Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 15.04.2003, 17:48   #1
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
InCd 3.5.24.0 - problemów .. brak! (i jedno pytanie)

Poprzednie wersje InCD sprawiały tyle problemów, że używanie ich było bez sensu. Przede wszystkim prawie wieszały XP.

Dzisiaj zainstalowałem InCD 3.5.24.0 . Działa świetnie! Po ok. 30 sec od włożenia czystego CDRW Verbatim 24x można już zapisywać pliki. Oczywiście formatowanie trwało jeszcze w tle przez parę minut, ale w niczym to nie przeszkadzało.

Zapisywałem, formatowałem na Yamaha F1, AthlonXp1600+, 512sdram winxpproplsp1. Odczyt bez problemu na LG GCC-4120B (brak MR), PentiumII, 196sdram, win xpropl bez sp1 (tylko na LG szło wszystko trochę wolno).

Polecam, te InCD już się nadaje do użytku. Dobrze wspólpracuje z Nero, nie wiem jak z innymi progsami.

I pytanie: InCD ładuje się przy starcie systemu, mozna je wyłączyć tylko poprzez menedżer zadań. Zajmuje ok.5mb ram, trochę sporo jak dla mnie. Czy ktoś wie, jak zrobić aby InCD nie startował sam? Wywalanie z pamięci po starcie jest uciążliwe, a dobrze działa gdy na żadanie odpali się InCD.exe

Ostatnio zmieniany przez pali : 15.04.2003 o godz. 17:57
pali jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.