Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.08.2004, 06:49   #1
nitromikee
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika nitromikee
 
Data rejestracji: 11.08.2004
Posty: 7
nitromikee w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question ?jak nagrac na DVD obraz gry ps2 z dysku?

Ja zrobilem obraz gry ps2 w alkoholu. ktory teraz mam zapisany na dysku twardym.
Jak mam nagrac w profilu ps2 jesli probujac zapisac z obrazu wyskakuje mi okno ktore umozliwia tylko wybor predkosci oraz innych opcji.

jesli mozna to jak zapisac gre z obrazu na plyte dvd..

moglbym to zrobic "on the fly" ale mam combo nagrywarke dvd-r i dvd-rom i nie zabardzo moge prosze o pomoc!!!!!!!! :-(
nitromikee jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.08.2004, 07:29   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie rozumie Twojego problemu - na dole okna masz wybor profilu i tyle
on the fly nie ma znaczenia jakie masz napedy - potrzebujesz napedu wirtualnego - albo tego z alkohola, albo tego z daemon tools, tylko po co jak masz alkohola i obraz w nim zrobiony
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 15:43   #3
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
he
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2004, 05:26   #4
nitromikee
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika nitromikee
 
Data rejestracji: 11.08.2004
Posty: 7
nitromikee w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lightbulb nie rozumiesz/?

poprostu chodzi mi o to ze nie moge nagrac z obrazu na plyte dvd...
poprostu gdy nagrywam z obrazu to nie mozna wybrac profilu...(ps2 i innych)
rozumiesz?
nitromikee jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2004, 07:14   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ale ja czegos nie kumam, albo Ty cos zle robisz, albo zdazyl sie dziwny przypadek
- nagraj jak leci - jak bedzie dzialac to git
- zrob kopie onthefly z wirtuala jesli nie podoba Ci sie poprzednia sugestia - musisz wiec albo zainstalowac Daemon Tools albo uaktywnic opcje wirtuala w alkoholu - posiadane fizycznie napedy nie maja do tej opcji nic do rzeczy, jak juz zreszta pisalem
powodzonka
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2004, 13:24   #6
Val
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Posty: 127
Val zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
O ile dobrze pamiętam to przy nagrywaniu płyt DVD poprzez program Alcohol nie da się wybrać odpowiednich profili, ponieważ Alcohol i tak nagrywa wszystko w trybie DVD-DAO. Więc trzeba poprostu nagrać jak leci utworzony obraz. Jest jeszcze inna ewentualność - Alcohol nie potrafi poprawnie rozpoznać Twojej nagrywarki jeśli nie ma jej na swojej liście obsługiwanych urządzeń (tyczy się to wtedy jeśli posiadasz jakiś nie dawno wyprodukowany model).
Val jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2004, 18:21   #7
nitromikee
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika nitromikee
 
Data rejestracji: 11.08.2004
Posty: 7
nitromikee w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation

nie u mine wszystko wykrywa ..ale dzieki


....to moze inaczej zapytam

jesli mam obraz gry PS2 (DVD,zabezpieczona libcryptem) zapisany w alkoholu.
to jak go mam nagrac na pusta plytke DVD ....aby oczywiscie ta gra pozniej dzialala na moim PS2
nitromikee jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2004, 19:00   #8
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
grr... odpal alkohola, pokaz lokalizacje pliku wloz czysta plyte uruchom wypalanie, poczkaj, sprawdz czy dziala
jak nie bedzie to bedziemy sie martwic
mozesz tylko sprawdzic czy z obrazu chodzi (przez naped wirtualny) zeby uniknac przykrej niespodzianki...

czy ja mam dejavu czy w kilku poprzednich postach jest to samo podobnie napisane
powodzenie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2008, 11:50   #9
rap321
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.02.2008
Posty: 1
rap321 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
siemka mam gre dragon dall budokai 3 i nie umie j***261;nagra***263; potrzebuje pomocy w tej sprawie by***322; by kto***347; tak mi***322;y ***380;eby mnie pokierowa***263; jak to sie nagrywa pod numerem gg8887873
rap321 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.