezpieczona przed kopiowaniem ale hmm jak ci to powiedziec tam masz taki przesuwak i musisz go przesunac heheeh

Cytat:
Przesuwak z tego co wiem chroni przed nagraniem na dyskietkę, a chodzi o to że nie można zgrać danych z dykietki np na dysk w celu ponownego nagrania na inny nośnik np: CD.
Pozdro
Gabson
gabson jest offline  
Stary 25.03.2002, 17:03   #4
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Był kiedyś tagi progs - discdupe (duplicate). Dobrze robił kopie dyskietek (coś jak Clone teraz). Oczywiście DOS-owy. Ale daaawno już się nie zajmowałem kopiowaniem dyskietek.
Niestety - musisz szukać, np na giełdzie.
Pozdro
Pedros jest offline  
Stary 25.03.2002, 17:49   #5
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Pedros (25-03-2002 18:03):
Był kiedyś tagi progs - discdupe (duplicate). Dobrze robił kopie dyskietek (coś jak Clone teraz). Oczywiście DOS-owy.
jest także windowy, nazywa się WinImage najnowszy bodajże 6.0 , nawet chyba po polsku (też dobrze kopiuje dyskietki).
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 25.03.2002, 17:51   #6
Sopel2
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Sopel2
 
Data rejestracji: 17.02.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 113
Sopel2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pedros (25-03-2002 18:03):
Był kiedyś tagi progs - discdupe (duplicate). Dobrze robił kopie dyskietek (coś jak Clone teraz). Oczywiście DOS-owy. Ale daaawno już się nie zajmowałem kopiowaniem dyskietek.
Niestety - musisz szukać, np na giełdzie.
Pozdro
Tak, to jest programik mam nawet Windowom wersję, ale image za dużo zajmują.
Sopel2 jest offline  
Stary 25.03.2002, 18:55   #7
gabson
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.03.2002
Posty: 17
gabson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
bardzo dziękuje.:-)
pozdro
gabson
gabson jest offline  
Stary 25.03.2002, 18:55   #8
Nikita_Bennet
staruszek
 
Avatar użytkownika Nikita_Bennet
 
Data rejestracji: 02.06.2001
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie
Posty: 799
Nikita_Bennet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Był kiedyś tagi progs - discdupe (duplicate). Dobrze robił kopie dyskietek (coś jak Clone teraz).
a czy nie kopiowal on standardowych 80 sektorow - w takim boadz razie co z dyskietkami z dodatkowymi sektorami? bo diskdupe ich nie bierze - tak mi sie przypomnialo bo programik fajny ale ponoc sforamtowanych niestandardowo dyskietek nie lapie

pzdrwm Niktia_Bennet
__________________
Odrzucamy krolow, prezydentow oraz glosowanie.
Wierzymy w zgode powszechna oraz kod wykonywalny
D. Clark - Internet Wizard
Nikita_Bennet jest offline  
Stary 25.03.2002, 19:33   #9
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,843
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wygrzebalem w zakamarkach cos takiego, co ponoc jest przeznaczone wlasnie do kopiowania zabezp. dyskietek, ale przyznam sie ze nie bawilem sie nim a jak dotad nie trafilem na taka dyskietke. Wrzucam to do zalacznika, przetestuj sam i daj znac co z tego wyszlo.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.